Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - [150] Zonda Fx. Gaśnie na większych obrotach.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 20:36

Regulamin forum


PRZECZYTAJ ZANIM ZAŁOŻYSZ NOWY TEMAT ! ! !

W imieniu całego Mod Teamu proszę o właściwe tytułowanie tematów, chodzi o to, że tutaj mamy kilka pojemności silników, jeżeli zakładacie temat i dotyczy on problemu zatkanego gaźnika waszej 110-tki to tak nazywajcie ten temat w ten sposób:
[110] Zatkany gaźnik
Jeżeli zaś chodzi o 150-tkę to nazywajcie go w ten sposób:
[150] zatkany gaźnik

Czyli jak sami już wywnioskowaliście chodzi o nagłówek z pojemnością silnika na początku nazwy tematu :!:

Proszę się stosować do tej instrukcji.
stepien0601



Odpowiedz  [ 1 post ] 
[150] Zonda Fx. Gaśnie na większych obrotach. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03.08.2017 15:51
Posty: 1
Imię: Rafał
Quad: Zonda Fx 150
PostWysłany: 03.08.2017 16:11 
[150] Zonda Fx. Gaśnie na większych obrotach.
Witam, posiadam Zondę Fx dość długo. Od razu mówię również iż nie był używany przez dłuższy czas ( 7lat ). Przez ten czas odpaliłem go może z 2/3 razy. Niedawno chciałem wrócić do tej maszyny i sprawdzić czy odpala. Okazało się, że tak i to nawet bezproblemowo co bardzo mnie zdziwiło. Po odpaleniu "przygazowałem" go lekko i zaczął gasnąć. Na niskich obrotach bardzo ładnie sobie radzi i nie ma żadnych problemów. Jednak gdy tylko dam gazu gaśnie. Na początku myślałem że może być to wina.. zapchanego gaźnika czy coś takiego. Przeczyściłem, zalałem, ale niestety dalej było źle. Wydawało mi się też, iż do gaźnika dochodzi za mało paliwa, więc wymieniłem filtr. Co jak wiadomo także mało pomogło. Nie wiem o co chodzi dlatego piszę :) Miałby ktoś jakieś sugestie w tej sprawie..? Chętnie poczytam co może być przyczyną i popróbuje wszystkich rozwiązań?


Pozdrawiam
MrShield


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.