Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kymco kupno - wymiana sworzni
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 16:37



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Kymco kupno - wymiana sworzni 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.06.2014 18:57
Posty: 1220
Miejscowość: Polska
Imię: Dominik
Quad: BRP 1000
Poprzednie quady: Było ich trochę:)
PostWysłany: 05.04.2017 18:18 
Kymco kupno - wymiana sworzni
Witam. Wymieniał już ktoś sworznie w swoich quadach ? Zamawialiście oryginalne czy jakieś zamienniki ? U mnie jeden sworzeń oryginał kosztuje aż 160zł, cena zamiennika to 70zł. Pytanie czy przycięcie takowych kosztów nie poskutkuje szybszym zużyciem lub co gorsza nagłym zniszczeniem sworznia ?

-- dodano 05.04.2017 19:18 --

Sworzeń wymieniony na oryginalny. Pierścień segera, który trzyma sworzeń od dołu jest luźny. Stary siedział ciasno bo było tam dużo syfu. Na nowym sworzniu pierścień można obracać ręką, lecz nie da się go wyciągnąć lub podważyć śrubokrętem, by wyszedł z rowka. Luz taki ma być ? Pytam o to, ponieważ nie chcę by sworzeń podczas jazdy wyskoczył mi z wahacza


Ostatnio zmieniony przez dominik011298, 05.04.2017 18:18, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.