Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Ltr,YFZ,TRX...
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 06.06.2024 01:21



Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Ltr,YFZ,TRX... 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 19.08.2010 13:20
Posty: 192
Miejscowość: Szczecin
Quad: RMZ 450
PostWysłany: 17.12.2011 12:11 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
akon89 napisał(a):
motosss napisał(a):
Taaa,ale ten "lamus może zainwestował nie tylko w Quada,ale także i w słownik.

Co do autora tematu poleciłbym ci Ltz 400 sam zaczynałem na nim i mam wspaniałe wrażenia z jazdy.Quad się spisuje bardzo dobrze w terenie,chyba że od razu jesteś nastawiony na tor to tylko ltr,YFZ,kfx,TRX.
Suzuki ltz jest dobra pod tym względem iż nie jest tak agresywna jak 450,sporo uczy,mocy nigdy mi nie zabrakło oraz jej serwis nie kosztuje tyle co 450,więc może lepiej od razu nie porywać się z motyką na księżyc i jeżeli nam się znudzi ltz to możemy zdecydować się czy następnym wyborem będzie przeprawa/Raptor a może coś na tor,a przy tym quadzie nie będziemy mieli tak chudego portfela jak przy wyżej wspomnianych 450.Znam nie jednego właściciela ltz którzy zmieniają tylko ze starszego na nowszego ltz.

Pozdrawiam

A dlaczego twierdzisz,że ltz nie nadaje się na tor tylko w teren??


Ltz nadaje się na tor lecz co masz na myśli że się "nadaje" ??
Chcesz od czasu do czasu pojechać na tor oddać kilka skoków i tyle??
Czy chcesz może jeżdzić na zawody,skakać jak zawodowiec po hopach 5-10m jak nie większych??
Zobacz sobie na YT FennyATV gościu przerobił ltz i startował w zawodach lecz wymienił kilka kluczowych rzeczy w quadzie.Ogólnie jeżeli wymienisz zawieszenie,ośke poszerzaną,wahacze dłuższe i jeszcze kilka rzeczy to i coś już możesz próbować w zawodach.
Ltz jest dobra z tego względu że możesz pojechać na tor zobaczyć jak jest,zobaczyć jak się jeżdzi po lasach/polach (oczywiście swoich) i wtedy po np.roku czasu zdecydować się
Co mi pasuje?? Tor/Las/Bagna i wtedy można kupić maszynę która jest stworzona do danego rodzaju terenu.
A Ltz jest dobrą namiastka przygody z quadami,a przede wszystkim
-nie wyczyści Cię po roku użytkowania z pięniędzy.
-nauczy techniki
-po zmianie na innego quada będziesz posiadał już jakiś umiejętności
-mocy ma wystarczająco jeżeli chcesz jeżdzić po lasach około 120km/h to uwierz że jest to ciężki chleb do zgryzienia,gdyż przy 90km/h w lesie jaja się robią mniejsze :wizi: Taka prędkość w ogóle inaczej jest odczuwalna niż w aucie po autostradzie gdzie jedziemy 160km/h i jest nudno.

Pozdrawiam


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.05.2010 18:42
Posty: 227
Quad: ltr 450 k8
PostWysłany: 17.12.2011 12:45 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
z kosiarki nie zrobisz rakiety nie to ze ltz słaby ale jak wymieniać zawias ośkę wahacze i coś tam jeszcze to jaki sens kupna słabszego qua da ? a tyle samo kosztuje wszystko lepsze

_________________
był banshee jest ltr k8


 
Profil

Rejestracja: 19.08.2010 13:20
Posty: 192
Miejscowość: Szczecin
Quad: RMZ 450
PostWysłany: 17.12.2011 12:58 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
Ltr przy podrasowanym ltz może się schować.Zależy gdzie chcieć startować jeżeli np.w CC to taka ztuningowana ltz idealnie się nadaje w mx no już gorzej.
Ltr też kupisz za jakieś 13-14 i dobrze by było wymienić zawiesznie,jeżdziłem na ltr seryjnej a także na ltr kumpla z ohlinsami ustawionymi pod 85kg czyli podobnie do mojej wagi i jeżdziło się wrecz idelanie,w porównaniu do seryjnej to niebo a ziemia.Więc jeżeli chce się gdzieś startować w zawodach to i tak i tak czy do ltr czy do ltz trzeba wsadzić kupę kasy.


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 17.12.2011 13:02 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
motosss napisał(a):
Ltr przy podrasowanym ltz może się schować




Hhahahahahahahahahahaa

Miałem ltz i teraz LTR. bzdury chłopie piszesz straszne ;)

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 19.08.2010 13:20
Posty: 192
Miejscowość: Szczecin
Quad: RMZ 450
PostWysłany: 17.12.2011 13:06 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
Jaką miałeś Ltz??
Myśl jak chcesz ale jestem pewien tych swoich głupot gdzie ltz.miała by zmienione zawieszenie,szeroka oś z tyłu,wahacze szersze i już masz o wiele lepszy komfort jazdy w porównaniu do seryjnego ltr.


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 17.12.2011 13:10 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
Kolego rama, silnik, hamulce...

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 02.06.2010 18:04
Posty: 313
Miejscowość: Czaplinek- Herning(DK)
Quad: Czerwony diabel ltz :)
PostWysłany: 17.12.2011 13:28 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
ruszko napisał(a):
grzeniu 73 napisał(a):
Nadaje się na tor



Jak LTZa nadaje się na tor.... to LTR nadaje się na Dzicz Bieszczadzką.

Na torze pojeździsz i Bashanem - on też się na tor nadaje.

