Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - MAXXIS RAZR vs. HOLESHOT XCR
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 23.04.2024 18:15



Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
MAXXIS RAZR vs. HOLESHOT XCR 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17.06.2004 16:31
Posty: 590
Miejscowość: Chełm
Quad: Honda TRX 450R
PostWysłany: 22.11.2008 21:56 
W zasadzie coolman już wyraził moją opinie na zaś hehe ale i tak dorzuce swoje trz grosze. Razry fakt są bardzo dobrą oponą i uniwersalną, miałem przyjemność na niej jeździć jednak nie mogę powiedzieć więcej o ich żywotności. XCR były na początku na moim raptorze, potem przerzuciłem je na TRX'a i po dziś dzień są ze mną. Czyli to będzie już 3 lata, mają za sobą kilka startów na zawodach i dość ostrą jazdę. Maxxisy są na pewno tańsze, obie te opony można polecić z czystym sumieniem. To już zależy od tego ile chcesz na nie wydać pieniędzy, na pewno wydając więcej na XCR nie zawiedziesz się.

_________________
Pozdrawiam Zippo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2008 12:35
Posty: 21
Miejscowość: "Między swemi....W polskiej ziemi"
Quad: Rapi 700, Arktyczny kocur 500
PostWysłany: 12.12.2008 11:59 
Jestem posiadaczem razr I od dwoch tygodni ,wczesniej jezdzilem na holeshot hd.

Holeshot:
- szybko znika guma, miekie, trochę galaretowate na asfalcie
- super na szutry
- dobrze wgryza się w trawe,trochę bloto
- drogie i niektore modele ciezkie do zdobycia (nie wiem jak XCR)
....w dodatku nie bylbym taki pewien co do ich jakosci, może mialem jakias lipna serie ale jak na made in usa i 2008 rok to kaszana - szczelila mi jedna w lesie Ciśnienie ok 0.7 a druga przy pierwszym przymrozku. może wynika to z tego ze wczesniej uzywane byly na wydmach, raczej w wysokich temp.

RAZR1:
- sztywniejsza, lepsza na asfalt
- tania
- prawie się nie zuzywa
- lubi się obierac blockiem (lipa)
- dostepna nawet w najblizszym kiosku

W momencie gdy chcialem kupić ITP HD wszedzie dostawalem cena 360-370 zeta. , po czym okazywalo się ze nigdzie ich nie ma i trzeba sprowadzac a wtedy cena 450 zeta za szt + przesylka (a Sprzęt stal i gnil). Kupilem razr1 za 250 zeta i jestem mega zadowolony. Zauwazylem jeszcze (może to ...) ze kostka na MAXXISACH sciera się rowno a na ITP scierala mi się jakos tak pod kontem (z boku wygladala nie jak kwadrat tylko tojkat) i wtedy nie byla już taka skuteczna.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.12.2007 16:14
Posty: 91
Miejscowość: Częstochowa
Quad: TRX 450R
PostWysłany: 08.01.2009 09:59 
Witam
Mnie też porusza bardzo temat opon, potrzebuje zestaw na enduro i CC sezon 09. Moimi faworytami były Maxxis razr 20x11x9 z racji ceny, dostępności, i uniwersalności, konkurowały z Maxxis MX lecz stwierdziłem że na nich quad może się wieszać wahaczem bo są niskie.
Wczytując się w temat razr wybrałem te z 6-cioma warstwami i tu niespodzianka na stronie maxxis.com piszą że te z 6-cioma są lżejsze niż z 4-roma.
Dziwne błąd czy co??
Przejrzałem dobrze ofertę i wybrał bym opony Maxxis razr iMX 19x10x9 uważam że jest to wybór pośredni miedzy 1 a MX.
Tylko nie są one dostępne w Polsce? Jakbyście coś słyszeli że ktoś ma to proszę PW
Czemu w ogóle w Polsce nie ma wyboru miedzy 4-ro a 6-warstwowymi oponami??

_________________
CZYTAM REGULAMIN!


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.07.2008 22:42
Posty: 267
Miejscowość: Częstochowa
Quad: Rapeć 700 na gazie
PostWysłany: 09.01.2009 21:02 
No wlasnie,wybor na stronie maxxisa jest spory a dostepnosc w kraju srednia.

może mial ktoś przyjemnosc z modelem iRazr albo razr cross? W tym pierwszym przypadku kostki sa bardzo żadko rozstawione. ciekawe jaki jest ttego efekt.

Fakt jest faktem ze model iMX wygląda obiecująco.hmmm....ciekawe jak to w rzeczywistosci dizała

_________________
www.mojemotocykle.za.pl


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.03.2007 11:38
Posty: 759
Quad: Dobry Bashan nie jest zły!;)
PostWysłany: 09.01.2009 21:29 
Co do iRazr to nie spotkałem jeszcze w Polsce,na amerykańskim GNCC miało bodajże 2 zawodników.Bieżnik wygląda dziwnie,może w CC 2009 ktoś się odważy :lol:

_________________
#68


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.08.2012 13:38
Posty: 42
Miejscowość: Opole
Quad: Yamaha Raptor 700
Poprzednie quady: Bashan 200, Suzuki LTZ400 K5
PostWysłany: 09.09.2016 20:40 
Re: MAXXIS RAZR vs. HOLESHOT XCR
Planuje zakup nowych opon do LTZ i jak w temacie zastanawiam się nad Maxxis Razr oraz ITP Holeshot XCR. Komplet Maxxisow znalazlem za 879zl, a ITP za 960zl. Jeżdżę głównie po szutrach, polnych drogach, lasach oraz asfalcie. Jeżeli ma to znaczenie nie startuje w żadnych zawodach. Zależy mi na wytrzymałości. Z góry dzięki za pomoc ;)

-- dodano 09.09.2016 21:40 --

Nikt nic? :D Czy będzie różnica między 4 warstwową RAZR a 6 warstwową XCR?


Ostatnio zmieniony przez Xawi6, 09.09.2016 20:40, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.