Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - przekaźnik pompy paliwa kg 750 błąd c41
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25.04.2024 05:36



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
przekaźnik pompy paliwa kg 750 błąd c41 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04.12.2012 10:46
Posty: 9
Quad: Kingquad 750
PostWysłany: 15.11.2013 12:54 
przekaźnik pompy paliwa kg 750 błąd c41
Witam,
tak jak w temacie- mam problem z przekaźnikiem pompy paliwa. Sprawa wygląda następująco. Quad chodził normalnie, odpalał za każdym razem, ale niestety to co dobre trwa krótko. przy kolejnej próbie odpalenia wywaliło mi błąd c41- związany z pompą paliwa.
Zacząłem sprawdzać- pompa podłączona na krótko sama w sobie działa- silnik udaje się odpalić,
przekaźnik pompy podłączony bezpośrednio do aku- słychać jak się załącza, ale już podłączony do wtyczki- totalna cisza. sprawdziłem obwody wtyczki- plusy dochodzą ( jeden stały, drugi po zapłonie), mostkując jeden plus z kablem idącym do pompy- pompa załącza się, zółto/czarny kabel idący do sterownika też cały- zatem pozostaje mi wnioskować, że nie wychodzi ze sterownika minus załączający przekaźnik... Jest jakiś czujnik odpowiedzialny za danie impulsu na podpompowanie paliwa przed rozruchem? Na jakiej zasadzie komputer rozpoznaje, że uszkodzony jest przekaźnik i wywala błąd?
Jakieś pomysły, sugestie?
Pozdrawiam


 
Profil
MultiMoto
MultiMoto
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2005 14:23
Posty: 13123
Miejscowość: Warszawa i okolice
Quad: Quad czy motocykl - nie ma znaczenia ;)
PostWysłany: 15.11.2013 14:13 
Re: przekaźnik pompy paliwa kg 750 błąd c41
Rozdział 1A strona 67 serwis manuala. Masz dokładny paro - stronicowy opis jak zdiagnozować problem i jak sprawdzić.


 
Profil Facebook WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.