Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Pierwsza Miłość i quad :D
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 20:10



Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Pierwsza Miłość i quad :D 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2011 15:08
Posty: 115
Miejscowość: Łódź
Quad: Szukam :)
PostWysłany: 09.11.2011 18:36 
Pierwsza Miłość i quad :D
Nie wiem czy oglądaliście dzisiejszy odcinek ale występował w nim chyba Polaris Sportsman :). Jechał nim Marian Śmiałek jak ktoś to ogląda to będzie wiedział kto to jest...


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2011 21:28
Posty: 91
Miejscowość: Giżycko
Quad: Kymco mxu 250
PostWysłany: 09.11.2011 21:05 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Też to widziałem :) Widziałem też w jeszcze jakimś serialu ale nie znam tytułu.
Quady zaczynają być popularne, ale w serialach przedstawiane są w złym świetle :(


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.10.2010 16:43
Posty: 72
Quad: Suzuki LTR 450 K7
PostWysłany: 09.11.2011 21:37 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Ja widziałem w filmie "TAXI" ale nie pamiętam w której części. Dokładnie to były 6-kołowe Polarisy BIG BOSS (nie wiem jak się dokładnie nazywają)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2011 15:08
Posty: 115
Miejscowość: Łódź
Quad: Szukam :)
PostWysłany: 10.11.2011 00:46 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
W taxi też widziałem to było chyba w trzeciej części. :)
A co do pierwszej miłości to ta Emilka mówiła że ludzie którzy maja do nich przyjeżdżać mieli wypoczywać w ciszy i spokoju 8) a nie jeździć na quadach. Pewnie chodziło jej o to ze quady będą robiły dużo hałasu , ale myślę że fajnie by się było przejechać tak po okolicy i dowiedzieć się jakie są tam ciekawe atrakcje ;)


 
Profil

Rejestracja: 23.07.2007 13:06
Posty: 584
Quad: Honda TRX 440ex
PostWysłany: 10.11.2011 11:19 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Jak w tym chorym kraju mamy być postrzegani w sposób normalny :x Głupi serial i quadowiec, który pełnym ogniem przejeżdża przez wieś po szutrowej drodze, kręci bączki przed "publiką"... Żałosne. Telewizja quady potrafi pokazać tylko w złym świetle. Dlaczego nie nakręcą jak quadowcy sprzątają las bądź wożą dzieci z domów dziecka na piknikach :?:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 10.11.2011 11:52 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Boro napisał(a):
Dlaczego nie nakręcą jak quadowcy sprzątają las bądź wożą dzieci z domów dziecka na piknikach :?:

bo to nuda i nikt by tego nie oglądał

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2011 15:08
Posty: 115
Miejscowość: Łódź
Quad: Szukam :)
PostWysłany: 10.11.2011 15:53 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Taaa. :( Najlepiej pokazywać jak quady szaleją na drogach , tylko że to przynosi nam zła opinie i potem ludzie patrzą na nas tak jak patrzą...

-- dodano 10.11.2011 16:53 --

A i jeszcze coś dodam telewizja pewnie nawet nie wiem ze quadowcy robią coś takiego jak sprzątanie lasu czy wożenie dzieci z domu dziecka na pikniki ....


Ostatnio zmieniony przez Artur75 10.11.2011 15:53, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12.06.2011 21:28
Posty: 91
Miejscowość: Giżycko
Quad: Kymco mxu 250
PostWysłany: 10.11.2011 16:42 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Jest na nas nagonka i tyle. Prasa, telewizja, radio. Ale w nie długim czasie stanie się to powszedniością że quady można spotkać na drodze i nie jest to synonim luksusu i szpanerstwa.

