Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - MÓJ QUAD Z JAWY 350TS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 15:42



Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
MÓJ QUAD Z JAWY 350TS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:26
Posty: 71
Miejscowość: Wrocław/Trzebnica
Quad: QUAD Z Yamahy XJ600 & QUAD Z JAWY 350:)
PostWysłany: 12.01.2008 21:51 
MÓJ QUAD Z JAWY 350TS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WITAM OTO MÓJ QUAD Z JAWY 350TS NA PODZESPOŁACH FIATA126P
PROSZĘ O OCENĘ



http://pl.youtube.com/watch?v=VmahGSKPLHc


 
Profil ICQ Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.06.2007 20:09
Posty: 142
Miejscowość: Lubliniec
Quad: Ls-250
PostWysłany: 13.01.2008 00:12 
witam Cię tak się składa że chyba jako pierwszy dam opinie :) napisze szczeże ...że mi mało!! film jest troszke kiepskiej jakości tak więc można tylko zobaczyć jak jeździ quadzik ale co zresztą, proszę o fotki jak i co rozwiązane jest w nim, jeśli to oczywiście możliwe chciałbym bliżej się przyjrzeć co do konstrukcji, jedno co narazie mi się nie podoba to silnik, niestety jawa jest bardzo często awaryjna ale oby nie w tym przypadku bo często byś Sobie nie pojeździł, z filmu wynika że mocy ma pod dostatkiem :D ogólnie mi się podoba ale proszę o fotki może podpatrzę jakieś ciekawe rozwiązania.. pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.12.2007 15:55
Posty: 253
Miejscowość: Brzeziny
Quad: Homemade Honda 500 2x4
PostWysłany: 13.01.2008 08:51 
Fajny. Tylko ten dźwięk silnika... Gratulacje dla konstruktora. Śmiga niezgorzej no i oponki iście przeprawowe. To co mnie najbardziej urzekło to rozwiązanie wydechu. Bardzo osobliwe i niepowtarzalne.
Dołączam się do kkrys83 - fotki jak najbardziej mile widziane.

_________________
Nie ważne czym, ważne jak...
http://picasaweb.google.com/Benon75/BudowaQuada#
Nowy film: http://www.youtube.com/watch?v=3478lTYh1bI


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.08.2007 15:32
Posty: 133
Miejscowość: okolice: Żory/Suszec/Wodzisław
Quad: KFX-700 V-Force, Brutus 750, Brutus 750Fi
PostWysłany: 13.01.2008 23:55 
oglądam i ztwierdzam że jak na samoóbe to fajna sprawa,
podczas oglądania filmu usłyszałem że coś tam piszczy sobie, i tak się zastanawiałem co,
może nie dosmarowałeś jakiś elementów, lub to odgłos załączającej się turbiny :)

tak na poważnie,
daj fotki tego sprzętu, zawieszenie, konstrukcja, ogólnie jak to wygląda z bliska bo faktycznie na filmiku niezbyt wyraźnie widać.

_________________
Cylinder + Cylinder = dwa Cylindry


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.06.2007 20:09
Posty: 142
Miejscowość: Lubliniec
Quad: Ls-250
PostWysłany: 14.01.2008 07:34 
te charakterystyczne piszczenie to pewnie,,, konik polny pocierający w nóżki, pewnie wszedł do wydechu


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:26
Posty: 71
Miejscowość: Wrocław/Trzebnica
Quad: QUAD Z Yamahy XJ600 & QUAD Z JAWY 350:)
PostWysłany: 16.01.2008 02:08 
FOTKI!!!
witam oto link do zdięć mojego quada z jawy 350ts

http://picasaweb.google.pl/bmwe46330d/Q ... tsSamorBka

:diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł:


 
Profil ICQ Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.06.2007 20:09
Posty: 142
Miejscowość: Lubliniec
Quad: Ls-250
PostWysłany: 16.01.2008 02:18 
sprzęcik jak najbardziej spoko mam pytania ,, gdzie i jaki tam masz hamulec ? bo na fotce nie widać i jak Ci się zachowują przednie amorki? bo widze że są pod bardzo dużym kontem, nie jest trochę za miękki przód ? ogólnie bardzo mi się podoba,fajny wydech ,daj proszę więcej fotek szczegółów, a ogólnie oooooooo tej godzinie grzeczne dzieci już śpiąą. :D


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 26.06.2007 20:09
Posty: 142
Miejscowość: Lubliniec
Quad: Ls-250
PostWysłany: 16.01.2008 02:25 
aha hamulce bębny oki... nie widziałem


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:26
Posty: 71
Miejscowość: Wrocław/Trzebnica
Quad: QUAD Z Yamahy XJ600 & QUAD Z JAWY 350:)
PostWysłany: 16.01.2008 02:40 
PARAMETRY TECHNICZNE
:strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka:


MOC- 24KM :!:


VMAX-110Km/H !!!!! :szok: :szok: :szok:


ZUŻYCIE PALIWA 16L/100KM -PRZY MOJEJ NODZE :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł: :diabeł:


HAMULCE HYDRAULICZNE


MSKT - MANUALNY SYSTEM KONTROLI TRAKCJI. -WŁASNEGO POMYSŁU.

POLEGAJĄCY NA DOCHAMOWANIU PRAWEGO LUB LEWEGO KOŁA NAPĘDU NIE MAJĄCEGO PRZYCZEPNOŚCI , KTÓRE MECHANIZM RÓŻNICOWY ZAŁANCZA .W REZULTACIE CAŁY MOMENT OBROTOWY SILNIKA PRZEKAZANY JEST NA DRUGIE KOŁO ,KTÓRĘ MA DOBRĄ PRZYCZEPNOŚĆ.


