Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Regulacja zaworów w LTZ 400
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 13.05.2024 14:54



Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Regulacja zaworów w LTZ 400 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 26.10.2013 19:12
Posty: 12
Imię: Damian
Quad: Suzuki LTZ400
Poprzednie quady: Brak
PostWysłany: 20.01.2014 18:50 
Re: Regulacja zaworów w LTZ 400
Koledzy gdzie mogę znaleźć poradę jak wyregulować zawory?, jestem na tym forum nowym i nie mogę jeszcze się odnaleźć, Pozdrawiam<piwo>


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2008 13:14
Posty: 2653
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza Przy samej pustyni
Quad: Suzuki LTR 450
Poprzednie quady: Bashan 200 -> Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 28.02.2014 21:16 
Re: Regulacja zaworów w LTZ 400
JA co opisze jak najprościej.
Zaczynasz od odkręcenia dwóch nakrętek z lewej strony silnika. Jedna po to byś mógł jakoś kręcić wałem a druga żebyś widział jak ustawić na znaku T. Potem odkręcasz górny dekiel. Pojawiają ci się wałki a pod wałkami takie szklanki. Jak ustawisz na znaku T to sprawdzasz jakie masz luzy szczelinomierzem. Jak dobre to zostawiasz i skręcasz wszystko do kupy jak nie to trzeba odkręcać wałki i pod szklankami zmieniać płytki o odpowiednią grubości pewnie będą mniejszej grubości (uważaj żeby łańcuszek co nie spadł z zębatki na wale). Jak już dobierzesz odpowiednią grubość płytek to składasz wszystko tak jak ma być i pamiętaj jak mają być wałki rozrządu. Ustawiasz wszystko na znakach i jest git. Po założenia wałów kręcisz silnikiem i sprawdzasz czy wszytko jest ok i tyle.


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.07.2013 14:56
Posty: 36
PostWysłany: 11.03.2014 12:51 
Re: Regulacja zaworów w LTZ 400
Witam, quada mam pierwszy sezon, nikt nigdy tam nie grzebal wszystkie sruby od silnika nie ruszone, rozumiem ze jak smiga bez problemow, zadnych niepokojacych odglosow, problemow czy kopcenia to nic nie muszę regulowac?
Po dluzszym postoju również pali na dotyk.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.09.2012 15:31
Posty: 31
Miejscowość: Zambrów
Quad: ltz 400
PostWysłany: 16.03.2014 10:17 
Re: Regulacja zaworów w LTZ 400
Digit6 należało by sprawdzić ja u siebie po kupnie suczki zajrzałem do zaworów i mimo że gadzina też pracowała poprawnie jeden zawór wymagał regulacji. Nie jest to zbyt skomplikowane przejrzyj youtube. podsyłam przykładowy link co i jak pozdro.
https://www.youtube.com/watch?v=PcjuJKqV6Qw


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.