Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bombardier TRAXTER 500cc --->Kilka pytań od świeżaka ;)
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:53



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Bombardier TRAXTER 500cc --->Kilka pytań od świeżaka ;) 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 04.10.2009 22:41
Posty: 1
Miejscowość: Wronki / Poznań
Quad: w trakcie szukania czegos do remontu ;)
PostWysłany: 06.10.2009 13:52 
Bombardier TRAXTER 500cc --->Kilka pytań od świeżaka ;)
Jestem w trakcie szukania jakiegoś fajnego pojazdu :) Trafiła mi się oferta , quada który myślę przyjedzie do PL za jakieś dwa tygodnie , jest to Bombardier TRAXTER 500cc .

Jest pełna dokumentacja , możliwość rejestracji , stan wizualny moim zdaniem dobry +.Plastiki nie są połamane , jedyne minus to lekko zaszły korozją bagażniki , i trochę felgi ;p , ale dla mnie to żaden kłopot bo to można sobie ładnie zrobić samemu we własnym zakresie.

Martwi mnie tylko przebieg , a mianowicie właściciel nie potrafi mi powiedzieć jaki jest przebieg w km , za to poinformował mnie ze jest kulnięte 600mth , dodam ze quadzik służył jakiemuś starszemu gościowi do zaganiania koni :) (podobno)

Czym się kierować podczas zakupu tej maszynki?? Co sprawdzić i w jaki sposób?? Nie chciałbym wydać pieniążków a potem żałować :)
Jak wygląda z eksploatacją takiego sprzętu?? Co ile oleje wymieniać?Jakie lać itd ...??

Sorki za takie wypracowanie :) Ale jestem mega świeży jeżeli chodzi o quady i wolę się dopytać Was "starych wyjadaczy" :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.06.2006 19:25
Posty: 370
Miejscowość: Beskidy - Małopolska
Quad: Renia 800R X
PostWysłany: 06.10.2009 14:37 
Re: Bombardier TRAXTER 500cc --->Kilka pytań od świeżaka ;)
Co do przebiegu- w tym przypadku 600 mth to będzie coś w granicach 10 tys km, ( uzależnione od stylu jazdy) ja jak miałem 10 tys km to dokładnie było coś 635 mth. A różnie się jeździ ;) Co do skorodowanych części to czasem bywa normalne, np. wystarczy ze dłuższy czas posiedzi na statku - sól i wilgoć robią swoje, ale w tym wypadku chyba wina użytkownika- dbanie o sprzęt ;) przy oglądnięciu sprawdź, luzy - na łożyskach, przegubach, tulejkach, drążkach kierowniczych, stan manszet- po dłuższej obserwacji można wywnioskować jak sprzęt był używany. Tutaj podsyłam link do tematu co sprawdzić:http://www.atvpolska.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=902

_________________
Każda wolna chwila tylko na Quadzie!


 
Profil Facebook Tlen Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.