Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kymco Mxu 300 - Problem z regulacją gaźnika
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 16:01



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Kymco Mxu 300 - Problem z regulacją gaźnika 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 13.10.2016 20:46
Posty: 1
Imię: Tomek
Quad: Kymco MXU 300
PostWysłany: 13.10.2016 21:36 
Kymco Mxu 300 - Problem z regulacją gaźnika
Witam !!!
Jestem tu nowy na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.

Problem polegał na tym, że w zimie nie było możliwości zapalenia quada. Wajcha od ssania nie reagowała, czyli ssania nie było. Trzeba było kręcić rozrusznikiem z przerwami z 20 min, żeby go odpalić gdzieś przy temp. -5 czasami -10. Więc postanowiłem na tą nadchodzącą zimę się przygotować, ponieważ już jest chłodniej i mam problem z odpaleniem. Pomyślałem, że wyczyszczenie gaźnika załatwi sprawę. Wyczyściłem ładnie, przedmuchałem kompresorem wszystkie kanaliki, dysze itd. Quad zapala ale tylko na ssaniu, po wyłączeniu ssania gaśnie. No chybaj, że go trzymam na gazie to chodzi tylko, że słychać jak strzela z tłumnika a na obroty nie chce wchodzić, przygasa... Śruba od regulacji składu mieszanki nie reaguje na kręcenie...

Z tego wszystkiego kupiłem drugi gaźnik " nowy" i jest to samo... też nie reaguje na kręcenie śrubką od mieszanki...
Bardzo proszę o pomoc, bo już trochę przy tym siedze. A nie wiem, gdzie dalej szukać przyczyny..
Dodam, że zawory są wyregulowany, świeca nowa...


 
Profil
Zbanowany

Rejestracja: 08.12.2016 09:58
Posty: 1
PostWysłany: 08.12.2016 09:59 
Re: Kymco Mxu 300 - Problem z regulacją gaźnika
witajcie


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.11.2013 18:58
Posty: 306
PostWysłany: 09.12.2016 19:52 
Re: Kymco Mxu 300 - Problem z regulacją gaźnika
Jak czyściłes gaźnik to wykręcałes całkowicie śrubę od składu mieszanki?
Jak ja wykręciłes a nie wyjąłes z tego kanału małego oringa i podkładki to podczas dmuchania kompresorem mogło to zginąc A bez tego będą działy się takie rzeczy.

-- dodano 09.12.2016 19:52 --

Jak czyściłes gaźnik to wykręcałes całkowicie śrubę od składu mieszanki?
Jak ja wykręciłes a nie wyjąłes z tego kanału małego oringa i podkładki to podczas dmuchania kompresorem mogło to zginąc A bez tego będą działy się takie rzeczy.


Ostatnio zmieniony przez X-Ray, 09.12.2016 19:52, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.