Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Yamaha Raptor grabbar
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 20:58



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Yamaha Raptor grabbar 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.05.2011 19:14
Posty: 189
Miejscowość: Lipniki
Quad: Yamaha Raptor 700
PostWysłany: 31.07.2011 09:22 
Yamaha Raptor grabbar
Każdy polak mądry po fakcie... :D
piszę tego posta żeby posiadacze quadów z aluminiową rama(zwłaszcza Raptor 700/quady sportowe) nie inwestowali w takie coś:
Image
chyba że macie quada na pokaz. :oczy:
kupiłem mojego Raptor 700 se, wiadomo quad czerwony bumper też, fajowo wygląda, noi zabezpiecza przed saltem,
Fakt, z 5 razy wytrzymało, quad zatrzymywał się w bezpiecznym pionie,lecz.... w końcu
pękło dokładnie na środku jednej z dziur, w których były śruby mocujące bagażnik
i grabbar.
teraz mam problem za problemem, :( spawane 2 razy(raz 100zł, drugi 80zł) wczoraj cały dzień pierdzieliłem się żeby dorobić z nierdzewki takie listewki, skręcić bez spawania,ale dopasować to wszystko to normalnie masakra jest, ten grabbar to jeden wielki stalowy ciężki szajs... :zalamka: nadaje się tylko do wieszania prania...
i szykuje powoli 900zl na nowy cały ten zadupek.
jeżeli mogę coś zaproponować to dla bezpieczeństwa siebie polecam szczególnie zapiętki i podłogi, a dla bezpieczeństwa quada osłony aluminiowe pod spód ewentualnie.
Pozdrawiam was
Image

_________________
Jedyna, maneta, gaz. W pi*** i w las!


Ostatnio zmieniony przez lexus9333, 31.07.2011 09:22, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil Gadu-Gadu
Mod-Team Member & Moderator Działu Zawody Polskie & Zagraniczne & Zawodnik ATV Polska
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.05.2007 20:37
Posty: 6686
Miejscowość: Wrocław :-)
Imię: Krzysiek
Quad: 2xKFX450
Poprzednie quady: KFX250 TRX250 YFM200 2xYFM350 YFZ350 LTZ400 2xYFZ450 2xLTR450
PostWysłany: 01.08.2011 05:24 
Re: Yamaha Raptor grabbar
Było sporo wypowiedzi na temat pękających "subframe" z powodu nieodpowiednich "grabbarów" - jedyne wyjście to podwójne mocowanie (dla rozłożenia sił), aluminium (lżejszy materiał)i ewentualnie kółeczka na łożyskach (na twardej nawierzchni nie powodują tarcia).
A subframe najlepiej wymienić, spawy pod wpływem naprężeń mogą pękać.

_________________
Facebook ATV Polska - codziennie nowe ciekawostki dla miłośników quadów


 
Profil Facebook
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.