Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 13:55

Regulamin forum


PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT ! ! !

W imieniu całego Mod Teamu proszę o właściwe tytułowanie tematów, chodzi o to, że tutaj mamy kilka pojemności silników, jeżeli zakładacie temat i dotyczy on problemu zatkanego gaźnika waszej 110-tki to tak nazywajcie ten temat w ten sposób:
[110] Zatkany gaźnik
Jeżeli zaś chodzi o 150-tkę to nazywajcie go w ten sposób:
[150] zatkany gaźnik

Czyli jak sami już wywnioskowaliście chodzi o nagłówek z pojemnością silnika na początku nazwy tematu :!:

Proszę się stosować do tej instrukcji.
stepien0601



Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ?? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2008 20:55
Posty: 38
Miejscowość: Poznań
Quad: search...
PostWysłany: 29.07.2008 11:23 
Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Witam,

Tak jak w temacie, ktoś ppsiada tego chińczyka? :) Jakieś większe problemy z nim Macie lub mieliście...?

Ja głównie miałem małe problemy z ramą, ale zdolny spawacz sobie świetnie z nią poradził, druga kwestia to... opony... są tak podatne na przebica, że jakiś czas temu, średnio to raz dziennie łapałem laczka... może to czysty przypadek, ale szlag mnie trafiał gdy do domu wracałem na pół gwizdka przechylony na jedną strone, zeby tylko opony nie uszkodzic :)
Dodatkowo licznik mi nie kręci, bo jakis czas temu ułamał mi się czujnik, co wchodzi do tylnego mostu...
Ogólnie trzeba było włożyć w niego trochę serca, aby się nim w miare przyjemnie jeździło :)

Zapraszam do wypowiedzi

Pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 27.08.2008 19:59
Posty: 69
Miejscowość: Dębica-Ropczyce okolice
Quad: Lifan 250, aktualnie ZONGSHEN 200
PostWysłany: 27.08.2008 20:07 
Witam.
Ja niedawno kupiłem takiego quada i mam problem ze świecami. :] Przegrzewa mi świece aa nie znam dokładnie modelu orginalnych świec do niego. Jak kupiłem były założone świece japońskie NGK CR8HSA.

Prosił bym o doradzenie jakie świece mam najlepiej kupić a najlepiej to bym się chciał dowiedzieć jaki jest symbol orginalnych świec ?? pozdr.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.01.2009 22:35
Posty: 47
Miejscowość: Gliwice
Quad: Lifan 250 ST
PostWysłany: 09.02.2009 19:16 
Witam.Ja posiadam trapera 250 st od roku i jak narazie nie mam z nim problemu,mam zamiar wymienić olej w silniku i dyfercjale oraz przejżeć dyfercjał.Kiedys nie chciał mi palić,świece wymieniłem i dalej było to samo,cięzko było go odpalić,często po 10 minutach dopiero odpalał,myślę też wymienić filtr powietrza i paliwa.Jak wymienię to co mam wymienić to zobaczę jak jezdzi bo pytałem się w serwisie jaki koszt przeglądu,regulacji gaznika i wymiany oleju i filtra powietrza to za wszystko powiedzieli około 250 zł.myślę ze to nie drogo.To narazie tyle,napiszę potem po wymianie.Pozdrawiam wszystkich. :D


 
Profil

Rejestracja: 19.05.2008 18:33
Posty: 9
Quad: hercules 250
PostWysłany: 12.02.2009 22:35 
ja też mam trapera i silnik się rozni..mam części do niego piscie..

_________________
Pomoc ja też się postaram pomóc


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.07.2008 20:55
Posty: 38
Miejscowość: Poznań
Quad: search...
PostWysłany: 15.02.2009 02:09 
A Macie chłopaki może licznik w pełni sprawny na zbyciu?


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.01.2009 22:35
Posty: 47
Miejscowość: Gliwice
Quad: Lifan 250 ST
PostWysłany: 27.02.2009 22:51 
Witam po dłuższej przerwie,nareszcie dziś porozkręcałem i przejrzałem dyfercjał oraz tryby,quadzik jak na 2004 rok to tryby rewelacja,jeszcze tylko filtr powietrza i olej w silniku i jazda na wertepy. :hura:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.01.2009 18:00
Posty: 28
Miejscowość: Warszawa- Minsk Maz
Quad: Bashan 200, traper250
PostWysłany: 24.03.2009 00:34 
Witam panowie.. Mam taki problem i już z sił opadam... Mój traper 250st ma prawie rok uszkodzony dyferencjał, kupiłem go w takim stanie w dodatku jakiś baran to wcześniej rozkręcał i mam rozkompletowany most.. Mam tylko samą obudowe i mechanizm różnicowy. Wiem że idą do tego jeszcze jakieś zębatkii. Dzwoniłem do serwisu i powiedzieli mi że zamych zębatek nie mają a jak chce kupić cały most to muszę czekać aż sprowadzą go z Chin.. Z tym że od pół roku go nie mogą sprowadzić... Jeśli ktoś ma jakieś namiary na osobe która mogła by posiadać taki zapasowy to prosił bym o pomoc.. Pozdrawiam

