Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Opony Holeshot ATR
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 12:47



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Opony Holeshot ATR 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 07.06.2004 18:08
Posty: 80
Miejscowość: Białystok
Quad: Yamaha Kodiak 400
PostWysłany: 06.12.2006 14:45 
Opony Holeshot ATR
Witam
Czy ktoś użytkuje te opony-Holeshot ATR i jak się sprawują w piasku , na utwardzonej nawierzchni , śniegu , błotku , czy dobrze amortyzują .
Jestem na etapie kupna i chciałbym zasięgnąć porady , czy warto zainwestować w ten model opon do Kodiaka 400 4x4 (rozmiar 25/8,10/12).Lubię jazdę po szutrach , piaskach , kręcenie bączków , trawersy, zimą śnieg, błotko tylko z konieczności lub przy okazji i dojazdówki po asfalcie.
Pozdrawiam
Hoze


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.06.2006 16:05
Posty: 56
Miejscowość: Łódź
Quad: Wolverine 450 4X4
PostWysłany: 06.12.2006 19:20 
Mam w swoim Wolverine identyczny jak Twój układ napędowy i opony o w miare podobnym do Holeshotów bieżniku (Maxxis All-Trak). Na szutrach, piachach, kręcąc bączki, robiąc trawesy i robąc boki - jestem bardzo zadowolony. W błocie mogłoby być lepiej, ale i tak znajomy na MudLiteach w Hondzie TRX 450 byl pod wrażeniem, jak sobie w blocie radzą i opony, i quad.
Zamierzam jednak zmienic te gumy na bardziej błotne i wybrałem Carlisle AT489.
KoKoS na nich jeździ i jest bardzo zadowolony.

M.


 
Profil
ATV Partner
ATV Partner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.02.2005 21:23
Posty: 793
Miejscowość: Sokołów Podlaski
Quad: Polaris
PostWysłany: 06.12.2006 19:57 
ATR
witam

ja właśnie jeżdżę na ATR-ach i jestem z nich bardzo zadowolony. Opona jest super na piasku i szutrach, bardzo dobrze się trzyma na podjazdach i zjazdach, na trawersach też jest ok. W błocie jak na oponę tej konstrukcji i przeznaczenia też jest ok (testowałem ją bardzo mocno na Yamaha Cup w Orzyszu) Jak chcesz więcej informacji zapraszam na PW lub e-mail

pozdrawiam

_________________
pozdrawiam Jarys
www.atvpartner.pl


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.