Lista startowa zamknięta.Regulamin napisał(a):
14. Przydział numerów startowych na sezon 2016
Numery startowe przydzielane będą na cały sezon w poszczególnych klasach.
W sezonie 2016 uczestnicy będą mieli przydzielone kolejno numery startowe, w miarę zgłaszania się do poszczególnych rund w klasach. Nr startowe będą nadawane z zgodnie z kolejnością zgłoszeń, potwierdzonych opłatą wpisową.
ATV PMP ATV PZM 001-200
ATV PPP ATV PZM 200-399
UTV PPP ATV PZM 400-499
[b]Lista startowa_Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM II Runda
Numer startowy/Nazwisko i imię zawodnika/Nick
001 Bożałek Marcin
002 Maślanka Rafał
003 Buchert Bartek/STRONG-MAN
004 Witas Jarosław/jarek
005 Zuzewicz Krystian / Solanin
007 Dzienia Tomasz /G 700
010 Marzec Tomasz
011 Walczak Mariusz
012 Dziczkiewicz Rafał
013 Chojnacki Sebastian/SEBA111
014 Jacenik Tomasz/T0M0
015 Kuliński Artur
016 Szarszewski Mariusz
017 Szarszewski Marcin
018 Ordon Tomasz
019 Witczak Piotr
020 Bartkowiak Waldemar/WALDO
023 Szynkiewicz Marcin
024 Kozłowski Andrzej/DIABLO
025 Lisiak Przemysław
026 Szypliński Tomasz/tomszyp
027 Obrębski Marek/corrida
028 Grefkowicz Paweł/POWOLNY
030 Borodycz Jacek/SID
031 Kamiński Adam
032 Deżakowski Paweł/ZDEŻAK
Lista startowa_Przeprawowy Puchar Polski ATV PZM Dragon Winch II RundaNumer startowy / Nazwisko i imię zawodnika/Nick
200 Kasiński Waldemar
201 Petters Marek
204 Krasowski Tomasz
205 Skowroński Tomasz
206 Szypowski Jakub/E0 BRUT
207 Kromski Tomasz
208 Kuszczyński Ireneusz/ IRAS1972
209 Traczyk Grzegorz
210 Sontowski Stanisław
214 Konkol Cezary
216 Mirecki Piotr
217 Bąkowski Radosław
218 Malicki Michał
219 Janicki Marek
221 Wiśniewski Zbigniew
222 Śródecki Dominik
224 Łach Łukasz
226 Danielczyk Ireneusz
227 Szmyd Maciej
230 Fiuk Janusz
231 Gemza Mirosław
232 Gołębiewski Karol
234 Dyszy Krzysztof/mayday84
235 Płotka Bartosz
237 Woch Cezary/Czarek
238 Ptaszyński Adam
246 Mejer Damian
247 Makówka Sebastian/BASTEK1973
249 Jaworski Jarosław
250 Łopatyński Piotr
252 Pałys Piotr
253 Maniecki Jakub/Gridlock
255 Łopaciński Maciej/ maciek rcn680
256 Saczewski Arkadiusz
257 Jarczyk Tomasz/Jarczyk2
258 Grabowski Stanisław
259 Kałuża Marcin
251 Dąbrowski Piotr
260 Kutta Mateusz
261 Kostyk Michał
262 Lewandowski Michał
265 Bekisz Robert
267 Goździor Grzegorz
269 Piwowarczyk Piotr
270 Nowak Janusz
271 Cechini Marcin/marcin001
272 Niemczyk Miłosz
273 Plata Arkadiusz
274 Wielgos Robert
275 Sieciński Jarosław
276 Lewicki Rafał
277 Kur Jarosław
278 Pietrzak Adrian
279 Pietrzak Krzysztof
280 Motyka Bartosz
281 Śmieszny Dominik
282 Coch Krzysztof
283 Orbaczewski Rafał
284 Migdalski Marek
285 Janiak Marcin/spiner
286 Budner Tomasz
287 Błaszczyk Mateusz/blamat52
288 Skrobisz Karol/kar szyk
289 Kasprzyk Marek
290 Bańburski Robert
291 Milas Czesław
292 Traczyk Damian
293 Gawroński Bartłomiej
294 Wroński Arkadiusz
295 Popek Piotr/Popi_STW
296 Konop Emil/VEEGO
297 Sępkowski Radosław
298 Świętochowski Marek
299 Liszka Jarosław
300 Jurczenia Klaudia
301 Błaszczyk Piotr
302 Niedziolka Maciej/Maciej
303 Goebel Paweł /MLODY2002
304 Kurek Arkadiusz/Jesiołowski Krzysztof
305 Antczak Ireneusz/Kaszyński Robert
306 Okoński Albert
307 Przedpełski Jarosław
308 Miśkiewicz Daniel
Aktualizacja z dn. 06.06.2016 godz. 12.00
Lista startowa będzie uzupełniana raz dziennie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt.