Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Projekt Frankenstain z silnikiem 110 - nie zasysa paliwa
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 13.05.2024 19:22

Regulamin forum


PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT ! ! !

W imieniu całego Mod Teamu proszę o właściwe tytułowanie tematów, chodzi o to, że tutaj mamy kilka pojemności silników, jeżeli zakładacie temat i dotyczy on problemu zatkanego gaźnika waszej 110-tki to tak nazywajcie ten temat w ten sposób:
[110] Zatkany gaźnik
Jeżeli zaś chodzi o 150-tkę to nazywajcie go w ten sposób:
[150] zatkany gaźnik

Czyli jak sami już wywnioskowaliście chodzi o nagłówek z pojemnością silnika na początku nazwy tematu :!:

Proszę się stosować do tej instrukcji.
stepien0601



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Projekt Frankenstain z silnikiem 110 - nie zasysa paliwa 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04.10.2015 02:16
Posty: 2
Imię: Adrian
Quad: Mud Hunter 650
Poprzednie quady: Polaris 450 ,Raptor 600
PostWysłany: 04.10.2015 02:27 
Projekt Frankenstain z silnikiem 110 - nie zasysa paliwa
Witam serdecznie ostatnio dorwałem rame od motocykla GB STREET i postanowiłem wstawić do niego silnik 110ccm od mojego quada starszego którego nie używam a nawet nie wiem jak się nazywa bo to zwykły chinol z rozrusznikiem na dole silnika (cudowny silnik z tajwanu) jest to FMB 110 w pełnym automacie manetka i biegi w góre (bez wstecznego).

Silnik otrzymał nową głowice która została wyregulowana przez mojego tate który zajmuje się junakami etc, nowy tłok pierścienie oraz cylinder.

Silnik nie pali słychać tylko ze chce zaskoczyć ale nie ma czym bo nie otrzymuje paliwa, gażnik jest w stanie bardzo dobrym był kilka razy czyszczony przedmuchany oraz sprawdzony przyznaje się bez bicia że nie bawiłem się obrotami jeszcze bo dopiero właśnie poddałem się lekko i teraz pisze ten post wszystko jest podłączone mam bardzo dobry akumulator od Husqvarny 250 crossa, 12ah i powoli brak mi pomysłów :c

proszę o jakieś sugestie albo poszlaki co można jeszcze sprawdzić z góry jeszcze mówię że wał się kręci i wszystko jest ok bo silnik nie ma wyjeżdzone wiecej niż kilka setek kilometrów pozdrawiam. :ily:

Ps: dawałem na gar tłoka paliwo i też zero odzewu ewentualnie słychać jak troszke się krztusi :c


Załączniki:
Komentarz do pliku: Zdjęcie poglądowe mam chłodnice dodatkowo zamontowaną do niego.
P031015_14.34.jpg
P031015_14.34.jpg [ 630.61 KiB | Obejrzany 5689 razy ]
 
Profil

Rejestracja: 26.05.2013 20:26
Posty: 2079
Quad: Bashan 250
PostWysłany: 04.10.2015 20:35 
Re: Projekt Frankenstain z silnikiem 110 - nie zasysa paliwa
Jeśli mu podlałeś paliwo pod świecę i nie odpalił to nie jest to wina gaźnika tylko czegoś innego.A po poskładaniu ustawiałeś rozrząd i zawory ?


 
Profil

Rejestracja: 04.10.2015 02:16
Posty: 2
Imię: Adrian
Quad: Mud Hunter 650
Poprzednie quady: Polaris 450 ,Raptor 600
PostWysłany: 05.10.2015 22:43 
Re: Projekt Frankenstain z silnikiem 110 - nie zasysa paliwa
Tak to nie jest wina gażnika bo dzisiaj bo przeczyściłem 2 razy dmuchawą i wszystko smiga sprawdziłem nawet przelew paliwa :/
Wydaje mi się powoli że to zawór ssania bo paliwa nie podaje jutro to sprawdze,rozrząd mam ustawiony i pali normalnie zapłon jest ok bo nie jest za szybki ani za wolny. Jutro sprawdze zawór bo oba gaźniki które mam wyglądają na sprawne :/

A i co do podawania na świece to gdy dałem mu tak 1/3 małej strzykawki normalnie prawie odpalił czyli chodzi o brak dostawania paliwa na pewno ;-;

Pozdrawiam

-- dodano 05.10.2015 22:43 --

Temat zamknięty założyłem odwrotnie rozrząd i teraz moto chodzi perfekcyjnie :'3


Ostatnio zmieniony przez WyczynX, 05.10.2015 22:43, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 26.05.2013 20:26
Posty: 2079
Quad: Bashan 250
PostWysłany: 06.10.2015 06:32 
Re: Projekt Frankenstain z silnikiem 110 - nie zasysa paliwa
Tak myślałem że źle ustawiony rozrząd.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.