Ja osobiście mam gdzieś co ludzie mówią i myślą, przestrzegam kodeksu i jeżdżę z rozsądkiem i swoim sposobem bycia pokazuje że jest to moja pasja :)

A co do samych akcji typu sprzątanie, nie ważne ile ich by było to i tak najlepiej źle gadać bo tak najłatwiej i to przyciągnie widzów :(


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 10.11.2011 17:27 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Artur75 napisał(a):
Najlepiej pokazywać jak quady szaleją na drogach


bo tylko takich widać, jak przelatuje mi przez osiedle pięciu zawodników na ośkach, w każdym sportowy wydech, drą manetę na dwójce do oporu, wchodzą skrzyżowanie bokiem wznosząc tonę kurzu, ludzie uciekają szybko chowając się po rowach, krzakach i gdzie popadnie, psy szczekają już w każdym podwórku od 10 min jak słychać grzmot sportowych sprzętów , to myślisz , że ktoś będzie pamiętał że przejechali sobie tędy quadowcy czy banda bezmózgów szalejących na quadach? a później ja wracam sobie upierdzielony w błocie, mokry, z przeprawy to mnie ludzie zatrzymują i dostaje mi się opiernicz , że szaleje na quadzie - gdzie mnie ani słychać, ani też widać , ani też nie kurzę, ani też nie jadę szybko - dlatego mnie zatrzymują bo nie muszą uciekać przed debilem w goglach z językiem uwieszonym do szyi goniącym swoich ziomali na super sportowych sprzętach, którymi tak naprawdę jeżdżą po okolicznych wiochach i straszą ludzi i wszystko co żywe po drodze, co za debilny kraj i właściciele tych sprzętów jeszcze gorzej bezmózgie, skąd ta moda na tuning cywilnego sprzętu, żadnej różnicy po tym wydechu nie ma poza tym że pali więcej i pierdzi głośniej, pewnie chłopakom lepiej staje z tej podniety jak to "sportowymi sprzętami" polatali po trawniku sąsiada

owszem rozumie zasadność tuningu mechanicznego względem jego wykorzystania w zawodach sportowych ale do cywilnego użytku nigdy, nie wiem jakie trzeba małe orzeszki aby się posiłkować takim zachowaniem bo ani to nikomu nie imponuje ani do niczego dobrego nie prowadzi

my ( przeprawowcy )natomiast jak sobie przejedziemy to nikt na nas nie krzyczy, ludzie nie rzucają kamieniami a śmiało podchodzą i z ciekawością pytają o sprzęt lub inne gadżety jakie czasem mamy zamontowane, nawet leśnicy nie zwracają na nas uwagi i nie ganiają po lasach, chociaż ostatnio właśnie w zeszły weekend urządzili sobie rano rajd ośkami na okoliczną kopalnie przez co później jak tylko przejeżdżaliśmy w pobliżu asfaltową drogą to nam się dostało opierdziel od leśniczego, a był zdrowo wkurzony, na szczęście po ściągnięciu kasków nas rozpoznał i tylko pomarudził

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


Ostatnio zmieniony przez mudmarker, 10.11.2011 17:27, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.04.2010 21:38
Posty: 1595
Miejscowość: Ruda Śląska
Quad: Can-Am Outlander
PostWysłany: 10.11.2011 17:37 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Święta racja :okok: Tylko takich leśników nie spotkałem ;)


 
Profil
Mod-Team Member & Moderator Działu Kawasaki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.10.2010 15:53
Posty: 5477
Miejscowość: Zamość
Imię: Kamil
Quad: 2015 Maverick 1000
Poprzednie quady: BF750, Kymco MXU
PostWysłany: 10.11.2011 18:45 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Akurat trafiłem na ten żałosny serial.
W zapowiedzi następnego odcinka małe dzieci wsiadają na Polarisa Phoenixa i się rozwalają gdzieś w lesie. Quady po raz kolejny ukazane jako diabelskie narzędzie. Dziękuję.

