Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Firma EGLMotor Polska
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 29.04.2024 07:50



Odpowiedz  [ 1 post ] 
Firma EGLMotor Polska 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.10.2014 09:10
Posty: 37
Miejscowość: Mazowieckie
Imię: Szymon
Quad: Access Motor SP 300
Poprzednie quady: Chińskie ATV
PostWysłany: 28.12.2014 20:57 
Firma EGLMotor Polska
Witam,

Chciałbym opisać pewne 2 zdarzenia z w/w firmą i poznać Waszą opinię na ten temat i w ogóle na temat tej firmy - jakie macie z nią doświadczenia i odczucia ze współpracy, jeśli takowa miała miejsce.

Zakupiłem w tej firmie 2 quady. Po ich otrzymaniu okazało się, że ich stan techniczny to porażka. Na każdy telefon w tej sprawie otrzymywałem odpowiedź "to tak już jest - trzeba było sobie kupić Suzuki lub itp..." Wahacze krzywe, łożyska piast rozlatujące się, felgi krzywe jak spirala, cieknąca pompa hamulcowa. Okazuje się, że nic, tak naprawdę nie podlega gwarancji - odpowiedź brzmiała "to Pan najprawdopodobniej to popsuł lub już Pana klient - użytkownicy quadów to ich niszczyciele".

Drugi przypadek dotyczył felg, które niestety do tego quada posiadała tylko ta firma. Zdecydowałem się na zakup alu felg bo te stalowe były nie do przyjęcia. Felgi mi przysłano, ale cóż się okazało - w czasie przekładania wszystkie nosiły ślady gumy od opon a fronty były porysowane. Natychmiast zadzwoniłem aby o tym poinformować i o dziwo usłyszałem, że cyt. "owszem felgi był zdjęte z innego quada ale są nowe. Na miejscu nie posiadamy zakładu typu wymiana opon, więc zdejmowaliśmy je swoim sposobem. Ja sobie zadaję trud a Pan mi jeszcze du..ę zawraca. Jak się nie podoba proszę odesłać felgi". Dodam tylko, że felgi te firma ta sprzedaje na Allegro w sporych ilościach. Odpowiedziałem, że nowe alu felgi powinno się brać z półki, a nie zdejmować z quada więc usłyszałem, że jestem bezczelny.
Co o tym sądzicie ?
Felg nie odesłałem bo mój klient je w końcu zaakceptował (przełożenie, ponowne zdjęcie, odesłanie i czekanie to byłyby kolejne koszty, których i tak ta firma by nie pokryła).

Celem tego postu jest opisanie sytuacji, gdzie firma ma w nosie co i jak sprzedaje, tak jak powiedział właściciel - liczy się tylko sprzedaż, nie mam zamiaru zamykać firmy przez takie "..." jak jakość, dbałość o klienta i markę. Pan po prosu nie nadaje się do sprzedaży quadów i nie wróżę Panu sukcesu - w tym biznesie trzeba być bezwzględnym i twardym, dane techniczne quada, jego opis są "gucio" warte, nieważne ile pali ile jedzie inni piszą, że 90km/h to ja też, chociaż tak naprawdę jedzie 60km/h, jako importer mam być gorszy od dealer'a - Panie puknij się w łeb kto na to zwraca uwagę - to usłyszałem na koniec współpracy.

Wnioski i opinie pozostawiam Wam.
A ja uważam, że są pewne granice, których nie można przekroczyć nawet w imię "kasy".


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.