Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Yamaha i jej polityka zaopatrzeniowa.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 14:03



Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Yamaha i jej polityka zaopatrzeniowa. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 06.08.2007 13:19 
No dobrze,

z numerkow części wynika ze:

przeguby wewnętrzne - są różne przód/tył

przeguby zewnętrzne - są identyczne przód/tył

sama półoś - ciężko wyczuć
przód 2518E-00
tył 2518E-10

może takie same, może jakas drobna róznica :( może tylko zabieg 'kosmetyczny' w serwisówce

mam jedną kompletną półoś przednią na zapasie, jeśli ma szanse podejść, albo przynajmniej spróbować podejśc to może warto spróbować.

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.07.2004 14:33
Posty: 409
Miejscowość: Miasto Świętej Wieży =>+
Quad: G7
PostWysłany: 06.08.2007 13:41 
Spróbuje dokładniej, ukręcił się drążek półosi na zębatce, która jest osadzona w koronce, która z kolei umieszczona jest w przegubie od strony dyferencjału. Przegub od MZ jest nieruszony.

_________________
...::: Ból przemija - chwała jest wieczna :::...
#633


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2005 19:57
Posty: 601
Miejscowość: off-road wawer team / warszawa
Quad: Grizzly 700 fi camo + itp xtr +ssalloy 212 + warn rt front+ Garmin 60csx + ricochet+ halogen+ fiskars + exploler case +twinair+ hotgrips+ torba kolpin
PostWysłany: 31.08.2007 15:20 
Poprosiłem tate że by mi kupił filtr oleju do grizzelgo 700 jako ze był w poblizu salonu Yamahy zaszedł i poprosił i dostałem filtr za 14zł o medelu hf 145 nawet Yamaha nie zna się na swoich pojazdach wkurzyłem się mocno w weekend chciałem posmigac , :zły: podam adres tego sklepu Yamahy póznije jak spytam się dokładnie taty

_________________
Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada .Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.


 
Profil

Rejestracja: 11.01.2006 16:02
Posty: 5042
Miejscowość: Warszawa
Quad: G800
PostWysłany: 31.08.2007 15:21 
a nie bylo tak, ze poprosił o ten filtr, dowiedział się ze kosztuje 48 złotych
więc poprosił o jakikolwiek inny byle by był tańszy :>

_________________
Krzysiek

Z życia forum:
Jeżeli polski rolnik nie ma krowy, a jego sąsiad ma dwie, to ten polski rolnik zamiast robić wszystko aby też mieć dwie krowy - woli żeby sąsiadowi te dwie krowy zdechły.


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2005 19:57
Posty: 601
Miejscowość: off-road wawer team / warszawa
Quad: Grizzly 700 fi camo + itp xtr +ssalloy 212 + warn rt front+ Garmin 60csx + ricochet+ halogen+ fiskars + exploler case +twinair+ hotgrips+ torba kolpin
PostWysłany: 31.08.2007 15:55 
nie nie było tak powiedzieleli ze oryginalny 60zł a zamienik 14zł i na pewno nie chodziło oto by kupić co popadnie bo i tak potrzebuje filtr



Mod: Poprawnie piszemy: oryginał ;)

_________________
Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada .Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2005 19:57
Posty: 601
Miejscowość: off-road wawer team / warszawa
Quad: Grizzly 700 fi camo + itp xtr +ssalloy 212 + warn rt front+ Garmin 60csx + ricochet+ halogen+ fiskars + exploler case +twinair+ hotgrips+ torba kolpin
PostWysłany: 31.08.2007 17:14 
kupiłem w salonie oryginał cena 38 zł i jak najmniej takich salonów Yamahy

_________________
Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada .Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.


 
Profil

Rejestracja: 23.08.2005 16:04
Posty: 1411
Quad: Bashan 110
PostWysłany: 31.08.2007 21:55 
Lepiej zamówić 5 filtrów Twin Air albo K&N na zapas przez internet a nie użerać się z tymi baranami w autoryzowanych serwisach :uśmiech:


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.