Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - jakie oleje 500 HO
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 19:16



Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
jakie oleje 500 HO 
Autor Wiadomość
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 28.01.2017 21:14 
Re: jakie oleje 500 HO
Obawiam, się że co mechanik, to inna opinia. Wszystko zależy jak duży luz. Z drugiej strony, jak zregenerują, to i tak za jakiś czas się poluzuje. U mnie z dyferencjału był wyciek po tysiącu przebiegu od nowości.

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil

Rejestracja: 24.06.2013 14:31
Posty: 52
Imię: Patryk
Quad: Polaris Outlaw 525 IRS 2007
Poprzednie quady: Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 28.01.2017 21:47 
Re: jakie oleje 500 HO
Wtrącę się do tematu, ponieważ ja preferowałbym olej valvoline synpower 10w40. Stosuję go od dłuższego czasu w KTM 525 i po rozebraniu silnika nie zostawia on nagaru a do tego dobrze czyści silnik czyli wiąże syfy zalegające w silniku. Przy pierwszej wymianie oleju proponowałbym do tego zmienić go wcześniej. Nigdy nie wiadomo jak użytkował ktoś wcześniej quada i jak często olej zmieniał. Troszke droższa propozycja ale wydaje mi się że warto tą pierwszą wymianę zrobić wcześniej czyli jak np zmieniasz olej co 1tys km to tutaj zmien po 500km. Wtedy będziesz miał pewność że silnik w środku jest czysty a zmniejszony przebieg z tego względu że olej wiąże te całe syfy i później krążą Ci one po silniku.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.