Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Do sprzedania Super Bashany
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 14:26



Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Do sprzedania Super Bashany 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.10.2014 09:10
Posty: 37
Miejscowość: Mazowieckie
Imię: Szymon
Quad: Access Motor SP 300
Poprzednie quady: Chińskie ATV
PostWysłany: 19.10.2014 18:09 
Do sprzedania Super Bashany
Witam,

Do sprzedania posiadamy 2 quady Bashan [EDIT/D.L-G]. Quady całkowicie nowe, 24-miesięczna gwarancja. W zestawie komplet dokumentów pozwalających na bezproblemową rejestrację.
Poniżej zdjęcia oraz podstawowe dane techniczne.

Bashan BS250s-11B [EDIT/D.L-G] - kolor niebieski:
Silnik : poj.silnika : 229 cm3, 1-cylinder,4-suwowy
Chłodzenie : cieczą
Prędkość max : 95 km/h
Moc : 16-18 KM / 8500 obr/min
Zapłon : elektryczny / C.D.I.
Skrzynia biegów : manualna / 4 do przodu + wsteczny
Rozruch / napęd : elektryczny / łańcuch
Paliwo / Spalanie : 95 okt. lub 98 okt. - 4 litry/100km - Poj. baku 7,5 litra
Hamulce z przodu : 2 x hydrauliczny hamulec tarczowy
Hamulce z tyłu : hydrauliczne hamulce tarczowe
Zawieszenie przednie : amortyzatory gazowe z regulacjami twardości : mechaniczną i przy użyciu sprężonego powietrza
Zawieszenie tylne : amortyzator gazowy z regulacjami twardości : mechaniczną i przy użyciu sprężonego powietrza
Wymiary ( dł. x szer. x wys. ) : 1800 mm x 1100 mm x 1300 mm / Wys. siedzenia - 880 mm
Opony przednie / tylne : super cross 21'x7-10 / 20'x10-10
Waga Quada : 178 kg / max. obciążenie - 160 kg

Bashan BS200AU-11 [EDIT/D.L-G] - kolor czarny:
Silnik : poj.silnika : 199 cm3, 1-cylinder,4-suwowy
Chłodzenie : powietrzem + chłodnica oleju !!!
Prędkość max : 90 km/h
Moc : 12-16 KM / 8500 obr/min
Zapłon : elektryczny / C.D.I.
Skrzynia biegów : automatyczna
Rozruch / napęd : elektryczny oraz dźwignia rozruchu nożnego / łańcuch
Paliwo / Spalanie : 95 okt. lub 98 okt. - 4 litry/100km - Poj. baku 7,5 litra
Hamulce z przodu : 2 x hydrauliczny hamulec tarczowy
Hamulce z tyłu : hydrauliczne hamulce tarczowe
Zawieszenie przednie : amortyzatory gazowe z regulacjami twardości : mechaniczną i przy użyciu sprężonego powietrza
Zawieszenie tylne : amortyzator gazowy z regulacjami twardości : mechaniczną i przy użyciu sprężonego powietrza
Wymiary ( dł. x szer. x wys. ) : 1800 mm x 1100 mm x 1300 mm / Wys. siedzenia - 880 mm
Opony przednie / tylne : super cross 21'x7-10 / 20'x10-10
Waga Quada : 196 kg / max. obciążenie - 200 kg

Jeśli ktoś jest zainteresowany, piszcie na PW lub bezpośrednio ([email protected]) lub prosimy o kontakt telefoniczny: 46 857 90 63 ; kom: 601 492 904.

Quady są w trakcie kompleksowego sprawdzania pod kątem poprawności montażu oraz przygotowywane do "jak najmniej problemowej eksploatacji". Po takim przygotowaniu ryzyko ewentualnej awarii zmniejsza się do minimum.
Podane powyżej parametry dotyczą quadów przed tuningiem. Pod dotarciu zapewniamy możliwość tuningu, według indywidualnych potrzeb/wymagań. Wszelkie szczegóły są do ustalenia.
Na wstępie oferujemy możliwość pełnego odblokowania quadów poprzez wymianę/dobór optymalnego modułu zapłonowego: Casoli Black lub Casoli Gold.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU I KONTAKTU - NAPRAWDĘ WARTO.
ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY.


Załączniki:
Komentarz do pliku: Bashan BS200AU-11
Bashan BS200AU-11.jpg
Bashan BS200AU-11.jpg [ 117.61 KiB | Obejrzany 12061 razy ]
Komentarz do pliku: Bashan BS250s-11B
Bashan BS250s-11B.jpg
Bashan BS250s-11B.jpg [ 117.15 KiB | Obejrzany 12061 razy ]


Ostatnio zmieniony przez D.L-G 20.10.2014 11:10, edytowano w sumie 3 razy

Usunięto określenia pojazdów - sportowy, przeprawowy

 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 19.10.2014 22:15 
Re: Do sprzedania Super Bashany
No jeśli to ma być Quad przeprawowy to chyba nie z napędem na jedną os.


