Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Zamiennik łączników stabilizatora G660
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 06.06.2024 21:11



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Zamiennik łączników stabilizatora G660 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.09.2008 10:09
Posty: 654
Miejscowość: Pabianice
Quad: Yamaha Grizzly 660
Poprzednie quady: Lucky Star 250, Polaris Predator 500
PostWysłany: 14.09.2014 13:46 
Zamiennik łączników stabilizatora G660
Witam,

ktoś probował dobrac z jakiegos samochodu do G660?

_________________
Pozdro
Łukasz


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.01.2010 09:17
Posty: 239
Miejscowość: Kępno
Imię: Irek
Quad: Yamaha Grizzly 660(buggy CB 500 w trakcie pracy)
Poprzednie quady: EAGLE MOTORS Lyda 203
PostWysłany: 27.10.2014 13:21 
Re: Zamiennik łączników stabilizatora G660
ha, w temacie tylego stabilizatora przechyłu.
Pojeździłem moim gryzaczkiem w zeszłym tygodniu i się troszkę zdziwiłem, a mianowicie : myślałem ,że pojazd wyposażony w niezależne zawieszenie na każdym kole będzie po dziurach śmigał ja limuzyna , a tu :( , quad podskakuje jak na ośce , patrzę i patrzę na ten stabilizator - a to jest rurka a nie pręt, więc z kolegą próbowaliśmy quada przechylić żeby się choć trochę ugiął - NIMA SZANS !!, ta rurka jest tak sztywna ,że chyba przy 100km/h na asfalcie się podda. Więc wziąłem klucze i go wymontowałem (zawsze można go w 15 minut zamontować), próba w teren, i zdziwienie ogromne , quad na dziurawych drogach w ogóle nie podskakuje, można zdecydowanie szybciej pokonywać nierówności, jedyne negatywne odczucie to przy większych prędkościach na długich łukach lekko się odchyla - wtedy mi się zaświeca w głowie czerwona kontrolka "szybciej nie trzeba". a i jeszcze jedno -pokonując rów po przekątnej wychodzi że można większy wykrzyw zawieszenia zrobić . Ja go ponownie nie będę na pewno zakładał, wisi sobie dumnie w garażu, bo bardziej mi zależy na komforcie niż na prędkościach. :D


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.