Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kawiarenka Wolverinowa.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 03.06.2024 22:04



Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Kawiarenka Wolverinowa. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.08.2008 12:51
Posty: 814
Miejscowość: WARSZAWA-YELONKI
Quad: Suzuki Kingquad 750.
Poprzednie quady: Lucky 300,Wolverine 450
PostWysłany: 02.05.2011 21:40 
Kawiarenka Wolverinowa.
Jak kiedyś zagladałem na forum w dział Rosomaka to nie wiele się działo a teraz widzę,że po kilku latach w końcu Yamaha Wolverine w Polsce stała się bardziej popularna a co za tym idzie i na forum bardziej bogato :D

Jeszcze ze 3 lata temu Wolvek był traktowany jak egzotyczny quad bo to tylko 450 i taki jakiś do wszystkiego to pewnie do niczego :szok:
A tu guzik prawda nie jednego swoją postawą w terenie zaskoczył :D

Bardzo czekam na nową Wolverinę bo już chyba nasze od były produkowane do 2010 roku więc pewnie w 2011 powinien nowy rosomak ujżeć światło dzienne.
Były już jakieś plotki o powataniu projektów nowej Wolveriny z silnikiem 700cm i pewnie taki też będzie bo Yamaha będzie chciła konkurować z Renegatem więc pewnie będą dwa silniki do wyboru 550 i 700 EFI.

-- dodano 02.05.2011 22:40 --

sorki za blędy alę piszę z komóry i nie zawsze kliknę tam gdzie chcę :oops:

_________________
Nie ważne czym jeżdzisz ważne jak jeżdzisz!


Ostatnio zmieniony przez radzik, 02.05.2011 21:40, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.06.2009 21:50
Posty: 54
Miejscowość: Okolice OPOLA
Poprzednie quady: Chinczyk 150; Yamaha Wolverine 450
PostWysłany: 02.05.2011 22:26 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
Ja też czekam z ciekawością na kolejną - już trzecią - generację naszego gada. Z mocniejszym silnikiem mógłby trochę zamieszać na rynku... Niestety Yamaha nie dorówna raczej brzmieniu silnika Reni... te dwa cylindry CanAm'a grają po prostu jak orkiestra. Zawsze kiedy tylko mam okazję, to dosiadam tego szatana :wizi:

_________________
...bo ja muszę jeździć!


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2007 13:04
Posty: 437
Miejscowość: Swarzedz
Quad: Już nie mam, teraz hoduję jedwabniki
PostWysłany: 03.05.2011 09:37 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
Jak wiecie mam aktualne porownanie wolvo z renia i oczywiscie wypada ono zdecydowanie na kozysc reni, moc, prowadzenie, zawieszenie wszystko lepsze pod wzgledem fun-u z jazdy, natomiast porownanie can-am do Yamahy nie wypada moim zdaniem tak dobrze dla Kanadyjczykow. Yamahowska mysl inzynieryjna bije na glowe Can-ama od mocowan plastikow, po rozwiazania serwisowe a na ramie konczac! Jesli Yamaha odwazy się i wypusci wolverina z silnikiem 700 będzie to naprawde super Sprzęt, zeby tylko czegos nie spie....li.

-- dodano 03 Maj 2011 10:37 --

Chciałbym Wam pokazac jeszcze małą ciekawostke, mianowicie "błocenie" na Wolverine i na Renegade:

Wolverine:
Image

A tak to wygląda na Renegade:
Image

Dla pewności dodam że Renegade jest żółty a kurtka Kingi ma kolor czerwony zazwyczaj...


Ostatnio zmieniony przez gonsso, 03.05.2011 09:37, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.03.2010 14:50
Posty: 964
Miejscowość: Warszawa- Siekierki
Quad: G700 WTHC, G700 , G350
Poprzednie quady: очень
PostWysłany: 03.05.2011 19:32 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
Jeżeli pojawi się wolvo 700 to będzie to nie tylko konkurent dla renegata ale jeżeli "mózgowcy" się postarają to również konkurent dla G700 które teoretycznie powinno być cięższe :)
bądź cą bądź mogło by być choć by jakieś zdjęcie tego nowego czegoś !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 03.05.2011 21:15 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
A ja myślę że do tego nie dojdzie żeby w wolwo wsadzili 700cm ,nie ta moc na tą konstrukcję,ale chciałbym :D