_________________
SPAWAM, PRZERABIAM, UCZE SIĘ, INNI UCZĄ SIĘ ODEMNIE- TEGO NIE ZASTĄPI ŻADEN kompuer


 
Profil

Rejestracja: 26.03.2008 14:40
Posty: 2
PostWysłany: 06.06.2009 14:28 
Re: Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Witam
Mam nowe tryby do dyfra quad lifan 250st lub traper 250. Zostały na nowo zaprojektowane i wzmocnione żeby nie pękały. Dodatkowo mam do tego zębatkę powiększoną o dodatkowe zęby i quad jest minimalnie wolniejszy ale dużo zyskuje na mocy i tam gdzie normalnie jadąc pod górę trzeba dać drugi bieg spokojnie jedziesz na trzecim.
Cały komplet kosztuje ok 330zł. Tryby są szersze od fabrycznych i są specjalnie utwardzane.
W razie pytań dzwoń 606966517
Pozdrawiam Jacek


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.05.2009 18:00
Posty: 530
Miejscowość: Murowana Goślina/k.PŃ
Quad: LTZ 434 ,Renegade 800 xr
PostWysłany: 07.06.2009 11:54 
Re: Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Witam ja mam lifana i jedyny problem t pękająca linka sprzęgła co jakiś czas :) i t wszystko a i łańcuch luzujący się

_________________
"Jeżeli jest coś nie możliwe do wykonania , dajcie to zrobić Whisper`owi ." Hardcorowy Koksu
Whisper - Paweł LTZ 400
Whisper Senior - Tomek (Tata)- Renia 800xr


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 01.06.2009 18:48
Posty: 1
Quad: Kingway traper
PostWysłany: 07.06.2009 20:31 
Re: Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Witam mam trapera od roku ikupiłem go uzywanego i polecam wszystkim tego quada mocny 2 cylindrowy silnik mało pali ,mam załozony dodatkowo wentylator przy silniku i bardzo się to przydaje szczególnie w gorące dni, wyprowadziłem też rure od filtra powietrza bo wlot jest trochę za nisko i czesto mi się zalewał ,filtr powietrza pasuje od Suzuki gs 500 ,zawieszenie nie jest zbytnio wytrzymałe ale trzeba pózniej podobierac tuleje od jakiegos samochodu i będzie wieczne ogolnie o sprzęt trzeba zadbac wymieniac olej w silniku i moście podokręcac wszystkie śrubki i sprawdzac je na bieżąco ,gałkę od biegów też trzeba porządnie skręcic przestawic do dołu i biegi bedą normalnie wchodzic i nie żałowac wszedzie smaru


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.01.2009 22:35
Posty: 47
Miejscowość: Gliwice
Quad: Lifan 250 ST
PostWysłany: 28.08.2009 21:26 
Re: Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Witam po dłuższej nieobecności,quadzik śmiga jak się patrzy,ale mam problem,wysiadła pompka hamulca do lifana st 250 a szczególnie uszczelki,czy ktoś ma namiary na pompę ewentualnie uszczelki.Za pomoc bardzo DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam Wszystkich.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.05.2009 13:15
Posty: 246
Miejscowość: Brodnica
Quad: Raptor 700
Poprzednie quady: chinol 110, Lifan 150, Raptor 350, Kingquad 750
PostWysłany: 29.08.2009 23:28 
Re: Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Ja posiadam Lifana ale 150 w terenie (czyli błoto woda itp...) radzi sobie lepiej niż mój Raptor :P silnik jest super nie trzeszczy nic nie stuka, ale ostatnio sporo mam z nim problemów :( dziś odebrałem go od mechanika bo coś w skrzyni było nie tak wsteczny przerywał i ciekł olej gdzie tylko możliwe nawet na śrubkach był :lol: mam go już prawie 4 lata ale mimo tego że psuje się raz na 2tyg niechce go sprzedawać :) mam jeszcze jedno pytanie do posiadaczy 150-tek lifana, z kąd bierzecie do niego klocki?? bo ja muszę dorabiać a to duży koszt :| .Pozdrawiam wszystkich którzy mają quady LIFAN ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2009 20:28
Posty: 698
Miejscowość: ropczyce
Quad: lifan 250st, mini quad 50,
PostWysłany: 28.06.2010 22:35 
Re: Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Witam! Posiadam quada lifan 250 st jestem z niego bardzo zadowolony jest strasznie mocny, kiedyś wyciągałem nim opla kadeta (sedana) czyli dość ciężki samochód który staną na łące po deszczu i już nie pojechał quada poradził sobie świetnie. Wymieniane w nim były tulejki w wahaczach tylnych na maluchowskie tylko oczywiście były trochę po przycinane i był robony przegląd mostu ( wymienione łożyska i zalany nowym olejem) quad naprawde spisuje się świetnie. Myślę o zrobieniu do niego pługu do odsnieżania , przyczepki i łańcuchów na koła. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy lifanów st 250 i traperów 250 bo to naprawde świetne maszyny.