Ogarnij się.Napisałem ,ze nadaje się do pojeżdżenia dla samego fun.Sam wcześniej jeździłeś LTZ i pokazywałeś fotki z toru.Jakos wtedy był dobry.Teraz masz LTR to nie ma nic innego jak LTR.Zaraz kupisz 4x4 i pewnie ponownie inne quady będą do d...y.LTZ możesz spokojnie na tor jechać również ,ale dla zabawy ,a nie wyników.Chociaż pewnie i na chińczyku dobry Rider obiechalby mnie na LTZ.


 
Profil Gadu-Gadu
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 17.12.2011 13:33 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
LTZa była tak dobra, że zmieniłem ją na LTRa
W LTZcie po 2 wyjazdach skrzywiłem ośkę hehe. Tak się nadaje :uśmiech:

Mówimy o seryjnym sprzęcie bo jak mowa o tuningu to z Bashana zrobisz super maszynę, tylko kwestia tylko ile w niego wsadzisz kasy.


Chcę 4x4 bo... nie będę mieć z kim jeździć w Quadcrossie - jazda z 5 osobami przy dobrych wiatrach na zawodach to bez sens.

_________________
www.soundbase.pl


Ostatnio zmieniony przez ruszko, 17.12.2011 13:33, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil WWW

Rejestracja: 02.06.2010 18:04
Posty: 313
Miejscowość: Czaplinek- Herning(DK)
Quad: Czerwony diabel ltz :)
PostWysłany: 17.12.2011 14:27 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
nie chce mi się szukać postów z wcześniejszymi opisami LTZ gdy ja jeszcze miałeś. :D .Oczywiste nie twierdze ,ze LTR jest gorsze bron Boże .Tylko tyle,ze jeżeli nie chcesz być zawodnikiem to nie koniecznie musisz wyczynowy sprzęt kupować.To tak jak dla kilku driftow na jakimś pasie kupowałbyś WRC.Bo się do tego nadaje bardziej.Kartka ,długopis wypisać za i przeciw i będzie odpowiedz co kupić.


 
Profil Gadu-Gadu
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 17.12.2011 15:08 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
Tutaj chodzi głównie o to, że ja inaczej rozumuje "nadaje się" i Ty.
Dla mnie na tor LTZa się nie nadaje.

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.05.2010 18:42
Posty: 227
Quad: ltr 450 k8
PostWysłany: 17.12.2011 16:31 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
jak by się nadawał to ścigali by się ltz a nie ltr ami teraz przesiadają się na KTM bo lepiej jeżdżą

_________________
był banshee jest ltr k8


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.07.2008 13:14
Posty: 2653
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza Przy samej pustyni
Quad: Suzuki LTR 450
Poprzednie quady: Bashan 200 -> Suzuki LTZ 400
PostWysłany: 17.12.2011 17:29 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
Jeżdżę na LTZ i jeździłem na LTR kolego i nie ma znowu takiej wielkiej przepaści. LTR jest trochę zwinniejszy na torze ale LTZ nie jest taki słaby i można nim spokojnie polatać.


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 19.08.2010 13:20
Posty: 192
Miejscowość: Szczecin
Quad: RMZ 450
PostWysłany: 17.12.2011 21:10 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
murzyn napisał(a):
jak by się nadawał to ścigali by się ltz a nie ltr ami teraz przesiadają się na KTM bo lepiej jeżdżą


Co Ci sprzęt,najważnniejsze i tak i tak to umiejętności i brak strachu.Choć widzę że w quadach bardzo duży ma wpływ na jazde quad a nie sam kierowca w przeciwieństwie do crossów gdzie jest na odwrót.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.05.2010 18:42
Posty: 227
Quad: ltr 450 k8
PostWysłany: 18.12.2011 10:00 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
motosss napisał(a):
murzyn napisał(a):
jak by się nadawał to ścigali by się ltz a nie ltr ami teraz przesiadają się na KTM bo lepiej jeżdżą


Co Ci sprzęt,najważnniejsze i tak i tak to umiejętności i brak strachu.Choć widzę że w quadach bardzo duży ma wpływ na jazde quad a nie sam kierowca w przeciwieństwie do crossów gdzie jest na odwrót.


mówimy o quadach a nie kierowcach jedna osoba dwa quady!! to normalne że zawodnik na ltz nie da szans amatorowi na ltr

_________________
był banshee jest ltr k8


 
Profil
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 18.12.2011 11:17 
Re: Ltr,YFZ,TRX...
Damiandg napisał(a):
Jeżdżę na LTZ i jeździłem na LTR kolego i nie ma znowu takiej wielkiej przepaści. LTR jest trochę zwinniejszy na torze ale LTZ nie jest taki słaby i można nim spokojnie polatać.



Daj mi tą LTZę na tor. Gwarantuje Ci, że po jednym wypadzie będziesz miał po ośce, a o jakimkolwiek komforcie się nie wypowiadaj.

Po przejechaniu się to wiesz co możesz stwierdzić jedynie: LTR jest ładniejszy od LTZy.

Bo gadanie, że LTZa można po torze polatać jest co najmniej żenujące. Polatać to można i bashanem.

Dla mnie LTZa nie nadaje się na tor. Bo jest za wąska, ma za wysoko środek ciężkości, słaba ośka, zawieszenie.
Mówimy o serii, nie o tuningu. Choć tutaj i z ..... bata nie ukręcisz.

-- dodano 18.12.2011 11:17 --

Murzyn wiesz jak jest.
Mamy LTRy.
Ja miałem rok czasu LTZę, wiem co mogę LTZą, co można LTRem.
Nikt kto nie miał stycznośći z tymi quadami na dłużej niż kilka miechów nie powinien zabierać głosu.
Jeżeli skokiem nazywacie skoki na 50cm to ok. Ale takie skoki to można Zondą robić...

_________________
www.soundbase.pl


Ostatnio zmieniony przez ruszko, 18.12.2011 11:17, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.