Ostatnio zmieniony przez Lechu59 13.11.2014 10:54, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.10.2014 09:10
Posty: 37
Miejscowość: Mazowieckie
Imię: Szymon
Quad: Access Motor SP 300
Poprzednie quady: Chińskie ATV
PostWysłany: 19.10.2014 22:33 
Re: Do sprzedania Super Bashany
Szanowny Panie "roberciemuszka" - najwyraźniej bardzo się Panu nudzi i nie bardzo wie Pan co zrobić z czasem, ale to nie moja sprawa.
Proszę zadzwonić do głównego importera tych quadów i tam Panu wyjaśnią jakiego typu nazwę mu nadali - przeprawowy czy sportowy. Ja posługuję się nazwą nadaną mu w fabryce/u importera bo taki ma on charakter marketingowy.
Generalnie naprawdę nie potrzebuję Pana uwag, rad i komentarzy bo doskonale wiem jakie są różnice i szkoda Pana zachodu.
Ogłoszenie zostało wystawione dla zainteresowanych zakupem forumowiczów a nie gawędziarzy. Jeśli quad się nie podoba i nie jest Pan zainteresowany zakupem - najlepiej nie oglądać i nie komentować na forum, tego typu dyskusje może Pan prowadzić z kolegą obok lub z żoną.
Temat dyskusji uważam za zakończony.
Pozdrawiam.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 19.10.2014 22:45 
Re: Do sprzedania Super Bashany
Panie Roberciemuszka jak się Pan nie zna proszę nie komentować. W przeprawie jednym z podstawowych celów przygotowania do zawodów jest obniżenie masy i właśnie dla.tego stosuje się dwie nakrętki zamiast czterech. Były również próby z dwoma kołami zamiast czterech jednak zysk masy nie był równoważny przez właściwości trakcyjne.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.10.2014 09:10
Posty: 37
Miejscowość: Mazowieckie
Imię: Szymon
Quad: Access Motor SP 300
Poprzednie quady: Chińskie ATV
PostWysłany: 19.10.2014 23:08 
Re: Do sprzedania Super Bashany
To nie jest próba dowiedzenia się czegoś przez użytkownika tylko niestety "atak" i nie na temat. Dodatkowo obraża Pan innych użytkowników i całą rzeszę posiadaczy chińskich quadów, mam nadzieję, że inni to zauważą Panie "omasterson".
Może Pana stać jest tylko i wyłącznie na Hond'y lub Yamaha'y - tylko zastanawiam się co Pan w takim razie robi "w chińskiej strefie" - jedyny cel to chyba dodanie sobie otuchy i pognębienie posiadaczy chińskich quadów.


Ostatnio zmieniony przez Lechu59, 13.11.2014 11:03, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil

Rejestracja: 10.04.2014 18:58
Posty: 6
Quad: KVF 650
PostWysłany: 19.10.2014 23:23 
Re: Do sprzedania Super Bashany
Panie Intraco.

Jak pytanie o moc, spalanie, zawieszenie może być atakiem?
Myślę że przyszli posiadacze chińczyków też chcieli by znać takie informacje.
A może nie jest Pan w stanie ich udzielić?


Co do adrenaliny to mam jej wystarczająco dużo. Tu jestem dla kilku uśmiechów.

_________________
Zamienię Ewelinę na Renię


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 20.10.2014 09:14 
Re: Do sprzedania Super Bashany
intarco
Panowie, ja rozumię że niepodoba Wam się w ogóle dyskusja w tym temacie, ale nielubie jak robi się ludzi w balona i to w tak bezpośredni sposób.
W pierwszym poście zapytałem się czy ten quad, który nazywacie przeprawowym jest przeprawowy. NIe interesuje mnie jak nazywany jest przez kogoś, tylko co Wy sprzedajecie, bo potem Wy za to odpowiadacie, a nie ktoś tam.
NIe słyszałem o pojęciu mocy od do przy podanej prędkości obrotowej silnika, Brak odpowiedzi.
Pytanie o sposób określenia spalania też olane,
Zawieszenie regulowane powietrzem też olane.
KOła standartowo przykrecacie na 2 nakretki czy trzeba sobie dokupić gdzieś.
To nie jest atak , tylko pytania użytkownika, może mam synka, który chciałby dostać QUADA ale nie potraficie dyskutować.
Co do pojęcia tunigu optycznego to poszukajcie na http://pl.wikipedia.org/wiki/Tuning_samochodów, może coś zrozumiecie.
Jesteście niekultularni, niepotraficie odpowiadać na proste pytania. Jak chcecie sprzedawać, na pytanie udziela się odpowiedzi a nie atakuje.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.10.2014 09:10
Posty: 37
Miejscowość: Mazowieckie
Imię: Szymon
Quad: Access Motor SP 300
Poprzednie quady: Chińskie ATV
PostWysłany: 13.11.2014 11:07 
Re: Do sprzedania Super Bashany
Witam,

