Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z odpaleniem
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 12:38



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Problem z odpaleniem 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 19.05.2012 17:56
Posty: 2
Quad: Kingway Dominator 700cc
PostWysłany: 12.06.2012 20:48 
Problem z odpaleniem
Witam. Wjeżdzalem swoim dominatorem 700cc pod ostrą górkę z piasku po czym zablokowała mi się kierownica i sinik zgasł. Kierownice odblokowałem ale nie moge odpalić silnika. Po dokładnych "oględzinach" maszyny znalazłem kilka usterek. Po pierwsze rurka wychodząca z korka od baku ( nie znam się na tym ) nie jest do niczego podlaczona i nie wiem czy powinna. Po drugie inna rurka znajdujaca się nad prawym przednim kołem obok resora także nie jest do niczego podlączona. Trzecią taką rurke znalazłem pod siedzeniem. Jak mi się uda zgrać to wzuce zdjęcia tych rurek do tematu. proszę o szybką odpowiedź.


 
Profil

Rejestracja: 03.02.2012 19:17
Posty: 10
Quad: Kingway Traper 250
PostWysłany: 13.06.2012 13:17 
Re: Problem z odpaleniem
Te rurki o ile dobrze rozumiem to odpowietrzniki, nie muszą być do niczego podłączone, tylko tak je zabezpiecz, włóż w jakiś otwór by nie latały jak chcą, powinny być takie specjalne dziury na nie. A co do odpalenia, to sprawdź czy masz iskrę.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.