Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bombardier przygasa - Traxter 500
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 15:03



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Bombardier przygasa - Traxter 500 
Autor Wiadomość
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2005 16:39
Posty: 219
Miejscowość: Skórzewo k.Poznania
Quad: Kawa!
PostWysłany: 10.12.2007 20:56 
Bombardier przygasa - Traxter 500
A więc mam pewien problem z Bombą Traxterem XT 500. Jazda w terenie bajka momenty przyspieszenie wszystko ok. Pierwsze 3 biegi i sporadycznie czwórkę wrzucanie jest ok. Kiedy jest jakiś dłuższy przelot tak ok.10km i jadę dłuższy czas w wyższych partiach 4 lub na 5 quad po ok 15 minutach zaczyna wariować. Mianowicie Przygasa, przestaje jechać strzela wydech a po zatrzymaniu się gaśnie i ciężko jest go uruchomić jedynie na ssaniu jako tako daje radę. Temperatura to chyba nie bo po błocie znacznie bardziej w dupę dostaje poza tym kontrolka się nie świeci. Świece wymieniałem jakoś 200km temu na nowe to chyba też odpada.Co może być powodem? Nie ukrywam, że jest to irytujące nie móc nadążyć za kolumną. Aha silnik dwucylindrowy Rotax.

Z góry dzięki
Pozdro!


Ostatnio zmieniony przez Sir Adam Jr, 26.11.2011 14:17, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu
ATVFunsQuad Member
ATVFunsQuad Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2007 21:55
Posty: 3986
Miejscowość: Jaworzno i okolice:)
Quad: KQ 700 i kilkanaśCię PolarisĂłw :D
PostWysłany: 14.12.2007 12:44 
filtr paliwa?? Sprawdź jego czystość?? I jak z zasilaniem silnik w paliwo - po dogrzani silnika ma on zapotrzebowanie na inny skład miaszanki - zmienia się stosunek powietrz do paliwa ( w bardziej rozgrzanym cylindrze potrzeba więcej powietrza.

Nie znam tego modelu quada, czy mógłbyś przybliżyć mi jaki ma system zasilania w paliwo : gaźnik??


 
Profil Gadu-Gadu WWW
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.12.2005 16:39
Posty: 219
Miejscowość: Skórzewo k.Poznania
Quad: Kawa!
PostWysłany: 14.12.2007 17:50 
Gaźnik i jeszcze sprostuje. Nie jest to dwucylindrowy silnik. Zmyliły mnie dwie świece.


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.12.2006 19:38
Posty: 1741
Miejscowość: śląsk S P S
Quad: Outlander 1000
PostWysłany: 14.12.2007 19:59 
Też myślę że masz coś z zasilaniem paliwa(choć obiawy wskazują na zalewanie)
ja mam sporadycznie tak że jeśli jeżdże na niskich obotach dosyć długo to zaczyna też strzelać i zwalniać ale przegazówka załatwia sprawe. Kręciłem gaźnikiem i trochę lepiej ale u mnie jest przerąbane bo jeśli się chce poregulowac dawką paliwa trzeba wyciągać gaźnik :?

_________________
Out 1000, Elka stage 4, XMR rear diff kit , BH 26"


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.