Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - kolejny z jawy 350
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.05.2024 10:45



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
kolejny z jawy 350 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 17.07.2007 22:51
Posty: 4
PostWysłany: 31.03.2008 13:40 
kolejny z jawy 350
Witam

Czytam to forum już od jakiegoś czasu ale gdy robiłem quada to nie słyszałem o jego istnieniu i gdyby może nie to nie miałbym teraz pewnych problemów. Problem pojawił się ponieważ wczoraj po długiej przerwie wyjechałem pierwszy raz w teren. Okazało się, że przy skręcie, szybkim skręceniu w bok strasznie czuć bicie na kierownicy i bolą nadgarstki. Zastosowałem zwrotnicę z malucha drążki i przykręciłem je do blachy, blachę przyspawałem do rurki i dopasowałem idealna rurkę żeby miało to po czym chodzić. Wiem, że rozwiązanie wydaje się śmieszne, luzów tak naprawdę nie ma być może dlatego, że mało jeżdżony bo nie miałem na to czasu szkoła itd. miałem problemy ze spadającym łańcuchem no ale jakoś poradziłem sobie z tym teraz pytanie do Was jak to przerobić bo jest to konieczne. I proszę się nie śmiać w końcu robiłem wszystko z głowy, pierwsza moja samoróbka, a o forum wtedy jak już wspominałem nie słyszałem żeby zaczerpnąć rady. Teraz czekam na jakieś propozycje od Was bo z przeróbką myślę, że nie będzie problemu tylko konkrety pomysł jakby ktoś podsunął - z czego można coś wykorzystać itd. Kolumnę kierowniczą z malucha? Bo widziałem, że u paru osób się pojawiło ale czy to zdaje egzamin ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2007 15:55
Posty: 253
Miejscowość: Brzeziny
Quad: Homemade Honda 500 2x4
PostWysłany: 01.04.2008 08:53 
Mateusztz wrzuć jakieś fotki bo ni pieruna nie wiem o co chodzi :szok: następnie dokładnie opisz w czym problemi.
Takie fotki na pewno pomogą profesjonalnie podejść do Twojego problemu i dzięki nim być może dostaniesz właściwe rozwiązanie. Postaram Ci się pomóc.

_________________
Nie ważne czym, ważne jak...
http://picasaweb.google.com/Benon75/BudowaQuada#
Nowy film: http://www.youtube.com/watch?v=3478lTYh1bI


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.