Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Hamulec a odpalanie Kingquada.
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 10:39



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Hamulec a odpalanie Kingquada. 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 17.08.2015 21:02
Posty: 264
Quad: Kingquad 700
Poprzednie quady: exc 525
PostWysłany: 02.06.2016 20:26 
Re: Hamulec a odpalanie Kingquada.
ostatnio zagladałem i ten czujnik jest w calosci z kablem, zeby wiedziec na 100 czy masz instalacje pod to, to te kabelki od tego czujnika ida do kostki dwu pinowej bialej tuz obok galy biegow, wiec one się nigdzie przy kierownicy nie powinny platac ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.07.2012 18:41
Posty: 275
Miejscowość: Bieszczady
Quad: Suzuki Kingquad 750 AXI (2010r)
Poprzednie quady: Buyang FA-D300, CF Moto 500, Arctic Cat 700D, Kymco MXU,...
PostWysłany: 05.06.2016 12:34 
Re: Hamulec a odpalanie Kingquada.
Ha! Rozpracowałem! Faktycznie są dwa czujniki, ale... Mają dwa różne zakresy ruchu. I o ile czujnik hamulca działa przy lekkim naciśnięciu klamki o tyle drugi czujnik odpowiedzialny za odpalanie "klika" przy wciśnięciu lewej klamki niemal do samego końca. Zapewne jest opcja wyregulowania tego, ale nie zagłębiałem się w temat. Najważniejsze, że u mnie działa! :-)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 03.03.2018 10:37
Posty: 17
Imię: leszek
Quad: Outlander 650 xtp max
Poprzednie quady: Bashan ls Kymco Kingquad
PostWysłany: 02.04.2018 13:50 
Re: Hamulec a odpalanie Kingquada.
myślę że temat wart odkurzenia zwłaszcza dla użytkowników którzy borykają się z ;chorobą kingquada' ta dodatkowa przypadłość może być bardzo upierdliwa bo nie dość że gaśnie to jeszcze trzeba redukować na N żeby odpalić. U mnie pomogła wymiana mikrowłącznika w lewej klamce.wcześniej szukałem regulacji,wymiana przekaznika,wymiana prrzewodu od microwłącznika do przekaznika wszystko przez to że ww włącznik nie zdechł od razu tylko czasem działał czasem nie a czasem tylko w pewnej pozycji klamki szło odpalić maszynę na biegu.

-- dodano 02.04.2018 13:50 --

myślę że temat wart odkurzenia zwłaszcza dla użytkowników którzy borykają się z ;chorobą kingquada' ta dodatkowa przypadłość może być bardzo upierdliwa bo nie dość że gaśnie to jeszcze trzeba redukować na N żeby odpalić. U mnie pomogła wymiana mikrowłącznika w lewej klamce.wcześniej szukałem regulacji,wymiana przekaznika,wymiana prrzewodu od microwłącznika do przekaznika wszystko przez to że ww włącznik nie zdechł od razu tylko czasem działał czasem nie a czasem tylko w pewnej pozycji klamki szło odpalić maszynę na biegu.

-- dodano 02.04.2018 13:50 --

myślę że temat wart odkurzenia zwłaszcza dla użytkowników którzy borykają się z ;chorobą kingquada' ta dodatkowa przypadłość może być bardzo upierdliwa bo nie dość że gaśnie to jeszcze trzeba redukować na N żeby odpalić. U mnie pomogła wymiana mikrowłącznika w lewej klamce.wcześniej szukałem regulacji,wymiana przekaznika,wymiana prrzewodu od microwłącznika do przekaznika wszystko przez to że ww włącznik nie zdechł od razu tylko czasem działał czasem nie a czasem tylko w pewnej pozycji klamki szło odpalić maszynę na biegu.


Ostatnio zmieniony przez kingquad74 02.04.2018 13:50, edytowano w sumie 4 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.