Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 07:43



Odpowiedz  [ 1952 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 131  Następna
WYCIĄGARKA DRAGON WINCH 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 27.06.2010 08:35
Posty: 69
Miejscowość: Dywity
Quad: ŁADNY
PostWysłany: 17.08.2010 14:07 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
zobaczymy ale po tym co poczytalem na stronach roznych to ten come up to naprawde dobry wybor. Niemniej jednak zeby nie przechwalic zobaczymy co to za Sprzęt. Jak tylko będę mial jakies konstruktywne wnioski to dam znac.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 31.08.2010 16:40 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
a jak to jest ze zdalnym sterowaniem, slyszalem ze jesli ktoś ma DW to jego pilot radiowy dziala na dowolona wyciagarke DW?

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2010 17:13
Posty: 969
Miejscowość: Chrzanów
Quad: Frankenstein mkIII ;)
PostWysłany: 31.08.2010 16:59 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
Bzdura. Nie może tak być, bo gdybyś jechał np. w kilka gadzin w teren i w kilku np. się opuszczacie, to byłby lekki chaos. Albo np. jeden się "zwija" i np. pozostałym kompanom pali windy, bo hak próbuje się "nawinąć na rolki". Sprawdzaliśmy w kilka gadzin na DW w terenie. Taka sytuacja nie miała miejsca.

_________________
pubbloz (czyt. "pablos") / Paweł
ATV-IRBIS-SQUAD
:okok:

BYKOM-STOP
KODEKS QUADOWCA


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13.12.2009 19:06
Posty: 1552
Miejscowość: Olsztyn
Quad: G550
Poprzednie quady: Inca Yeti 700
PostWysłany: 31.08.2010 18:40 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
pubbloz, ja tylko pytam bo nie mam jak tego sprawdzic a koledzy trochę straszyli

dlatego dziekuje za odpowiedz :)

_________________
Na quadzie - Mudmarker , na motocyklu - Fabiq :)
MotoBracia Off-Road Team , MotoBracia.pl


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07.04.2010 17:13
Posty: 969
Miejscowość: Chrzanów
Quad: Frankenstein mkIII ;)
PostWysłany: 01.09.2010 00:49 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
mudmarker "ja tylko niosę pomoc" :uśmiech: Chciałem tylko uzasadnić swoją odpowiedź. W sumie mogę polecić windy DW. Kilku znajomych je ma znacznie dłużej niż ja i dają radę. Poza tym słyszałem dobre opinie o serwisie DW. Pozdrawiam!

_________________
pubbloz (czyt. "pablos") / Paweł
ATV-IRBIS-SQUAD
:okok:

BYKOM-STOP
KODEKS QUADOWCA


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.09.2008 10:53
Posty: 361
Miejscowość: Natura 2010
Quad: CAN-AM
PostWysłany: 06.09.2010 20:59 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
chłopak zakupił coś takiego do wyciągarki.. ma pomysl ktoś jak to podłączyc zeby działało w obie strony..

Image

_________________
CAN-AM + ROTAX= ZAJEBISTA JAZDA

KARTA ATV RACING TEAM

Ukraina,Can-am Litwa, Can-am CUP, Kaszubski Z , Wyścig lodowy, Rajad PP, CC Góra.K

http://picasaweb.google.pl/atvzabiezki


 
Profil Tlen Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.08.2007 21:13
Posty: 671
Quad: Grizzly 700
PostWysłany: 06.09.2010 21:23 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
mogę prosić o nazwę tego urządzenia

_________________
Sprzedam Grizzly 700 2008r możliwa zamiana na Renegade 800x
https://picasaweb.google.com/grizzly700 ... z4TC5ZW_Xg


 
Profil Facebook Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01.09.2008 10:53
Posty: 361
Miejscowość: Natura 2010
Quad: CAN-AM
PostWysłany: 06.09.2010 21:33 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
przekaznik more 12v miał podobno działać w obie strony..

-- dodano 06.09.2010 22:33 --

ma on wyciagarke DW

_________________
CAN-AM + ROTAX= ZAJEBISTA JAZDA

KARTA ATV RACING TEAM

Ukraina,Can-am Litwa, Can-am CUP, Kaszubski Z , Wyścig lodowy, Rajad PP, CC Góra.K

http://picasaweb.google.pl/atvzabiezki


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18.12.2009 15:41
Posty: 2266
Miejscowość: Zasole Bielańskie Oświęcim
Quad: Renegade 800, Grizzly 700
Poprzednie quady: Vinson 500 inne motocykle
PostWysłany: 07.09.2010 12:39 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
Ten przekażnik działa tylko w jedną strone
żeby działał w dwie muszą być dwa takie
taki przekażnik to koszt ok 50zł fajna sprawa jak komuś się zepsuł ale tylko jedna cewka (podwójnego) to można taki dokupić i połączyć ze starym aby nie wymieniać całego wiele droższego :D


 
Profil

Rejestracja: 29.07.2010 20:37
Posty: 8
Quad: Polaris 800 twin
PostWysłany: 10.09.2010 08:30 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
Nie znam dragona ale posiadam w moich quadach wyciągarki typu Titanium winch J8 3500 lbs i jestem pod wrażeniem ich pracy zresztą już nie jeden z moich znajomych zakupił wyciągarkę tej firmy i sobie chwali :) maja duży zapas mocy mało czerpią akumulatora no i cena jest niska :) wystarczy zobaczyć na strone www.winch.com.pl sami stwierdzicie :) :wizi: :^^D: :^^D: :^^D:

