Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Przednie błotniki-chlapacze do Bashana200/250
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 08:58



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Przednie błotniki-chlapacze do Bashana200/250 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 01.06.2009 00:15
Posty: 33
Quad: Bashan/Kangchao KC250S-11
PostWysłany: 26.02.2012 15:15 
Przednie błotniki-chlapacze do Bashana200/250
Koledzy
Jazdy zwłaszcza po roztopach podczas obecnej zimy bardzo dały mi się we znaki .O ile w okresie ciepłym nie ma problemu z chlapiaca z przednich kół woda czy błotem ( zazwyczaj mnie to bawi ) to w zimie jest to średnio przyjemne i w zasadzie uniemozliwia dłuższą jazdę ( błyskawicznie mokre i zlodziałe rekawice ) .
Pomyślałem sobie czy była by była mozliwość dorobienia przednich błotników coś na wzór tych które sa fabrycznie montowane w Bashanach 300cc .
Może ktoś z Was miał podobny problem i rozwiązał go w jakiś prosty, tani i zarazem skuteczny sposób .
Oczywiscie było by dobrze zeby to jakoś komponowało się z całością pojazdu.
Ja bralem pod uwagę użycie przepołowionych plastikowych błotników 14" które się stosuje w przyczepach
(dostępnie tanio na pazegro ).Ewentualnie wykonania samodzielnie z żywicy i maty szklanej .
Niestety nie mam pomysłu co do ich trwałego zamocowania .


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.