Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Honda Foreman 500 problem z biegami
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 26.04.2024 08:20



Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Honda Foreman 500 problem z biegami 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21.10.2008 21:47
Posty: 22
Quad: Sportsman 800 Twin HO
Poprzednie quady: Oj było ich dużo....
PostWysłany: 22.04.2010 13:11 
Re: Honda Foreman 500 problem z biegami
Honda naprawiona, został uszkodzony tzw elektromagnes w przedniej części skrzyni
Dzięki wszystkim za pomoc


 
Profil

Rejestracja: 27.01.2009 17:03
Posty: 3
Miejscowość: Bielsko
Quad: Honda Foreman 500
PostWysłany: 14.04.2012 17:54 
Re: Honda Foreman 500 problem z biegami
Hej
mam problem, i nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania, jeżeli ktoś wie proszę o pomoc.
Honda Foreman 500TRX, zaczęło się od braku prądu w quadzie, wyciągnąłem akumulator, naładowałem (jeździłem dwa dni wcześniej pracowało wszystko normalnie), włożyłem do quada i odpaliłem, pracował około godziny, akurat bez katowania jeździłem z lekką przyczepą po działce i rozwoziłem sadzonki. Po czym zgasł. NIe da się go odpalić, w momencie przyciśnięcia przycisku rozruchu strasznie stuka coś w takich małym cylinderku obok akumulatora do które podpięta są dwa kable, jeden od akumulatora, drugi do wnętrza ucieka (wygląda mi to na coś jakby cewkę). Po przekręceniu kluczyka w stacyjce, po około minucie zaczyna mrugać dioda wskazania zapięcia napędu 4x4, 4 razy, krótka przerwa i ponownie 4 razy i tak w koło. Nie mruga na wyświetlaczu wskazanie skrzyni biegów (D1,D2).
Za pomoc będę wdzięczny


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 20.02.2012 14:03
Posty: 21
Quad: Honda Rincon 680
PostWysłany: 16.04.2012 19:39 
Re: Honda Foreman 500 problem z biegami
Havax napisał(a):
Hej
mam problem, i nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania, jeżeli ktoś wie proszę o pomoc.
Honda Foreman 500TRX, zaczęło się od braku prądu w quadzie, wyciągnąłem akumulator, naładowałem (jeździłem dwa dni wcześniej pracowało wszystko normalnie), włożyłem do quada i odpaliłem, pracował około godziny, akurat bez katowania jeździłem z lekką przyczepą po działce i rozwoziłem sadzonki. Po czym zgasł. NIe da się go odpalić, w momencie przyciśnięcia przycisku rozruchu strasznie stuka coś w takich małym cylinderku obok akumulatora do które podpięta są dwa kable, jeden od akumulatora, drugi do wnętrza ucieka (wygląda mi to na coś jakby cewkę). Po przekręceniu kluczyka w stacyjce, po około minucie zaczyna mrugać dioda wskazania zapięcia napędu 4x4, 4 razy, krótka przerwa i ponownie 4 razy i tak w koło. Nie mruga na wyświetlaczu wskazanie skrzyni biegów (D1,D2).
Za pomoc będę wdzięczny

Sprawdz klemy na aku,ew.przeczysc


 
Profil

Rejestracja: 24.04.2015 17:01
Posty: 2
Imię: Łukasz
Quad: formeran 500 fa
Poprzednie quady: big bear 350
PostWysłany: 02.06.2015 15:59 
Re: Honda Foreman 500 problem
panowie mam problem z formeranem 500 fa pomoze ktoś prosił bym o nuer tel zadzwonie i przedstawie co się dzieje Pozdrawiam

-- dodano 07.05.2015 10:21 --

witam mam problem z swoja Honda formeran 500 hydrostatic 2006 r wiec problem polega na tym ze na biegach do przodu silnik nie chce się wkrecic na obroty mianowicie na biegu wstecznym jest wszysko wporzadku mial tak ktoś proszę o pomoc lub numer tel

-- dodano 02.06.2015 15:59 --

witam polecił by ktoś firme która by naprawiła Hondę formeran 500 fa skrznia hydrostatic? pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez karta228 02.06.2015 15:59, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.