Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - filtr paliwa w kingquadzie
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 12:37



Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
filtr paliwa w kingquadzie 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 17.08.2015 21:02
Posty: 264
Quad: Kingquad 700
Poprzednie quady: exc 525
PostWysłany: 23.06.2016 12:45 
Re: filtr paliwa w kingquadzie
Jak ci quad zacznie prychac strzelać i mulic to wtedy się jeszcze raz spytaj czy jest sens:D widocznie skoro ludzie maja problemy i wtrysk się zasyfia to chyba znaczy o tym ze filtr z pompy nie jest taki dokladny


 
Profil

Rejestracja: 24.04.2014 16:36
Posty: 346
Miejscowość: Wodzisław Śl
Imię: Stefan
Quad: Suzuki Kingquad 750
Poprzednie quady: Kymco Maxxer 450 irs
PostWysłany: 23.06.2016 18:25 
Re: filtr paliwa w kingquadzie
king ma to do siebie ze ma wlew w ciula...ym miejscu wiec jesli masz jakaś sakwę z tyłu to automatycznie zwiększasz szansę aby przy tankowaniu wsypać sobie syf do baku a że jedyny filtr jest na pompie i on nie filtruje w 100% to po to ten filtr


 
Profil

Rejestracja: 25.10.2015 17:15
Posty: 75
Imię: Dawid
Poprzednie quady: kq750
PostWysłany: 23.06.2016 19:24 
Re: filtr paliwa w kingquadzie
Piteros1 napisał(a):
Jak ci quad zacznie prychac strzelać i mulic to wtedy się jeszcze raz spytaj czy jest sens:D widocznie skoro ludzie maja problemy i wtrysk się zasyfia to chyba znaczy o tym ze filtr z pompy nie jest taki dokladny

Dobrze, widzę iż nie ma większego sensu dyskutować... Bardzo dobrze , że go założyłeś ... :) Lepiej już... ?

-- dodano 23.06.2016 20:24 --

stegos napisał(a):
king ma to do siebie ze ma wlew w ciula...ym miejscu wiec jesli masz jakaś sakwę z tyłu to automatycznie zwiększasz szansę aby przy tankowaniu wsypać sobie syf do baku a że jedyny filtr jest na pompie i on nie filtruje w 100% to po to ten filtr

Bardzo dziękuję za KONKRETNĄ , wyczerpującą odpowiedz.. Takiej oczekiwałem. Dziękuję. Dodam ,iż od razu widać z kim się rozmawia... :brawo1:


Ostatnio zmieniony przez VDawid, 23.06.2016 19:24, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 15.10.2016 20:29
Posty: 62
Miejscowość: Siewierz
Imię: Piotrek
Quad: Suzuki Kingquad
PostWysłany: 10.06.2018 20:32 
Re: filtr paliwa w kingquadzie
Panowie,
to jak to jest z tym dodatkowym filtrem paliwa w KQ ???
Dziś właśnie otrzymałem wtrysk z czyszczenia ultradźwiękami i będę go montować. Z uwagi na to,że musiałem robić wysyłkę ( w mojej okolicy nikt nie zajmuje się wtryskami benzynowymi tylko diesel) i później czekać aż wróci to nie chce tego drugi raz przerabiać i pomyślałem zamontować filtr. Dziś bylem w sklepie motocyklowym już miałem w ręku filtr motocyklowy o dużej przepustowości taki za 16zł i Pan jak się dowiedzial,że chce to montować przy zasilaniu wtrysku to mi odradził. Powiedział,że będzie się zapowietrzać pzrez to,że pompa jednak daje te 3bary, źle dawkować paliwo i powiedział,że takie rozwiązanie można zastosować ale tylko w gaźniku wtedy ma to sens.



Moje pytanie czy faktycznie to montować? Proszę o wypowiedz kogoś kto ma tak zrobione i nie narzeka.
i pytanie czy filtr macie wstawiony w oryginalny przewód czy też wstawiliście jakiś ze sklepu a oryginał zachowany w garażu :D ? Filtr o króćcach fi 8mm?

-- dodano 10.06.2018 21:32 --

Hej. Już po zbiegu filtr wstawiony, ale nie taki jak wrzuciłem foto tylko samochodowy gdzie jest również zastosowany układ wtryskowy. Wężyk wymieniłem na nowy od zbiornika do wtrysku fi 8mm. Wszytko działa poprawnie maszyna odpala bez problemu, reaguje na manetkę i co najważniejsze nie gaśnie !!!! Oczywiście przed ta modyfikacją wtrysk wyczyszczony w profesjonalnym warsztacie ultradźwiękami. PZDR !!!


Załączniki:
filtr.jpg
filtr.jpg [ 75.64 KiB | Obejrzany 1524 razy ]


Ostatnio zmieniony przez pejter03, 10.06.2018 20:32, edytowano w sumie 1 raz

 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.