Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Raptor 700 GYTR brak iskry!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 20:44



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Raptor 700 GYTR brak iskry! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2011 17:53
Posty: 123
Miejscowość: Wrocław
Imię: Krzysiek
Quad: Yamaha Raptor GYTR 700R
Poprzednie quady: Smc Barossa 250
PostWysłany: 18.06.2016 18:58 
Raptor 700 GYTR brak iskry!
Witam! Panowie mam problem z iskrą,w ogóle jej nie ma. Dziwna sprawa ponieważ odbierałem ja od koleżki który wymieniał korbe z łożyskiem. Wszystko grało i cykało. Załadowałem na busa. na drugi dzień quad jeszcze stał na busie podnisłem kanape i leciutko poukładałem instalacje na swoje miejsce a dokładnie przekaźniczki ktore są z tyłu kanapy. Przekaznik wentylatora ,świateł główny i puszke z bezpiecznikami. Dosłownie wsunołem je głębiej na gumkach i tyle. Próba zapalenia i nic:(( paliwo podaje włącza się pompka nawe trochę je czuć. Brak iskry załozyłem druga siece i nic,załozyłem druga cewke dalej nić. Kabelki do cweki plus i minus-próbówka -na plusie jest prad a na kabelku pomarańczowym który się wpina w cewke na minus nie ma. Jesli dam próbówkę do masy ramy (pod śrube od cewki) to próbówka się zapala,tak samo gdziekolwiek indziej cylinder wydech itp. Nie dochodzi ,minus do cewkina pomarańczowym kabelku z mniejszą wsówką. Jak myślicie co jest tego powodem??? Proszę pomózcie.Pozdro

_________________
Pozdrawiam Mafia74


 
Profil Tlen

Rejestracja: 20.08.2007 23:21
Posty: 56
Miejscowość: Szczecinek
Quad: Raptor 700
Poprzednie quady: chinska 200
PostWysłany: 21.06.2016 09:46 
Re: Raptor 700 GYTR brak iskry!
sprawdz bezpieczniki i czy ktorys pin się nie wysunal z kostek od jakiegos przekaznika cdi lub bezpiecznikkow . wez też odkrec ta duza srube na deklu od str magnetga i zobacz czy jest przykrecone dobrze .


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2011 17:53
Posty: 123
Miejscowość: Wrocław
Imię: Krzysiek
Quad: Yamaha Raptor GYTR 700R
Poprzednie quady: Smc Barossa 250
PostWysłany: 27.06.2016 14:33 
Re: Raptor 700 GYTR brak iskry!
Witam! Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale kiepsko z czasem. Wszystkie Wasze uwagi Panowie są trafne. Dopiero teraz je odczytałem. Kilka dni temu wyciągnołem cała instalacje , contakt spray i ogień. trochę syfu błota wiadoma sprawa. Przyczyną prawdopodobnie było to że wysynoł się pin z czarnym kablem masowym przy sterowniku. raz ze nie byó go widać w kostce a dwa delikatnie za pomoca szczypiec ciągnąłem wszystki kabelki i tylko ten nie był zablokowany. Wniosek kiedy układałem instalacje tak jak ma być rozpioł się do końca.

_________________
Pozdrawiam Mafia74


 
Profil Tlen
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.04.2014 11:27
Posty: 1490
Imię: Piotr
PostWysłany: 27.06.2016 15:31 
Re: Raptor 700 GYTR brak iskry!
mafia74 napisał(a):
Wniosek kiedy układałem instalacje tak jak ma być rozpioł się do końca.




Heheh a nie mówiłem :pijoki:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2011 17:53
Posty: 123
Miejscowość: Wrocław
Imię: Krzysiek
Quad: Yamaha Raptor GYTR 700R
Poprzednie quady: Smc Barossa 250
PostWysłany: 17.08.2016 21:29 
Re: Raptor 700 GYTR brak iskry!
:brawo1: :brawo1: :brawo1: :okok:

_________________
Pozdrawiam Mafia74


 
Profil Tlen
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.