Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Grizzly 700 ogromny problem Pomocy!!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 17:48



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Grizzly 700 ogromny problem Pomocy!!! 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03.03.2014 21:09
Posty: 8
Imię: ARTUR
Quad: Grizzly 700
Poprzednie quady: Honda Rincon 650
PostWysłany: 27.05.2017 21:37 
Grizzly 700 ogromny problem Pomocy!!!
Witam wszystkich!
Jestem w potrzebie, potrzebuję pomocy a wiec:
mam g700 od jakiegoś czasu przy wrzucaniu biegu misiek gasł, teraz po odpaleniu chodzi po jakiejś chwili zaczyna nie równo pracować i gaśnie.
Nie ma żadnych błędów, rozebrałem górę i doszłem do tego że jak odepnę czujnik podciśnienia wtedy misiek pracuje wzorowo(ZAMIENIAŁEM CZUJNIK PODCIŚNIENIA,PRZEPUSTNICY I Z PUCHY FILTRA Z KOLEGI I U NIEGO WSIO OK MAM JESZCZE SILNICZEK KROKOWY W PRZEPUSTNICY ALE U NIEGO NIE BYŁO ALE U MNIE SŁYCHAĆ JAK CHODZI) :zalamka: , lecz wtedy wywala bład
Dodam tylko że miesiąc temu miałem delikatną wywrotkę na bok zatrzymałem się na drzewie, i maszyna chwilkę plumkała i zaraz kolega zgasił bo ja byłem zablokowany, ale po postawieniu wszystko było ok i jeszcze lataliśmy, po tem maszyna stała ze 2-3tyg i teraz te dziwne akcje w puszce filtra było trochę zachlapane olejem.
Czy ktoś miał coś takiego???? POMOCY!!! :zalamka:


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 59 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.