Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Polaris Outlaw 525 IRS
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 23:49



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Polaris Outlaw 525 IRS 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 22.12.2016 11:46
Posty: 3
Imię: Piotr
Quad: jeszcze nie ma :P
PostWysłany: 22.12.2016 12:04 
Polaris Outlaw 525 IRS
Witam wszystkich :)

Od dluzszego czasu poszukuje tego quada , lecz w wersji S, zwykla oska, niestety ciezko taki model upolowac,
dlatego rozwazam kupno wersji IRS.
I tu moje pytania:

1. Jaka jest zywotnosc tego zawieszenia ??
2. Jakie sa koszty naprawy??
3. Jakiego quada, podobnego osiagami polecacie ???

Z góry przepraszam ale nie mam wiekszosci polskich znaków.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.06.2014 18:57
Posty: 1220
Miejscowość: Polska
Imię: Dominik
Quad: BRP 1000
Poprzednie quady: Było ich trochę:)
PostWysłany: 31.12.2016 18:31 
Re: Polaris Outlaw 525 IRS
https://www.olx.pl/oferta/quad-polaris- ... e5947d20b3 jedyny jaki znalazłem ale pewnie coś do roboty :P

Szkoda że wcześniej nie pisałeś bo u mnie w rodzinie mieliśmy takiego predatora, ponad 80 kucy... cud miód malina 170 szedł :D Z tego co wiem to części do niego musiały przychodzić ze stanów aż bo tutaj kiepsko z częściami. Więc koszty duże uwzględniając przesyłkę...

Nie myślałeś o raptorze 700 ? Lub YFZ 450, ltr 450 albo kfx 450 ?

-- dodano 31.12.2016 19:31 --

http://www.ebay.de/itm/QUAD-PREDATOR-Po ... Sw9GhYZ7go


Ostatnio zmieniony przez dominik011298, 31.12.2016 18:31, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 22.12.2016 11:46
Posty: 3
Imię: Piotr
Quad: jeszcze nie ma :P
PostWysłany: 08.01.2017 11:49 
Re: Polaris Outlaw 525 IRS
Zdaje się że jednak trzeba będzie poszukać jakiegoś Raptora czy coś innego, temat tych Polarisów nie jest zbyt popularny, samych maszyn jest bardzo mało.


Dzięki za odpowiedź. ;)


 
Profil

Rejestracja: 24.06.2013 14:31
Posty: 52
Imię: Patryk
Quad: Polaris Outlaw 525 IRS 2007
Poprzednie quady: Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 22.01.2017 11:57 
Re: Polaris Outlaw 525 IRS
Witam jestem posiadaczem Polarisa outlawa 525 irs hmmm od może ponad roku. Quad warty polecenia, lecz wymaga sporej opieki. Według mnie jego bolączką jest przeniesienie napędu (przeguby,półosie) jeżdżąc przez ten rok założyłem nowe przeguby wewnętrzne nie orientuje się jaka cena bo dostałem ich do quada w trakcie zakupu oryginalnie zapakowane. Poczatkowo wszystko fajnie nie było luzów na tych przegubach ale teraz jest katastrofa... Środkowa tuleja co wchodzą w nią wewnętrzne przeguby jest tak wyrobiona że nie ma sensu nowych przegubów zakładać. Jestem na etapie dorabiania półosi na wewnętrznej części półosi przegub dwu krzyżakowy a zewnątrz pojedyńczy. Zobaczymy jak to się wtedy będzie sprawować. Co do zawieszenia nie jest też tak kolorowo ale uważam, że jest to warte zachodu. Jeśli masz ogarniętego tokarza większość luzów jesteś w stanie skasować za przysłowiową flaszkę. Wiadomo jeśli pójdą łożyska no to już trzeba kupić z tego względu że mosiężne tuleje nie zdają egzaminu. W tej chwili jestem na etapie odbudowy Polarisa (piaskowanie malowanie). Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że największą wadą są półośki i przeguby. Reszta jest do ogarnięcia niskim kosztem o ile potrafisz sam majsterkować i masz cierpliwość i czas na to. Kolejną wadą są plastiki :/ strasznie się łamią i pękają. Pomimo wad nie zmieniłbym go na żadnego innego! W jeździe enduro (las) nie widzę lepszego sprzętu. Co do osiągów ciężko mi powiedzieć bo jeżdże z motocyklami. Po przesiadce z LTZ 400 to SZAŁ :D Problem jest z częściami używanymi wiadomo nie ma tego w Polsce tak wiele ale da się zdobyć. Silnik KTMA wiadomo praktycznie bezawaryjny. Teraz myślę startować w zawodach cross country ETER RYMANÓW zobaczymy, to pierwsze zawody jak się spisuje taki quad. Ogólnie POLECAM i nie bać się tego zawieszenia nie takie straszne! Jak zrobię te półośki i przetestuję to dam znać czy zdaje egzamin Pozdrawiam!


 
Profil

Rejestracja: 22.12.2016 11:46
Posty: 3
Imię: Piotr
Quad: jeszcze nie ma :P
PostWysłany: 23.02.2017 22:23 
Re: Polaris Outlaw 525 IRS
Witam ponownie , udało mi się zakupić wersję S więc co do napędu zostaje kwestia zębatek i łańcucha :p czekam aż dotrze do mnie z Niemiec a wtedy postaram się wrzucić jakieś zdjęcia :) dziękuję za opinię i powodzenia w CC :)


 
Profil

Rejestracja: 24.06.2013 14:31
Posty: 52
Imię: Patryk
Quad: Polaris Outlaw 525 IRS 2007
Poprzednie quady: Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 26.02.2017 09:08 
Re: Polaris Outlaw 525 IRS
Dzięki wielkie. Maszyna Cię nie zawiedzie! Czekamy na zdjęcia


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.