Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - 150 Kingway odpala i gaśnie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 19:17



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
150 Kingway odpala i gaśnie 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.09.2011 13:07
Posty: 9
Quad: 150 automat Chińczyk
PostWysłany: 03.09.2011 12:09 
150 Kingway odpala i gaśnie
Witam
Tak jak w temacie,ale po kolei Gaźnik czyszczony 2 razy ,membrana w stanie idealnym.Był u mechanika na naprawie bo odpalał ale nie wchodził na wysokie obroty(tak do połowy manetki jeszcze jeździł)Przeczyścił gaźnik ,zabezpieczył zbiornik jakimś specjalnym środkiem(zaczął korodować po spawaniu)i wymienił moduł na "taki tuning"(podobno tamten padł) .Wróciłem do domu i rzeczywiście quadem można było orać (moc ,przyspieszenie) Postał tak ze 4dni i problem z odpaleniem (palę z kopa bo aku padnięty). Odpala za 8 razem pochodzi z 10sek i gaśnie po następnych 8 kopach odpala i gaśnie po2s i tak ze 3razu, potem już tylko cisza.Postoi 2dni i znowu to samo -odpLI NA 10SEKi kaplica dodam ,że jak odpali to na wolnych obrotach pracuje równo ,ale gdy tylko dodam gazu od razu gaśnie. Jak pracował normalnie to próbowałem regulować gaźnik tą boczną śrubką ,ale zero reakcji mogłem ją całkiem wkręcić lub wykręcić o 4obr i żadnej różnicy.
Czy regulator napięcia od 110 (jak piszą w opisie aukcji)nie będzie pasował do 150 Oba wyglądają tak samo i mają wejście na kostkę z 4 pinami A dodam ,że mój to 4letni automat poj 150ccm

-- dodano 03.09.2011 13:03 --

Znalazłem gościa co tani sprzedaje parę rzecz na allegro
GrzesiakCorp Zamówiłem gaźniki moduł bo tanio. :!:

-- dodano 03.09.2011 13:09 --

No i jeszcze jedna zagadka.Po tym jak po na prawie padł , załadowałem go na busa i zawiozłem do tego gościa co go naprawia .Po wyjęciu z samochodu sprzęt odpalił i na'' luzie '' wkręcał się a obroty i na maxymalnych pracował równiutko.Więc do domu i jazda przejechane z 10km z małymi przerwami po !0-15 min i wszystko ok.Postał 5 dni i znowu to samo.O co chodzi -może lubi jak go wożą .


Ostatnio zmieniony przez sasiad 03.09.2011 12:09, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil

Rejestracja: 13.06.2010 21:52
Posty: 4155
Quad: Honda trx400ex
PostWysłany: 03.09.2011 12:59 
Re: 150 Kingway odpala i gaśnie
sasiad napisał(a):
Czy regulator napięcia od 110 (jak piszą w opisie aukcji)nie będzie pasował do 150 Oba wyglądają tak samo i mają wejście na kostkę z 4 pinami A dodam ,że mój to 4letni automat poj 150ccm

Nie. one mają inne moce.

Problem może być złożony. Ciężko powiedzieć. Trzeba by obejrzeć dokładnie.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 99 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.