Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Rozrząd Kfx450
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 00:02



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Rozrząd Kfx450 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 29.07.2011 07:12
Posty: 15
Miejscowość: Warka
Quad: Suzuki LTR450; Kawasaki Kfx450r
PostWysłany: 16.01.2014 09:26 
Rozrząd Kfx450
Od nie dawna stałem się posiadaczem Kawasaki Kfx 450 i chciałbym sprawdzić zużycie łańcuszka rozrządu na podstawie napinacza, czy przed odkręceniem napinacza trzeba ustawiać tłok w górnym martwym punkcje czy jest to nie konieczne?. A i przy mierzeniu kompresji w cylindrze odłączyć pompkę paliwa czy wtrysk? Jak by ktoś mi to dokładnie opisał bym był bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje za odpowiedz.


 
Profil

Rejestracja: 18.08.2016 21:21
Posty: 1
Imię: Kamil
Quad: KFX 400
Poprzednie quady: .
PostWysłany: 18.08.2016 21:24 
Re: Rozrząd Kfx450
Witam chciałbym się podpiąć pod temat i liczę żę ktoś pomożę otóż :
Jestem posiadaczem kawy kfx 400 od niedawna chciałem zrobić gruntowny remont by mieć pewność że maszyna nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. Dodatkowo miałem problem z boczną pokrywą tz w dziwny sposób "wyżarło" tunel w którym doprowadzana jest woda do pompy przez to woda dostawała się do oleju . Postanowiłem wymienić uszczelkę pod głowicą niestety przy tym pogubiłem punkty w rozrządzie i oto problem największy . Czy jest ktoś kto ma serwisówkę bądź wie jak ustawić ten rozrząd ? Ustawiłem go ze zdjęć poglądowych na Google grafika i objechałem parę razy tłokiem czy nic nie haczy wszystko wygląda dobrze niestety po próbowaniu uruchomienia quada jest efekt jakby nie miał siły i odrazu "pstryka " przekaźnik który znajduje się koło akumulatora . Nie jest w stanie za kręcić samodzielnie ani razu . Bardzo proszę o pomoc iż nie mam pojęcia już za co się wziąć . Dodam ze maszyna wcześniej odpalała normalnie aczkolwiek były problemy już z tym przekaźnikiem ale przeczyszczenie styków pomogło . Pozdrawiam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.