KOŁA -PRZÓD 10" TYŁ 12"

OPONY- JODŁA



:strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka: :strzałka:


 
Profil ICQ Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:26
Posty: 71
Miejscowość: Wrocław/Trzebnica
Quad: QUAD Z Yamahy XJ600 & QUAD Z JAWY 350:)
PostWysłany: 16.01.2008 02:55 
CD
ZAWIESZENIE PRZEDNIE Z REGULACJĄ TWARDOŚCI

I JESZCZE JEDNO ;

SZEROKI ROZSTAW OSI I NISKI ŚRODEK CIĘŻKOŚCI , KTÓRY ZASTOSOWAŁEM W MOJEJ MASZYNIE PRZYCZYNIŁ SIĘ DO TEGO , ŻE W ZAKRĘTY MOŻNA WCHODZIĆ PRAKTYCZNIE Z KAŻDĄ PRĘDKOŚCIĄ BEZ WYWROTKI :) JEŹDZIŁEM RÓŻNYMI QUADAMI I WIEM JAKIE JEST TO DENERWÓJĄCE .U MNIE POPROSTU TEGO nie ma :diabeł:


 
Profil ICQ Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.12.2005 11:24
Posty: 348
Miejscowość: Śląsk
Imię: Bartek
Quad: Yamaha YFZ 450
Poprzednie quady: ChinaMachine, CR
PostWysłany: 16.01.2008 09:32 
hehe fajny ci wyszedl mam nadzieje ze dlugo na nim poszalejesz:P

_________________
http://www.youtube.com/user/BartekQuad
http://youtu.be/YlNNvIE7WEM


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.10.2004 09:47
Posty: 203
Miejscowość: Giżycko
Quad: Samoróbka
PostWysłany: 16.01.2008 11:41 
Hej
Interesuje mnie na jakiej zasadzie działa ten MSKT . Widzę, że masz 3 dźwignie hamulcowe (pedały) czyżby ta która znajduje się na górze hamowała przód a 2 dolne tył quada?? Jeżeli tak no to wiem o co chodzi :)
Od razu z góry daję duży plus za takie rozwiązanie, bo powiem szczerze, że nawet taki pomysł nie przyszedł mi nigdy do głowy, a zaletę ma ogromną.
Możesz jeszcze dodać dokładniejsze zdjęcia mechanizmu różnicowego (on zapewne z malucha?? ), bo interesuje mnie jak to wszystko umocowałeś i powiedz czy brak smarowania nie przeszkadza mu w działaniu???


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.06.2006 23:26
Posty: 71
Miejscowość: Wrocław/Trzebnica
Quad: QUAD Z Yamahy XJ600 & QUAD Z JAWY 350:)
PostWysłany: 16.01.2008 20:05 
Blackbird napisał(a):
Hej
Interesuje mnie na jakiej zasadzie działa ten MSKT . Widzę, że masz 3 dźwignie hamulcowe (pedały) czyżby ta która znajduje się na górze hamowała przód a 2 dolne tył quada?? Jeżeli tak no to wiem o co chodzi :)
Od razu z góry daję duży plus za takie rozwiązanie, bo powiem szczerze, że nawet taki pomysł nie przyszedł mi nigdy do głowy, a zaletę ma ogromną.
Możesz jeszcze dodać dokładniejsze zdjęcia mechanizmu różnicowego (on zapewne z malucha?? ), bo interesuje mnie jak to wszystko umocowałeś i powiedz czy brak smarowania nie przeszkadza mu w działaniu???


Ma się łeb co?

MSKT-poprostu prawe i lewe koło napędu ma osobny układ hamulcowy ,który można także złączyć ze sobą

dyfer od malucha- smaruje co jakiś czas ręcznie. Tam są masywne koła zębate i zanim się zużyją to jeszcze jeszcze długo czasu minie .A poza tym mam na zapasie chyba jeszcze ze 2 dyfry :)

dokładniejszych fotek nie mam

pozdro

_________________
QUAD Z Yamahy Xj600
http://picasaweb.google.com/bmwe46330d/ ... J600Z1994r

FILM - http://www.youtube.com/watch?v=9I9OkNpukuY

NA YOUTUBE WPISZ SZCZYTKOWICE

QUAD Z JAWY 350TS :D
http://picasaweb.google.pl/bmwe46330d/Q ... tsSamorBka


 
Profil ICQ Gadu-Gadu
Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:59
Posty: 3233
Miejscowość: Drezdenko
Imię: Bartosz
Quad: KTM wkrótce
Poprzednie quady: wiele ich było :)
PostWysłany: 16.01.2008 21:28 
Łukaszu quada fajnego zrobiles, ale mam jedno co do ciebie zastrzezenie... nie badz taki zarozumialy...

_________________
www.soundbase.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08.12.2007 14:02
Posty: 35
Quad: Peugeot 206 :)
PostWysłany: 16.01.2008 23:25 
Zarozumiały :szok: no co Ty. Wymyślił, zrobił i pokazał dlaczego nie może się tym chwalić. Ma chłop łeb i dwie ręce jak wszyscy, nie wszyscy je w równym stopniu wykorzystują. Zarozumialcem można by kogoś nazwać jakby poza samochwaleniem udowadniał, że reszta to matoły, a tego nie robi. To robią nasze samokrytyczne mózgi gdy to czytamy ;) Ot takie narodowe zboczenie katolickiego kraju :D Ja tam się cieszę, że mamy takich zdolnych rodaków :D Wiem, że u takich dobrych domorosłych mechaników każda część jest tak wypieszczona że w zasadzie staje się nierdzewna, a gdy to wszystko jeszcze działa i to dobrze to lecimy do nieba. Tak trzymaj Łukasz - szacunek normalnie.

_________________
Płyń pod prąd,
z prądem płyną tylko śmieci.


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.