Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - kontrolka FI i CZERWONA RURA
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 18:17



Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
kontrolka FI i CZERWONA RURA 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 31.01.2009 10:54
Posty: 5
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Quad: Kingquad 700
PostWysłany: 31.01.2009 12:19 
kontrolka FI i CZERWONA RURA
Wita. Mam dość dziwny problem. Jak odpale Kinga to wszystko działa bez zarzutu pracuje silnik jak pszczółka ale jak przejade 5 km to zaswieca się kontrolak FI temperatura wzrasta i non stop chodzi wentylator, zaczyna tracic moc dziwnie pracuje. Nie wiem od czego to się mogło stać . Doradzcie od czego to może się dziac. Dodam tylko tyle ze płyn w chłodnicy jest ok, nie widać żeby była zatkana chłodnica przynajmnij gołym okiem . Zaczeło mi się tak dziać po zamontowaniu snorkli. ale dla sprawdzenia po odpinałem all i to samo . A zauważyłem jeszcze dość dziwną sprawe , że jak gazuje to rura przy samym silniku się nagrzewa do czerwonościi. nie wiem co robic . Czy mogłem coś zle poskładac przy montażu snorki. :?: :?: :płacz:


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2007 14:09
Posty: 1214
Miejscowość: Warszawa okolice
Quad: Byl i już pewnie nie będzie
PostWysłany: 31.01.2009 16:56 
Kolego ArturDG radzę zapoznać się dokładnie z regulaminem. Pisz w odpowiednich działach.

_________________
ROMANIA 2009 - ZDJĘCIA TUTAJ


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2008 22:42
Posty: 50
Quad: Chinol 250 -NARAZIE!!!
PostWysłany: 31.01.2009 17:49 
Warsztat

Masz kłopoty ze sprzętem? Czegoś nie wiesz? Pisz tutaj.

Moderator Mod-team Teraz to ja nie trybie to gdzie mial napisac jak nie w tym temacie?????

_________________
Człowieku nie wycinaj drzew,Ty też możesz zostać partyzantem(nowoczesny partyzant jeżdzi QUADEM) Pozdrawiam.


 
Profil

Rejestracja: 08.08.2008 11:53
Posty: 375
Miejscowość: Bytów
PostWysłany: 31.01.2009 17:56 
chodzi o to żeby zamieszczać problemy z markowymi sprzętami w tym przypadku Suzuki w dziale Suzuki :D


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2007 14:09
Posty: 1214
Miejscowość: Warszawa okolice
Quad: Byl i już pewnie nie będzie
PostWysłany: 31.01.2009 18:02 
Maniollo, kolega ArturDG napisał ten post w dziale powitalnia. Sam chyba przyznasz, że nie jest to odpowiednie miejsce... :?

_________________
ROMANIA 2009 - ZDJĘCIA TUTAJ


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 31.01.2009 18:08 
Re: kontrolka FI i CZERWONA RURA
ArturDG napisał(a):
Wita. Mam dość dziwny problem. Jak odpale Kinga to wszystko działa bez zarzutu pracuje silnik jak pszczółka ale jak przejade 5 km to zaswieca się kontrolak FI temperatura wzrasta i non stop chodzi wentylator, zaczyna tracic moc dziwnie pracuje. Nie wiem od czego to się mogło stać . Doradzcie od czego to może się dziac. Dodam tylko tyle ze płyn w chłodnicy jest ok, nie widać żeby była zatkana chłodnica przynajmnij gołym okiem . Zaczeło mi się tak dziać po zamontowaniu snorkli. ale dla sprawdzenia po odpinałem all i to samo . A zauważyłem jeszcze dość dziwną sprawe , że jak gazuje to rura przy samym silniku się nagrzewa do czerwonościi. nie wiem co robic . Czy mogłem coś zle poskładac przy montażu snorki. :?: :?: :płacz:


Hymm kto i jakie snorkle montował. Czy sprzęt był wcześniej topiony? Gdzie serwisowany? Jaki przebieg? Potrzeba więcej informacji. Czy przy nagłym dodaniu gazu silnik się dławi? Jaki jest przekrój rur dolotowych do airboxu?


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.11.2008 22:42
Posty: 50
Quad: Chinol 250 -NARAZIE!!!
PostWysłany: 31.01.2009 18:19 
Łukaniu to ja bardzo przepraszam,nie wiedzialem za temat już został przeniesiony,przepraszam i pozdrawiam

_________________
Człowieku nie wycinaj drzew,Ty też możesz zostać partyzantem(nowoczesny partyzant jeżdzi QUADEM) Pozdrawiam.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2007 14:09
Posty: 1214
Miejscowość: Warszawa okolice
Quad: Byl i już pewnie nie będzie
PostWysłany: 31.01.2009 21:39 
Maniollo napisał(a):
Łukaniu

Nie no proszę Cię... :oczy: :figielek:

_________________
ROMANIA 2009 - ZDJĘCIA TUTAJ


 
Profil
DWS
DWS
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.07.2008 22:28
Posty: 1003
Miejscowość: ok. Wawy
Quad: czerwony metalic
PostWysłany: 31.01.2009 22:40 
:lol: sielanka na forum :lol:

co do problemu z Suzuki to ...... może kiedyś silnik był przegrzany i teraz wychodzą kwiatki


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.