Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Samoróbka Quad 4x4
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 18:14



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Samoróbka Quad 4x4 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 24.05.2010 23:48
Posty: 2
Quad: w budowie
PostWysłany: 25.05.2010 00:11 
Re: Samoróbka Quad 4x4
Witam, jestem autorem tego tematu, jednakże tak dawno się tu nie logowałem ze moje konto znikło.

Prawdę powiedziawszy to nie spodziewałem się, że ktoś kiedykolwiek odkopie jeszcze ten temat.
Quad oczywiście dalej istnieje,ale przez większość czasu stał nie użytkowany, któregoś pieknego dnia rozebrałem go żeby ponownie spróbować zrobić go 4x4. Większość elementów które stanowiły problem w pierwszej fazie produkcji zostały wykonane, jednakże z powodu permanentnego braku czasu projekt został wstrzymany i stoi tak już ekhm 2 lata...
Kilkakrotnie była również podejmowana decyzja o pozbyciu się projektu, ale z powodu braku zainteresowania quadzik stoi i wciąż czeka na lepsze czasy.

Jeżeli znalazł by się jakiś chętny do zaopiekowania się nim to proszę o kontakt.

Nie wiem czy ktoś jeszcze w ogóle pamieta jak on wyglądał więc celem przypomnienia dodaje fotke :)

Image

Pozdrawiam wszystkich


 
Profil

Rejestracja: 12.06.2010 10:37
Posty: 1
Quad: brak
PostWysłany: 12.06.2010 10:38 
Re: Samoróbka Quad 4x4
Wojtassek
Witam ile chcesz za tego quada , mieszkam niedaleko od Ciebie.


 
Profil

Rejestracja: 03.07.2013 18:54
Posty: 4
Imię: Tomek
Quad: brak
Poprzednie quady: -
PostWysłany: 03.07.2013 19:17 
Re: Samoróbka Quad 4x4
Witam
Temat trochę stary, ale czy aktualny?
Jesli posiadasz nadal quada to mam pewien pomysł na rozwiazanie problemu malej predkosci nie tracac napędu na 4 kola :)


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.