-- dodano 03.05.2011 22:15 --

Cholera wsiadłem w ubiegłą sobotę na quada po 7 mieś. przerwie zaliczyliśmy poligon w GLIWICACH wszystko mnie boli najbardziej nadgarstki,ale ciesze się bo moja stopa po ostatniej kontuzji jest prawie zdrowa. Jutro od rana do roboty,muszę nad gonić zaległości,a jest ich wiele :zalamka:


Ostatnio zmieniony przez wojtekww, 03.05.2011 21:15, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2007 13:04
Posty: 437
Miejscowość: Swarzedz
Quad: Już nie mam, teraz hoduję jedwabniki
PostWysłany: 03.05.2011 21:23 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
Wiesz konstrukcja ma już trochę lat wiec powinni ja lekko zmodernizować, natomiast silnik typu 700 byłby najbardziej odpowiedni dla sprzetu tej klasy. 450 wyglądał ale nie jechał dlatego początkowo nie był zbyt popularny, mysle , że przy wiekszym silniku byłoby ciekawiej, jednego czego się obawiam to tego ze zepsuja tylny naped i dadzą niezależne zawieszenie. Tego bysmy chyba nie chcieli bo cała zabawa była w ośce.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 03.05.2011 21:59 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
Ja bym jednak wolał tylne zawieszenie niezależne ale na porządnych amortyzatorach seryjnych bez dopłat cz modyfikacji np. Polaris outlaf Na razie i tak wolvo jest nie docenione pomimo tylnej ośki i braku blokady przedniego mostu.Co do silnika to masz racje,najgorsze to że nie da się z niego nic więcej wyciągnąć zawsze odstaje na prostych jestem ostatni ,ale w terenie nie ma się czego powstydzić :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.08.2008 12:51
Posty: 814
Miejscowość: WARSZAWA-YELONKI
Quad: Suzuki Kingquad 750.
Poprzednie quady: Lucky 300,Wolverine 450
PostWysłany: 03.05.2011 22:14 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
Ja myślę,że zawieszenie w nowym Rosomaku będzie z tyłu zepsute a silniki bedą miały moc co by Bombardier poczuł troszkę konkurencji w quadach sportowo przeprawowych.
Jeżeli będzie nowy Rosomak to całkowicie nowy przynajmniej z wyglądu.
Ostatnie wydażenia w Japoni na pewno miały wplyw na opużnienie w prowadzeniu nowych modeli quadów.
Tak naprawdę to każdej Japońskiej firmie oprócz Kawasaki przydał by się jakis całkiem nowy quad.
Kawasaki pokazło fejs Brutka no i wyczyn bo ma wspomaganie.
Grizlak również powinien otrzymać nową budę bo już parę ładnych lat a nie wiele się zmieniło.
Zobaczymy ja jestem triochę pesymistą i jeżeli Yamaha stworzy nową Wolvę to pewnie zobaczymy ją w pod koniec 2012 roku.

_________________
Nie ważne czym jeżdzisz ważne jak jeżdzisz!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 03.05.2011 22:40 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
Zależy kto i do czego chce quada typu wolwerine,jest to quad wypośrodkowany więc ma zalety i wady jak każdy . Na przeprawach jest idealna ale odstaje na prostych :zalamka: 700 cm było by fajnie mi by wystarczyło550 :D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.03.2011 12:15
Posty: 43
Miejscowość: Szczęśliwa Dolina
Quad: Yamaha Wolverine450
PostWysłany: 04.05.2011 12:39 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
To fakt, na ostatnim rajdzie to na prostych szutrach wąchałem kurz :zły: a palec do końca wciśnięty.


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2007 13:04
Posty: 437
Miejscowość: Swarzedz
Quad: Już nie mam, teraz hoduję jedwabniki
PostWysłany: 04.05.2011 14:51 
Re: Kawiarenka Wolverinowa.
Snake7 chyba widziałem Cię na tym ostatnim rajdzie jak podjeżdzałeś pod knajpę, nawet chcialem się przywitac ale już było miętko w nogach i zostałem na swoim miejscu :wizi:

Wojtekww a z Tobą się widzimy w Lubiechowej, za twoją namowa Jadę też. :^^D:


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.