Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Prośba o opinie w sprawie Polarisa
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 13:01



Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Prośba o opinie w sprawie Polarisa 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.08.2014 17:57
Posty: 3
Miejscowość: Stargard
Quad: Eagle Lyda 200
PostWysłany: 21.08.2014 18:08 
Prośba o opinie w sprawie Polarisa
Witam serdecznie mam na imię Piotr i jest to mój pierwszy post :)
Posiadam od trzech miesięcy eagle Lyda 200 i jest to mój pierwszy quad , ale już go nie chce :) chce zakupić Polarisa i tu prośba do Was o opinie jednego z egzemplarzy który chce zakupić , to ten :

http://olx.pl/oferta/polaris-sportsman- ... 0827c3ba54

w sumie to:
1. Na co mam zwrócić uwagę przy zakupie.
2. Czy ten model generalnie należy do udanych
3. Jak z częściami do niego (drogie , niedrogie , zamienniki?)
4. Czy dla początkującego nie jest za mocny ?
5. Ogólnie czy wart jest zakupu , czy lepiej coś innego ?

p.s jestem zarażony na naksa jazdą quadem , pomimo mych skromnych 37 lat , proszę o podpowiedzi i pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez fiodorek, 21.08.2014 18:08, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.08.2008 21:44
Posty: 1099
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Polaris
PostWysłany: 21.08.2014 19:27 
Re: Prośba o opinie w sprawie Polarisa
500 z Polarisa jest udana, klepali to przez 12 lat z roznymi plastikami i malymi zmianami.

Ten co podales może być zmeczony zyciem, dziura po snorklu wskazuje ze pływał. 2 Wyciągarki też nie sluzyly do dzwigania pługa :) Cena jak za ten rocznik dobra, trzeba by go obejzec, zobaczyc skrzynie CVT.

Ogolnie sam nie kupuj quada, wez mechanika quadowego i niech to obejzy, bardzo łatwo kupić skarbonke bez dna.
Jesli chcesz wmiare bezawaryjnego i taniego jak na polskie warunki to kup Hondę.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.08.2014 17:57
Posty: 3
Miejscowość: Stargard
Quad: Eagle Lyda 200
PostWysłany: 21.08.2014 20:27 
Re: Prośba o opinie w sprawie Polarisa
Dzięki za odpowiedź, właśnie jeden z kolegów z forum też mi raczej odradzał ten model i proponował Suzuki Eiger ale jeszcze bym prosił o kilka opinii na mój temat.

p.s może jest ktoś aktywny z okolic Stargardu Szczecińskiego i pomocy w obejrzeniu i zdiagnozowania tego Polarisa ?


Ostatnio zmieniony przez fiodorek 21.08.2014 20:27, edytowano w sumie 5 razy



 
Profil

Rejestracja: 12.09.2010 08:38
Posty: 167
Quad: Polaris Outlaw 500 IRS, Polaris Sportsman 800
PostWysłany: 21.08.2014 22:34 
Re: Prośba o opinie w sprawie Polarisa
No ja osobiście Ci polecem Polarisa Sportsman 500 dobry quad, wytrzymały, mocy.
Ale ten co pokazałes w auckji to Ci odradze tak jak kolega wyżej. Quad już widać ze przeszedł swoje i już jest dziadek który powinien iśc na emeryture. Kup sobie jakiś młodszy;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 21.08.2014 22:56 
Re: Prośba o opinie w sprawie Polarisa
fiodorek napisał(a):
Dzięki za odpowiedź, właśnie jeden z kolegów z forum też mi raczej odradzał ten model i proponował Suzuki Eiger ale jeszcze bym prosił o kilka opinii na mój temat.

p.s może jest ktoś aktywny z okolic Stargardu Szczecińskiego i pomocy w obejrzeniu i zdiagnozowania tego Polarisa ?



Zdecydowanie Eiger to lepszy wybór niż stary Polaris. Lekki, bezawaryjny, prosty w budowie o doskonałych własnościach terenowych.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


Ostatnio zmieniony przez maq, 22.08.2014 08:47, edytowano w sumie 1 raz

Uspokajam niepotrzebną dyskusję.



 
Profil
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 22.08.2014 08:55 
Re: Prośba o opinie w sprawie Polarisa
Panowie, trzymajmy się tematu, posty 'niezwiązane' usunięto.

W przypadku starszych roczników quadów polecam sprawdzić dostępność części. Czasami też starsze maszyny są sprzedawane właśnie z tego powodu. Usterka 'ukryta', części kupić nie można, albo są niesłychanie drogie. Kleją na gumę do życia i sprzedają. Zdaję sobie sprawę, że budżet prawie każdy ma ograniczony. Koniecznie jechać z mechanikiem jak pisze Chochol.

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.07.2014 18:55
Posty: 23
Imię: Matthäus
Quad: W Poszukiwaniu Suzuki LTZ 400
Poprzednie quady: Polaris Predator 500 2006 TLD
PostWysłany: 22.08.2014 23:46 
Re: Prośba o opinie w sprawie Polarisa
Polaris to ogolnie świetna marka i ogolnie bez awaryjne sprzęty jedne z najlepszych na swiecie, ale co do tego to moge na 100% powiedzieć ze widać nie raz był reanimowany no i pewnie zawieszenie będzie miał kaput już ja miałem Predatora 500 z 2006 to tam też już zawiecha była kaput no ale tak jak mowie jesli silnik będzie zdrowy w 80% to mysle ze można go kupić bo SP500 to swietne sprzęty przez wiele lat klepane a jesli masz długą droge to niech jakiś forumowicz się przejedzie po niego i go zobaczy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.08.2014 17:57
Posty: 3
Miejscowość: Stargard
Quad: Eagle Lyda 200
PostWysłany: 23.08.2014 09:17 
Re: Prośba o opinie w sprawie Polarisa
Ja mam do niego 18km ale sam tam nie pojadę bo po prostu nie znam się tak na quadach jak na samochodach. Nie wiem co tam jest do sprawdzenia najważniejsze i jak to sprawdzić.

P.s jestem ze Stargardu mogę zainteresowaną osobę pomocą tam dowieźć i odwieźć (oczywiście z rejonu :) ). Ba nawet mogę wziąć kierowce = jeśli wiadomo o co chodzi :)

-- dodano 23.08.2014 10:17 --

Chyba że ktoś z forum ( znający temat i wiedzę o co pytać ) by zadzwonił i rozpytał telefonicznie właściciela co tam jest do zrobienia a co nie ?


Ostatnio zmieniony przez fiodorek 23.08.2014 09:17, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.