Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Regeneracja wahaczy Kymco MXU500
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 12:54



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Regeneracja wahaczy Kymco MXU500 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 09.11.2016 07:07
Posty: 1
Imię: PIOTR
Quad: Kymco MXU500
Poprzednie quady: chinol 200cc
PostWysłany: 09.11.2016 07:55 
Regeneracja wahaczy Kymco MXU500
Witam.Panowie mam pytanie czy ktoś regenerował wahacze w mxu500?Wiem ze na pewno nie jedna osoba ale czy samemu to robił?Chodzi mi o wymiary jakie tuleje trzeba dotoczyć z poliamidu itp.materiał.Jesli jest już to na forum to sorry za to ze nie znalazłem lecz szukałem.Myśle że i tak trzeba pomierzyc wałek od tylnego zawieszenia i do niego pasowac lub wałek przetoczyć,ale moge się mylic nie rozbierałem jeszcze.Jesli znajde namiary to dla potomnych na obrabiarce CNC będę w stanie dorabiac z twardego materiału,oczywiscie nie w celach zarobkowych.Jak rozbiore quada to pewnie pomierze i dojde jakie wymiary ale nie ukrywam ze wolałbym przygotowac sobie zanim zaczne rozbierac.pozdro..


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 10.11.2016 11:37 
Re: Regeneracja wahaczy Kymco MXU500
Masz dwie opcje, jeżeli tuleje w których metalowe wahaczy w które są wsuwane tuleje plastikowe nie są wybite to kupujesz na wzór jedną tuleję oryginalną i dotaczasz komplet z PA6.
Jeżeli tuleje metalowe są zniekształcone to musisz dorobić do każdej z nich tuleje indywidualnie pod jej rzeczywisty wymiar.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.