Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Quad Eagle Lyda 203e Brak Hamulca, dusi po dodaniu gazu
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.05.2024 12:19



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Quad Eagle Lyda 203e Brak Hamulca, dusi po dodaniu gazu 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.06.2017 21:05
Posty: 1
Imię: Arooooo
Quad: EGL Eagle Lyda203e
PostWysłany: 01.06.2017 21:32 
Quad Eagle Lyda 203e Brak Hamulca, dusi po dodaniu gazu
Witam serdecznie, jak widać zarejestrowałem się tutaj dzisiaj mając już kolejnego Quada .
Zaczynałem od 125 przesiadając się na składak z Jawy 350ts ( super sprawa ) ale w końcu skończył żywot ( brak gotówki na coś z wyższej półki ....) zakupiłem powyższego Eagle Lyda 203e
mianowicie mam z nim dwa problemy pierwszy z nich brak hamulca nożnego .... ( ktoś zdemontował ręczny na kierownicy ??????? ) dlaczego nie mam pojęcia .... muszę kupić kompletną manetkę i wymienic :) ale ok nie owijając w bawełnę ....
mianowicie na hamulcu nożnym jest zero hamulca, nie znam się na odpowietrzaniu itp. więc chcę zaczerpnąć troszkę wiedzy od ludzi którzy się na tym znają co zrobić .....
Druga sprawa jest problem z wkręcaniem się na obroty mianowicie odpalam na jałowym chodzi normalnie odpala od strzala bez problemu po dodaniu gazu nie chce się wkręcać na obroty gaśnie lecz po chwili X odpaleń itp itd załapie i ( czasem wchodzi na obroty i chodzi normalnie ) po czym znów ma problemy .... co sprawdzić od czego zacząć.... czy może jest ktoś z okolic Katowic i by pomógł .... ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.09.2015 14:13
Posty: 135
Imię: Szymon
Quad: Eagle farmer 250 2014r
PostWysłany: 03.06.2017 14:19 
Re: Quad Eagle Lyda 203e Brak Hamulca, dusi po dodaniu gazu
Z tymi hamulcami to może nie ma płynu lub jest gdzieś wyciek. Albo po prostu spróbuj odpowietrzyć. Podeślij zdj co z tym ręcznym na kierownicy. Co do gaźnika wyciągnij go i wyczyść i najlepiej wyreguluj.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.