//Sprawdzaj pisownię przed wyslaniem posta :zły: /maartin

-- dodano 14.05.2010 18:34 --

Mam pytanie zaprzęgał ktoś do Trapera/ Lifana jakąś przyczepkę? Jeśli tak to proszę pisać mam kilka co do tego pytań. Co myślicie nad wybebeszeniem tłumików albo chociaż części tego co jest w nim w środku? Ciekawi mnie czy by miał fajniejsze dźwięk.

-- dodano 31.05.2010 18:51 --

Po testach z przyczepką stwierdzam że mocy mu nie brakuje, ale hamulce by się lepsze przydały, bo jak ma się na przyczepce ponad 500kg mokrego piasku to lubi pchać. Dziś z ciekawości rozciąłem tłumik i wyciąłem z niego tą pierwszą rurkę. Mocy za dużo nie nabrał ale za to nie brzęczy tak. W dźwięku quada nie ma dużej różnicy, ale na wysokich obrotach ma czystszy dźwięk. Co byście powiedzieli na klapki takie jak przy ciągnikach na końce tłumików? Wydaje mi się, że na wolnych obrotach by ciszej chodził za to na wysokich by dopiero było go śłychać:d

-- dodano 19.06.2010 21:45 --

Ja tryby zamówiłem, a w silniku rozsypał się kosz sprzęgłowy. Słyszałem że pasuje od Bashana po wymianie zębatki. Jak ktoś już miał to za sobą to proszę o rady. Muszę mieć pewność, bo i tak remont mnie strasznie drogo wyjdzie i nie chciałbym pieniędzy w błoto wyrzucać. Z góry dzięki. Pozdrawiam Patryk;)

-- dodano 28.06.2010 23:35 --

Mam pytanko. Jaki łańcuch podchodzi do trapera? Chodzi mi tu o jakieś znamię czy numer łańcucha, określona twardość czy coś takiego. Z góry dzięki.

_________________
Sprzedam Lifan 250ST/ Kingway Traper 250MR. --> http://allegro.pl/quad-lifan-250st-traper-250mr-calosc-czesci-i2197123334.html?source=oo


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 02.03.2010 10:53
Posty: 6
Quad: Lifan 250 ST
PostWysłany: 07.07.2010 19:02 
Re: Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Witam xXsilasXx,
Mam do Ciebie pytanie. Czy w Twoim Lifanie 250ST mocno przenoszą się drgania silnika na ramę ? U mnie powyżej pewnych obrotów quad trzęsie się jak oszalały.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.09.2009 20:28
Posty: 698
Miejscowość: ropczyce
Quad: lifan 250st, mini quad 50,
PostWysłany: 07.07.2010 20:54 
Re: Kingway Lifan 250ST ktoś posiada/posiadał ??
Przy jeździe po ulicy jest to dość mocno odczuwalne, a nawet denerwujące, ale w terenie się tego nie odczuwa. Na asfalcie również duże drgania przenoszą opony. Silnik na postoju jak się gazuje to też dość mocno wibruje, ale jak wcześniej wspomniałem w terenie jest to nie odczuwalne.

_________________
Sprzedam Lifan 250ST/ Kingway Traper 250MR. --> http://allegro.pl/quad-lifan-250st-traper-250mr-calosc-czesci-i2197123334.html?source=oo


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.