Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Wolverine 450 - torba/sakwa
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 22:52



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Wolverine 450 - torba/sakwa 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2008 00:53
Posty: 275
Miejscowość: Otwock
Quad: Renata 1000xxc & G700
PostWysłany: 12.06.2009 14:05 
Wolverine 450 - torba/sakwa
Ktoś może ma tego quada i zainstalował sobie na maszynce jakąś torbę/sakwę?
Sprzęt jest użytkowany turystyczno-przeprawowo i brakuje nam możliwości zapakowania choćby minimalnego bagażu.

_________________
Miasto Otwock po lekkim deszczu.... kwintesencja offroad'u ^^

http://www.youtube.com/user/xkarol66x/videos


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.06.2009 21:50
Posty: 54
Miejscowość: Okolice OPOLA
Poprzednie quady: Chinczyk 150; Yamaha Wolverine 450
PostWysłany: 16.06.2009 20:59 
Re: Wolverine 450 - torba/sakwa
Ja na ten pseudo bagażnik z tyłu mojego reWolver'a kładę torbę, spinam ją siatką (używaną także przez motocyklistów do transportu drugiego kasku) i ruszam w trasę.
Na plecy pakuję oczywiście plecak.

Nie jest to przeprawowy quad, dlatego możliwości transportowe nie są aż tak duże, jednak mi to na razie wystarcza... musi :)

_________________
...bo ja muszę jeździć!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.05.2007 10:17
Posty: 76
Miejscowość: Bydgoszcz
Quad: G700
PostWysłany: 18.06.2009 17:40 
Re: Wolverine 450 - torba/sakwa
Osobiscie bym wolal Grizzly w mniejszej pojemnosci niz 660 czy 700 , bo cena taka sama jak wolverine
Ale jak się nia ma co się lubi to pozostaje dopasować jakis zgrabny kufer od skuterka i przymocowac do tylnego bumperka- ale bez spawania się nie obejdzie
Mozesz też kupić jakis uniwersalny bagaznik do quada, sa dostepne od chinczykow i jakos sprytnie zamocowac na tyle ale i tu bez sprawania nic nie zrobisz
Widzielem jakis miesiac temu wolverina (tzw volvo) na allegro z kufrem, może gdzies znajdziesz jakies fotki
Pozdro


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2008 00:53
Posty: 275
Miejscowość: Otwock
Quad: Renata 1000xxc & G700
PostWysłany: 20.06.2009 10:50 
Re: Wolverine 450 - torba/sakwa
Generał napisał(a):
Osobiscie bym wolal Grizzly w mniejszej pojemnosci niz 660 czy 700 , bo cena taka sama jak wolverine


Nie wiem czy taka sama - za 2 letnia wolverinkę z przebiegiem 1200km daliśmy 16k.
Anyway moja żona, która wcześniej jeździła na G700, teraz nie chce na niego patrzeć - mówi, że wolverinka jest o niebo stabilniejsza na zakrętach, zjazdach i podjazdach. A to, że bardziej na niej rzuca i że nie da się przejechać przez takie bagno jak gryzlakiem nie ma dla niej większego znaczenia bo ona nie szaleje na quadzie. Generalnie - bardzo polecam tą maszynkę na pierwszego quada dla naszje lepszej połowy :)

Dzięki za tipa - poszukam tych zdjęć w necie.
Ale chyba faktycznie, jedynym sensownym rozwiązaniem na dłuższe wyprawy będzie plecak :(

_________________
Miasto Otwock po lekkim deszczu.... kwintesencja offroad'u ^^

http://www.youtube.com/user/xkarol66x/videos


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.06.2009 21:50
Posty: 54
Miejscowość: Okolice OPOLA
Poprzednie quady: Chinczyk 150; Yamaha Wolverine 450
PostWysłany: 22.06.2009 19:39 
Re: Wolverine 450 - torba/sakwa
Generale, nie rozumiem skąd ten wniosek: "jak się nie ma co się lubi..."?!
Jak widzisz riderka jest zadowolona ze swojej maszyny i wygląda na to że ma to co lubi :lol:

Myślę, że na tym sprzęcie plastikowy kuferek np. ze skuterka wyglądałby co najwyżej śmiesznie. Bez urazy, ale nie kaleczmy swoich maszyn!! To po prostu nie pasuje do siebie - ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Karol66, zapewne twoja żona nie jeździ sama, tylko zazwyczaj z Tobą. Zawsze możesz zabrać jej torbę na swojego Niedźwiedzia, który jest bardzo pojemny pod tym względem :^^D:
Mogę jeszcze tylko dodać, że Yamaha ma świetne plecaki wyposażone np. w możliwość doczepienia kasku, czy też rozwijany pokrowiec chroniący bagaż przed deszczem. Aktualnie przymierzam się do kupna tzw. żółwika na plecy i zastanawiam się czy wtedy plecak nie stanie się irytujący...

PozZdrr'

_________________
...bo ja muszę jeździć!


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.