_________________
Był: BF 750 - MSD tuned by VFJ, Muzzy Pro Full System, Lift 2", Snorkle, DW 3500 hd, Zilla 26", Dwt diablo 12", Overfenders, Twin air, Teryx Belt, Temp gauge, Epi maroon primary, almond secondery springs, Protraper bar mount, Fasstco Flexx bar, Airscreen removed, Oil cooler, xVision LED bar, XRW spacers, smoked tail light
! Kanał Youtube !


 
Profil Facebook Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 10.11.2011 19:08 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
przeglądając kanały przy obiedzie też na to trafiłem, moda również trafia na ekrany, może to i dobrze że w taki sposób to pokazują , quady nie są dla dzieci

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW

Rejestracja: 23.07.2007 13:06
Posty: 584
Quad: Honda TRX 440ex
PostWysłany: 10.11.2011 19:15 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Na TVP1 był zwiastun odcinka Domu nad Rozlewiskiem, czy jakoś tak i tam też będą quadowcy szaleć po lesie i uciekać przed leśniczym... Zmasowany atak :?:

mudmarker napisał(a):
super sportowych sprzętach, którymi tak naprawdę jeżdżą po okolicznych wiochach i straszą ludzi i wszystko co żywe po drodze, co za debilny kraj i właściciele tych sprzętów jeszcze gorzej bezmózgie, skąd ta moda na tuning cywilnego sprzętu

Przyznam Ci rację. Sam posiadam przelotowy wydech (najcichszy jaki spotkałem)+ przebudowany silnik, wiem, że to mnie nie usprawiedliwia ale osobiście posiadam własny tor, często jeżdżę na piaskownię do Biskupic i kilka innych legalnych miejscówek zdala od domów. I zawsze czy to jadę przez las, koło domów, czy centrum miejscowości manetka jest wciśnięta maks do połowy gdzie, pomimo przelotowego wydechu mało co go słychać. I nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś się burzył, że głośno jest. Nie kręci mnie przeoranie lasu, czy latanie dla szpanu po wsi, bo ośka nie jest do tego stworzona. Morał taki, że na sportowym wydechu też da się przejechać po cichu. A znam kilka osób, które kupiły quada i powyciągały kryzy z wydechu. Mój oryginalny przelot przy ich wydechu bez kryzy jest wcale niesłyszalny. Na prostej przydała by im się skrzynia od ciągnika siodłowego, natomiast gdy pojawi się zakręt mistrzowie prostej muszą zredukować prędkość do możliwości ślimaka. I to niestety tylko przez takich cieszymy się tak dobrą oceną wśród społeczeństwa.


 
Profil

Rejestracja: 01.09.2008 21:25
Posty: 1832
Quad: Od 1997 ROKU - Już poza mną ......
Poprzednie quady: Cieszą innych .....
PostWysłany: 10.11.2011 20:44 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Całe szczęście , że Hanka Mostowiak walnęła w kartony a nie w quada .
Dopiero by wrzało na forum . :D
Równie dobrze mogła by walnąć w kalendarz i też by była afera :D :D :D

_________________
zaraziłem się quadami w 1997 roku, wyleczyłem się w 2014 roku

Kiedyś trzeba dorosnąć !


Ostatnio zmieniony przez Kamilson100, 10.11.2011 20:44, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05.07.2011 15:08
Posty: 115
Miejscowość: Łódź
Quad: Szukam :)
PostWysłany: 10.11.2011 20:56 
Re: Pierwsza Miłość i quad :D
Nie widziałem dzisiejszego odcinka bo byłem w mieście ,dzisiaj też było coś o quadach :?:

Ja lubię i takie quady i takie ale nie lubię ludzi którzy się wożą na nich i szpanują. Myślą że są koksy bo wsadzą rynnę zamiast tłumika i przejadą w pobliżu domów żeby pokazać że oni maja quady , narobią więcej hałasu niż to warte ( to są właśnie pseudoquadowcy) mają quady tylko po to żeby szpanować .


Ostatnio zmieniony przez Artur75 10.11.2011 20:56, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.