Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Naprawdę dziwne zjawisko
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 16:43



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Naprawdę dziwne zjawisko 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 13.06.2017 10:24
Posty: 10
Imię: Dawid
PostWysłany: 09.09.2017 12:39 
Naprawdę dziwne zjawisko
Witam dziś piszę do was znawców tematu quadowego,z problemem jaki mnie spotkał wczoraj podczas piątkowego upalania maszynki

Gdy wrzucam obojętnie jaki bieg (który zresztą wchodzi) to gdy puszczę całkiem sprzęgło to quad wkręca się na max prawie obroty ale nie potrafi tej mocy przekazać przez co na biegu trzecim bądź nawet 4 Jadę 60 km/h

gaz opór,obroty opór a mocy nima ;D

słuchałem wypowiedzi pewnego kolesia i mówił że może to być wina tarcz sprzęgła które są do wymiany. koszt nie jakiś kosmos bo tylko 150 zł ale chciałym też od was zaczerpnąć opinii ;)

dodam że mogłem w pewnym momencie dodać za dużo oleju i cały czas mam wrażenie tak jak by to było od tego ale ktoś też mówił że to raczej nie możliwe.;)

trochę się rozpisałem mam nadzieje że chociaż jasno wytłumaczyłem co w trawie piszczy
liczę na wasz odzew pozdrówki ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 11.09.2017 15:37 
Re: Naprawdę dziwne zjawisko
Jeśli masz tarczki w sprzegle to musi być odpowiedni olej z dodatkiem ma2 , jeśli tarczki się zużyją to będziesz miał uslizg tak samo jak dasz zły olej , jaki olej zapałem ?


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.