Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - gaźnik w hb atv 110b
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 20.05.2024 03:10

Regulamin forum


PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT ! ! !

W imieniu całego Mod Teamu proszę o właściwe tytułowanie tematów, chodzi o to, że tutaj mamy kilka pojemności silników, jeżeli zakładacie temat i dotyczy on problemu zatkanego gaźnika waszej 110-tki to tak nazywajcie ten temat w ten sposób:
[110] Zatkany gaźnik
Jeżeli zaś chodzi o 150-tkę to nazywajcie go w ten sposób:
[150] zatkany gaźnik

Czyli jak sami już wywnioskowaliście chodzi o nagłówek z pojemnością silnika na początku nazwy tematu :!:

Proszę się stosować do tej instrukcji.
stepien0601



Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
gaźnik w hb atv 110b 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 10.02.2009 17:09
Posty: 2
PostWysłany: 10.02.2009 17:18 
gaźnik w hb atv 110b
Mam problem,otóż przez gaźnik wężykiem z dołu przelewa się wciąż paliwo nawet gdy silnik nie pracuje.CZy istnieje jakaś regulacja aby temu zapobiec?W jakim celu jest zamontowany wężyk w dole gaźnika :?: . Porsze o pomoc :płacz:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.12.2008 15:02
Posty: 441
Miejscowość: Twardogóra
Quad: Bashan 200
PostWysłany: 10.02.2009 17:49 
Sprawdz czy dokręcona jest na maxa śrubka pod gaźnikiem,ale najprawdopodobniej pływak Ci się zawiesił .Sciągnij wężyk z kranika lub od filtra i dmuchnij w niego i jeżeli będzie można dmuchać w gaźnik to znaczy , że paproch pod iglice od pływaka wleciał.Spróbuj jakimś kołkiem drewnianym pierdyknąć kilka razy w gaźnik może się iglica ruszy , a jak nie to gażnik do czyszczenia i wszystko :D Mam nadzieje , że wiesz co i jak.Tylko ostrożnie z pływakiem się Obchodź :okok:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=gaQDql_b ... annel_page


 
Profil

Rejestracja: 10.02.2009 17:09
Posty: 2
PostWysłany: 11.02.2009 17:43 
Gaźnik był z warsztatu od czyszczenia,przedmuchany.Pływak jest cały,działa,zamyka iglicę,sprawdzałem powietrzem podniesiony pływak zamyka zawór,wszystko jest tu ok.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2007 17:24
Posty: 817
Miejscowość: WLKP
Quad: LS 450 // ???
PostWysłany: 11.02.2009 17:49 
na 90% to nieszczelny zaworek plywaka, a co za tym idzie na postoju z gaznika wylewa się paliwo. dodatkowo zaloz filtr paliwa jesli nie ma bo ciagle beda takie problemy


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.12.2005 11:24
Posty: 348
Miejscowość: Śląsk
Imię: Bartek
Quad: Yamaha YFZ 450
Poprzednie quady: ChinaMachine, CR
PostWysłany: 11.02.2009 18:00 
Image

Tą zaznaczoną blaszke podegnij w dół ale nie zabardzo tak zeby Ci nie zablokowalo dojscia paliwa. Ja tak zawsze w moim quadzie robilem i bylo dobrze to może ci pomoge.

_________________
http://www.youtube.com/user/BartekQuad
http://youtu.be/YlNNvIE7WEM


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2009 17:48
Posty: 1204
Miejscowość: Płońsk
Quad: YFZ
PostWysłany: 11.02.2009 18:03 
stempien napisał(a):
na 90% to nieszczelny zaworek plywaka

Też mi się tak wydaje, ja bym jeszcze sprawdził, czy pływak jest OK. Włóż go w szklankę benzyny i jeśli w środku pływaka będzie benzyna musisz zmienić :uśmiech:

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.12.2008 15:02
Posty: 441
Miejscowość: Twardogóra
Quad: Bashan 200
PostWysłany: 11.02.2009 19:11 
Jeżeli wszystko było ok , a nic kolega nie grzebał przy gaźniku to jak pływak sam może się przestawić .Nie ma takiej możliwości chyba , że to jest pływak samoprzestawiający się :mysli: Jak nic niekombinowałeś wcześniej to sam się nieprzestawi ,ale jak coś robiłeś to jest taka możliwość.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=gaQDql_b ... annel_page


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.