Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - zabezpieczenie alarmy etc...
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 06:27



Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
zabezpieczenie alarmy etc... 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 05.08.2004 07:09
Posty: 57
Miejscowość: w-wa
Quad: herkules 250 st
PostWysłany: 12.08.2004 11:11 
ubezpieczenie to logicznie będzie swoją drogą, to się opłaca zrobićnawet z najtańszym quadem bo gotówka piechotą nie chodzi, ale coś poza tym też się przyda...


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 21.06.2004 12:35
Posty: 4
Quad: hercules 250
PostWysłany: 12.08.2004 11:13 
tak najlepiej to zarejestrowac i ubezpieczyc :) bo te rozne zabezpieczenia według mnie to nic nie dadza :) jakies tam blokady na na hamulce itp :) najlepiej mieszkac w domku jedno rodzinnym i miec garaz i po problemie :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 21.06.2004 12:35
Posty: 4
Quad: hercules 250
PostWysłany: 12.08.2004 11:15 
pozatym jak nie masz homologacji to jak bedziesz po warszawie jezdził ? a na wsi jak pojedziesz do sklepu to jakis menel nie ukradnie ci w 5 minut :) bo pierw będzie oglądał co to za maszyna a pozniej będzie się zastanawiał nad kradzierza no ale wtedy Ty już wyjdziesz ze sklepu :)


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 17.01.2004 18:33
Posty: 105
Miejscowość: kraina Oz\ k. Słupska
Quad: kosiarka samobierzna
PostWysłany: 12.08.2004 12:26 
zul w wiosce będzie się bal ukrasc bo pomysli ze to jakas policja czy cos. Jak ja jezdzilem po lasach na Drawsku to ludzie się bali no i jak moglem tego nie wykorzystac do swoich zacnych :diabeł: :diabeł: celow np. ludzie palili ognisko w lesie podjezdzam z ojcem bo też ma ten sam model Hondy i mówie - " proszę natychmiast zgasic ognoisko"
Ludzie rzucają wedki do wody i gaszą czym popadnie nogą, wodą... :diabeł: :diabeł: :diabeł: :)
W 98% wiosek i miastach polski ludzie nie wiedza co to jest quad może kiedys widzieli w telewizi.

_________________
Pozdrawiam Karol


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 05.08.2004 07:09
Posty: 57
Miejscowość: w-wa
Quad: herkules 250 st
PostWysłany: 12.08.2004 12:37 
Karolen-pomysłowe jak ktoś Ci przeszkadza :D
a wiem że to nic nie da, ale chodzi mi o to żeby zabezpieczyć go jak z lasu wracał będę (podwórkami a tam policja nie wejdzie bo się boi) no i na parkingu strzeżonym, ale to przypne go i byle jak żeby sam z siebie nie ojdechał i będzie dobrze...
a dom jednorodzinny z garażem to przydatny owszem, neistety tu gdzie ja mieszkam o taki domek cięzko by było więc odpada, niby sam garaż się da wykupić ale to bez sens mieć garaż jakiś kilometr dalej który i tka każdy otworzy bo drzwi to poprostu sama deska...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 03.12.2003 19:17
Posty: 133
Miejscowość: ok. Częstochowy
Quad: Rincon i Kodiak
PostWysłany: 15.08.2004 13:48 
na tym linku jest o alarmach w motorach:
www.yamaha-motor.pl/motors/alarmy.html

_________________
...:::Yamaha RACING TEAM:::...
...:::Honda RACING TEAM:::...


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 19.09.2004 13:47
Posty: 2
Miejscowość: Bytów
PostWysłany: 21.09.2004 14:23 
Jeśli chodzi o zabezpieczenia typu kłódka na tarcze to odradzam tego, ponweaz zabezpieczenie jest mało widoczne i czasmi przez pomyłke zapomnimy je zdjąc no i w takim przypadku tarcza zkrzywiona i cały zacisk hamulca jest do niczego a same zabezpiecznie nie jest wcale rewelacyjne.
Najlepiej wykupic ubezpiecznie najkorzystniejsze ale o tym była mowa już wyzej. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest alarm np. samochodowy jest tańszy od motocyklowego koszt alarmu dobrego koszt około 200zł do tego wystarczy dokupic czyjnik zblizania drugiej osoby do quada i przechyłu koszt tych czujników 60zł no a podłacznie nie sprawia za bardzo problemu podstawy fizyki wystarczą. W takim alarmie jest jeszce funkcja odpalania na pilota i odciecie zapłonu na odległość.
A drugie zabezpiecznie jakie jest wart uwagi to łańcuch polecam firme magnum wieczna gwarancja i bardzo dobre wykonanie nie ma mozliwosci otwarcia bez kluczyka. Cena około 200zł

PoZdRo


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 05.08.2004 07:09
Posty: 57
Miejscowość: w-wa
Quad: herkules 250 st
PostWysłany: 22.09.2004 10:58 
łańcuch to ja mam inny, znaczy żadnej firmy a roboty własnej
średnica łańcucha to jakieś 4cmkółko, czyli najgrubszy jaki znalazłem,i kłudka porządna...
kłduke na tarczy mam i jakoś nigdy nie zapominam o niej, a alarm wg mnie najlepiej było by gdyby podłączyli w serwisie czy coś takiego, ja się na takim czymś np nie znam zupełnie i jakby zadziałał w ogóle to było by wspaniałe szczęście...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 17.01.2004 18:33
Posty: 105
Miejscowość: kraina Oz\ k. Słupska
Quad: kosiarka samobierzna
PostWysłany: 22.09.2004 12:19 
opleć sobie ten łancuch jakąs gumą albo materiałem wtedy będzie on nie do przeciącia...

_________________
Pozdrawiam Karol


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 05.08.2004 07:09
Posty: 57
Miejscowość: w-wa
Quad: herkules 250 st
PostWysłany: 22.09.2004 14:09 
opleciony jest czymś w stylu węża strażackiego tylko cieńszą wresją, a czy nei do przecięcia?ja tam wyznaje zasade że POLAK POTRAFI, ale wg mnie to na 99% albo nie będzie miał sprzętu do tego albo mu się odechce więc nie mam się czego bać, a quad i tak stoi do tego na parkingu strzeżonym, i ubezpieczony jest tak że za niego kupił bym sobie grizzly660:D
więc nie widze żadnego kłopotu^^"


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.