_________________
Nie jeżdżę byle czym Polaris power :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.11.2008 19:02
Posty: 1508
Miejscowość: pod Piasecznem
Quad: Sportsman500 Renegade800x i KTM EXC 450
Poprzednie quady: 2x blaster, kx80, rm125, yz125, ds450
PostWysłany: 12.09.2010 23:23 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
maq tak mi się w weekend nudziło że nawet w samochodzie zrobiłem sobie hebel od wyciągarki, stwierdziłem że jak baba położy mi torebkę na "pstryczku" od windy to że mi urwie zderzak :diabeł: :diabeł:


 
Profil Gadu-Gadu
Moderator Działu Polaris
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.04.2010 12:07
Posty: 6567
Miejscowość: Józefosław
Quad: čtyřkolka
Poprzednie quady: 126p
PostWysłany: 13.09.2010 09:03 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
haha! no proszę, na coś się przydają dyskusje na forum :wizi:
Taki jak mój zamontowałeś?

_________________
... no looking back

Wyprawy maqowe - blog


 
Profil
Awatar użytkownika
PostWysłany: 15.09.2010 13:37 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
Dzisiaj wpadł mi do rąk art. moderatora tego forum - test wyciągarki 4500 DW. Zastanawiam się jak to jest, że moderator pisze bzdury i niesprawdzone informacje. "Wyciągarka produkowana w 8 zakładach". Panie moderatorze. Wyciągarki Dragon Winch są kupowane paletami w chinach jako tzw. "no name" a w Krakowie doklejane są do nich nalepki DW. DW to jest tzw. brand wymyślony przez polskiego właściciela. I nie jest to żadna polska firma tylko importer kupujący chiński wyrób na którego jakość wykonania izłożenia nie ma żadnego wpływu. Wpływ może mieć tylko i wyłacznie na jakość róznośc naklejonej naklejki. Dodatki typu HD, Maverik itd są tylko i wyłacznie jego nazwami handlowymi aby można było odróżnić modele. Pewnie i tak jak zwykle moderator wytnie ten tekst ale obłuda moderatora już mnie po prostu wkurza.


 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28.10.2007 19:34
Posty: 6236
Miejscowość: Kraków i okolice ;-)
Quad: Polaris... był, jest i zawsze będzie ;-)
PostWysłany: 15.09.2010 13:50 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
szanowny panie pogromca_mitów polecam kontakt z właścicielami firmy i pooglądanie zdjęć z fabryk.. faktycznie w Chinach ale kto dzisiaj produkuje "u siebie"? może magiczna firma na W?

proponowałbym powstrzymać się od takich komentarzy bo zakład produkcyjny to jedno a specyfikacja produktu i zamówienie to drugie... jakie ma znaczenie kto dany produkt wykonuje... i żeby było śmieszniej naklejki są klejone już w Chinach bo robienie tego w Polsce nie miałoby sensu!

szkoda się autorytatywnie wypowiadać nie mając do tego podstaw...

_________________
<<<<<zawsze ważne z kim, ważne jak a resztę przyniesie los>>>>>


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
PostWysłany: 15.09.2010 14:05 
Re: WYCIĄGARKA DRAGON WINCH
Szanowny moderatorze - w tej samej fabryce kupuje 8 innych importerów polskich. I to nie jest "producent" lecz "importer". Bzdury wypisane w tym tekście wyrażnie sugerują coś innego. ze zacytuję:

"Dragon Winch jest jak się okazuje firmą polską, nie żadnym przedstawicielstwem, wciągarki oferowane produkowane są w 8 zakładach w świecie, a każda z konstrukcji nawet jeżeli komuś coś przypomina była przez inżynierów firmy dokładnie przemyślana i zaprojektowana od początku!
bardzo istotne jest to, że firma bardzo sobie ceni uwagi użytkowników jakie się pojawiają podczas eksploatacji, konserwacji czy napraw wciągarek, analizuje je i wyciąga wnioski udoskonalając kolejne edycje.
Dzięki takiemu podejściu elastyczna firma stale podnosi jakość swoich produktów i stara się dopasować je idealnie do oczekiwać ich odbiorców."

zwracam uwagę na:

"8 zakładów w świecie"

"inżynierowie firmy"

1. Zakład jest jeden - w chinach. I nie jest to zakład DW tylko normalna fabryka z której kupuje tysiące importerów. Żaden jednak z nich nie twierdzi, ze ma własną fabrykę

2. Inzynierowie firmy - to już kompletnie przegięcie. Znam właściciela DW i pracownków takze tych studencików dojeżdzających na rowerach pomagających w pakowaniu. Nikt nigdy tam nie zajmował się szeroko rozumianym oem-em. To już czyste kłamstwo piszącego tekst.

3. Teraz już może i naklejki są naklejane w chinach. Kiedyś tak nie było. Ale co to zmienia? Daje im jakąś szczególną moc? Skoro naklejki już nie są naklejane w krakowie to dw już kompletnie nie ma wpływu na produkcję.


 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1952 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 131  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.