Regulamin napisał(a):
14. Przydział numerów startowych na sezon 2015
Numery startowe przydzielane będą na cały sezon w poszczególnych klasach.
W sezonie 2015 uczestnicy będą mieli przydzielone kolejno numery startowe, w miarę zgłaszania się do poszczególnych rund w klasach. Nr startowe będą nadawane z zgodnie z kolejnością zgłoszeń, potwierdzonych opłatą wpisową.
ATV PMP ATV PZM 001-200
ATV PPP ATV PZM 200-399
UTV PPP ATV PZM 400-499
LISTA STARTOWA ZAMKNIĘTALista startowa_Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM III Runda Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick
001 Bożałek Marcin
003 Dombek Dariusz /domtel
004 Dziczkiewicz Rafał
005 Walczak Mariusz
009 Ścisłowski Marcin/ Gipsy
010 Marciniak Wojciech
014 Kuliński Artur
016 Szynkiewicz Marcin
017 Witas Jarosław /Jarek
018 Deżakowski Paweł /Zdeżak
019 Witczak Piotr mlynarz88
020 Bartkowiak Waldemar WALDO
021 Prasałek Mariusz
022 Pieprzak Oskar
023 Kurek Piotr
027 Talar Marek
028 Obrębski Marek
030 Lisiak Przemysław
041 Sternicki Sebastian SebSter
Lista startowa_Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch III Runda Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick
200 Woch Cezary Czarek
201 Kuszczyński Ireneusz IRAS1972
204 Kochanowski Krzysztof
205 Byczyński Jakub
206 Golański Arkadiusz HYCEL
211 Marzec Tomasz
216 Sontowski Stanisław
217 Popek Piotr
218 Jagielski Łukasz Jaga
219 Łach Łukasz
224 Fiuk Janusz
225 Chojnacki Sebastian/ SEBA111
227 Janicki Marek
228 Dzienia Tomasz Tomek G700
230 Borodycz Jacek sid78
231 Jacenik Tomasz/ TOMO
234 Kamiński Adam
237 Gil Krzysztof
238 Gil Adrian
239 Barczewski Mariusz
241 Morawski Marcin
242 Mikołajczyk Mariusz
245 Maślanka Rafał
246 Dyszy Krzysztof/ mayday84
247 Makówka Sebastian
251 Golc Martin
252 Godlewski Paweł
253 Godlewski Mariusz
254 Szymański Gniewomir /szwabik
255 Dzierlatka Rafał
265 Bekisz Robert
266 Śródecki Dominik
267 Traczyk Grzegorz
269 Szarszewski Marcin
268 Szarszewski Mariusz
270 Paszewski Piotr /BandzioR1
271 Bobowski Waldemar
272 Bobowski Mieszko / Śmieszko
273 Żołyński Grzegorz /zolgrzes
284 Krasowski Tomasz
285 Czapla Marek
286 Bręk Marcin/Cinas
287 Tomikowski Hubert /Tomi
288 Woś Marcin/Włośnica
289 Strzelewicz Tomasz /Strzelba
290 Motyka Bartosz /MTB
291 Łopatyński Piotr /Lopat
292 Nowak Janusz
293 Fabiszewski Bartłomiej / Mudmarker
294 Jaworski Jarosław
295 Duda Paweł
296 Piwowarczyk Piotr
297 Sikora Marcin
298 Konkol Cezary
299 Pałys Piotr
300 Jarczyk Tomasz
301 Śliwa Marek
302 Śliwa Jakub
303 Szymańska Martyna
304 Bąkowski Radosław
305 Malicki Michał
306 Mazurkiewicz Aleksander
308 Jagielski Jakub
Klasa UTV400 Krysztopowicz Tadeusz/ pilot Krzewiński Robert [UTV]
401 Adamczyk Piotr/pilot Koper Piotr [UTV]
402 Kurasiak Tomasz / Agata Heller [UTV]
403 Szulc Tomasz shuller/ Paweł Staszak [UTV]
404 Tomasz Kamena / Dariusz Baśkiewicz [UTV]
406 Pesta Artur [UTV]
407 Rogowski Wiesław [UTV]
408 Byczkowski Krzysztof/Michał Kordus [UTV]
409 Kiełbasa Henryk/Kiełbasa Agnieszka [UTV]
Lista startowa będzie uzupełniana raz dziennie.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.