Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - gwarancja warn'a 3,0
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 27.04.2024 07:14



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
gwarancja warn'a 3,0 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 28.06.2004 09:50
Posty: 301
Miejscowość: Warszawa
Quad: Polaris 500 H.O oraz Suzuki Eiger
PostWysłany: 05.01.2007 18:31 
gwarancja warn'a 3,0
Witam wszystkich. Zapewne ogromna część z Was używa warna 3,0. Ja za kilka dni również kupuje sobie tę wyciągarkę
Posiada ona gwarancje na "całe życie".
Czy ktoś z Was był zmuszony oddac swoją wyciągarkę do naprawy w ramach tej gwarancji?
Czy ta gwarancja będzie uznawana w Polskich sklepach warn'a nawet gdy użyję jej w terenie?
Po prostu chodzi o to czy można stracić tę gwarancję w jakiś sposób i czy bardzo marudzą przy przyjmowaniu zepsutej wyciągarki?
Pozdrawiam
Michał

_________________
Jeżdżę Polarisem a przerabiam Eigera


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14.04.2005 13:49
Posty: 1429
Miejscowość: małopolska
Quad: Can-Am wszystkie modele :D
PostWysłany: 06.01.2007 15:04 
- gwarancja jest na części mechaniczne ( gwarcja wieczysta )
- a do czego sluzy wyciągarka jak nie do pracy w terenie ? , przeciez nie do wyciagania leniwego wlasciciela na kanape w salonie :uśmiech:

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 28.06.2004 09:50
Posty: 301
Miejscowość: Warszawa
Quad: Polaris 500 H.O oraz Suzuki Eiger
PostWysłany: 06.01.2007 23:14 
ok
mi nie musisz mówić do czego służy, chodzi tylko o to czy oni uznają ją. Może się przecież zdazyć, że powiedzą: "przykro nam, ale ta wyciągarka straciłą gwarancje w momencie wjechania do wody"
Macie jakieś doświadczenia?

_________________
Jeżdżę Polarisem a przerabiam Eigera


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 13.08.2005 18:16
Posty: 737
Quad: Suzuki Vinson Renegade X Kawasaki TERYX 750 - RUW
PostWysłany: 06.01.2007 23:25 
Ja oddawałem Super Wincha 3.0. na gwarancji. wyciągarka ogólnie dobra tylko ja ją po prostu zameczyłem. Prawie rok wytrzymywała niesamowite tortury. Przezyła szesc stalowych lin. No i pewnego pieknego dzionka po prostu zaniemogła. Beben puscil i cos się w srodku rozsypało. Oddałem na gwarancje(bo miała dwa lata gwarancji) no i po trzech tygodniach usłyszałem ze "wyciągarka się całkowicie rozsypała uniemozliwiając jej naprawe i w srodku to było wiecej błota niz smaru i ze się nadpaliła , i ze producent odmówił wymiany" Troszeczke zdegustowany poprosiłem jakiegos kierownika i dając upływ moim skumulowanym nerwom "przedstawiłem" moje niezadowolenie. Po dokładnie dwoch tygodniach dostałem przesyłke w której była nowa wyciągarka z nowa dwuletnia gwarancja :D


 
Profil Gadu-Gadu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.