Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Problem z KFX po serwisie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 00:20



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Problem z KFX po serwisie 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.03.2016 19:43
Posty: 1
Imię: Paweł
Quad: KFX700 '06
PostWysłany: 05.05.2016 22:38 
Problem z KFX po serwisie
Siemanko !
Niedawno zakupiłem KFX-a 700 z 2006 roku, ogólnie było wszystko w porządku, quad zasuwał jak wściekły ale podkusiło mnie żeby dać do specjalisty na przegląd.
Wymienione wszystkie płyny, filtry, luzy zaworowe, synchronizacja itd. Podobno założony zestaw naprawczy gaźników bo przez poprzednie poprostu się lało, świeca aż była nadpalona, w wydechach strzelało ostro. Więc gdy zostało to ogarnięte to wiadomo że trochę osłabł bo mniej paliwa ale bez przesady. Wcześniej załóżmy z prędkości 5-10 km/h strach było dodać gazu do oporu. Teraz gdy dodam gazu do oporu to tak jakby pomyśli 1-1,5 sekundy i dopiero pójdzie jak strzała. Przy większych prędkościach będzie to czasami 2 sekundy na przemyślenie a czasami 4. Z doświadczenia z autami powiedziałbym że ma strasznie przesadzoną turbodziurę.

Wziąłem sprawy w swoje ręce, dobrałem się do regulacji od składu mieszanki, zapamiętałem jak były ustawione i zacząłem kręcić, to obrót w jedną stronę, potem 2 obroty w drugą i o dziwo za każdym razem nie odczuwam poprawy ani żadnej zmiany.

Może ktoś pomóc? Ewentualnie polecić jakiegoś specjalistę w Warszawie, Łodzi lub pomiędzy? :)


Ostatnio zmieniony przez niewex, 05.05.2016 22:38, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.09.2008 10:09
Posty: 654
Miejscowość: Pabianice
Quad: Yamaha Grizzly 660
Poprzednie quady: Lucky Star 250, Polaris Predator 500
PostWysłany: 06.05.2016 05:09 
Re: Problem z KFX po serwisie
Czesc. W lodzi na wlokniarzy masz serwis kawy. Chlopaki znaja się na rzeczy. Oddaj do nich a bedziesz zadowolony. Serwis się nazywa moto moto.

_________________
Pozdro
Łukasz


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 21.01.2016 07:19
Posty: 58
Miejscowość: Włocławek
Imię: Bartek
Quad: kfx 700
PostWysłany: 08.05.2016 09:29 
Re: Problem z KFX po serwisie
No właśnie jak oni regulują gaźniki?
AFR w wydech?
Bo są 2cylindry/2gaźniki a wydech jeden.
Jakby były 2 tłumiki to spoko,afr w każdy wydech i regulujemy do każdego cylindra indywidualnie.

Może źle rozumuje ale nie miałem nigdy z czymś takim do czynienia.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.