Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Tgb Target 525 Urawany korbowód Propozycje naprawy
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 14:25



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Tgb Target 525 Urawany korbowód Propozycje naprawy 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 26.02.2015 16:41
Posty: 2
Imię: Tomasz
Quad: Bashan 150 Tgb Target 525 2x4
Poprzednie quady: Bombardier 110
PostWysłany: 26.02.2015 17:22 
Tgb Target 525 Urawany korbowód Propozycje naprawy
Witam! jestem tutaj nowy :) z quadami mam do czynienia od kilku lat ale jak to początki były to chińczyki. Na chwilę obecną sprowadziłem z Austrii uszkodzonego Tgb target 525 2x4, dokładnie urwany korbowód, najprawdopodobniej silniczek napił się wody. Teraz pomału zabieram się za naprawę, jeżeli chodzi o dostępność części no to z tym jest problem a jak są to kolosalne. Rozważam dwie opcje naprawy oryginalny silnik hybryda z częściami z innych marek i dorabianymi na zamówienie, druga opcja do której bardziej się skłaniam inny silnik. Mam nadzieje że na tym forum mogę spodziewać się pomocy.


 
Profil

Rejestracja: 26.05.2013 20:26
Posty: 2079
Quad: Bashan 250
PostWysłany: 15.03.2015 19:38 
Re: Tgb Target 525 Urawany korbowód Propozycje naprawy
Możesz wsadzić np silnik z jakiegoś ścigacza ale czy potrzebujesz wsteczny ? bo jeśli nie to wkładaj z ścigacza a ten silnik co masz sprzedaj dobre części.Silnik z ścigacza do 1500 zł dostaniesz.Ile kosztuje naprawa ?


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.