Absolutnie nikogo nie próbuję "robić w balona". Podaję dane techniczne quadów, dokładnie tak jak podaje to producent/importer. Idąc dalej nawet nie mam prawa podawać swoich własnych danych gdyż nie jestem producentem tych quadów i było by to złamaniem zasad i narażaniem się na konsekwencje prawne.

Chciałem poinformować forumowiczów, iż posty w tym temacie zostały nieco zmodyfikowane, łącznie z użyciem nazwy "quad sportowy, quad przeprawowy" w samym ogłoszeniu o sprzedaży. Od teraz będę unikał podawania tego typu określeń i posługiwał się jedynie symbolami, a wnioski jakiego typu to jest quad, każdy wyciągnie sam. Tego typu nieporozumienia/chaos w nazewnictwie powstają na skutego tego, że na wielu portalach sprzedażowych ten sam quad sprzedawany jest w wielu działach np. "quady sportowe, quady rekreacyjne", a innym razem "quady przeprawowe". Jest to związane z czystym marketingiem i ilością ogłoszeń, a co za tym idzie możliwością sprzedaży. Nie mam absolutnie o to żadnej pretensji tylko właśnie to powoduje nieporozumienia. Jak widać na zdjęciach oba quady są różne w sensie design'u.
Co do samej treści postów ja osobiście przepraszam za zbyt emocjonalne posty, ale nie zdawałem sobie sprawy, że samo ogłoszenie sprzedażowe może wywołać tak olbrzymie emocje wśród użytkowników forum. Od tej pory będę miał to na uwadze.
Odpowiadając na pytania/zarzuty "robertamuszka" wyjaśniam, że:
1. chyba nikt w Polsce nie posiada hamowni do sprawdzenia realnej mocy quada, więc tu jedynym wyjściem jest trzymanie się danych podawanych przez producenta,
2. analogicznie wygląda sprawa spalania
Sądzę, że są to argumenty jak najbardziej logiczne.

Chciałbym jeszcze wyjaśnić dlaczego w ogłoszeniu brak jest cen za quady. Jest to spowodowane faktem, że są one dostępne w 3 wersjach cenowych, a mianowicie:
1. quad w kartonie, należy samemu przykręcić koła, kierownicę oraz dodatki typu lusterka,
2. quad całkowicie złożony, gotowy do jazdy oraz sprawdzony pod kątem poprawności montażu, sprawdzone dokręcenie wszystkich kluczowych śrub/nakrętek z użyciem klucza dynamometrycznego, sprawdzony układ napędowy (dla quada z automatyczną skrzynią biegów), sprawdzony naciąg łańcucha napędowego oraz jego nasmarowanie, wymiana oleju silnikowego na olej półsyntetyczny Motul 5100, oraz wiele innych czynności eliminujących ryzuko potencjalnej usterki.
3. quad po częściowym tuningu, na początek chodzi głównie o zmianę modułu zapłonowego.
Oba quady wyposażone są w bagażnik na tył - oferta promocyjna.
Dla pierwszego, potencjalnego nabywcy niespodzianka - wymiana modułu zapłonowego na moduł tuningowy Casoli Gold w cenie (gratis) - dotyczy wersji quada (2).

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu również telefonicznego: kom.: 601 492 904.

Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez Lechu59 13.11.2014 11:07, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16.01.2014 21:58
Posty: 131
Miejscowość: KASZUBY
Imię: Patryk
Quad: W trakcie poszukiwań :-)
Poprzednie quady: Kingquad 750, Grizzly 660, Explorer Argon 700, Kawasaki klf 400
PostWysłany: 13.11.2014 21:27 
Re: Do sprzedania Super Bashany
Zapomniał Pan o adresie WWW Firmy.
[zabronione]


Ostatnio zmieniony przez Lechu59, 13.11.2014 22:35, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.10.2014 09:10
Posty: 37
Miejscowość: Mazowieckie
Imię: Szymon
Quad: Access Motor SP 300
Poprzednie quady: Chińskie ATV
PostWysłany: 14.11.2014 11:36 
Re: Do sprzedania Super Bashany
Witam,

Bardzo proszę - adresy stron to:


http://www.quady.intarco.pl,
http://www.skutery.intarco.pl,
http://www.motory.intarco.pl


Ostatnio zmieniony przez D.L-G, 14.11.2014 11:36, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.