Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - PRZECZEPA DO QUADA
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 03:35



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
PRZECZEPA DO QUADA 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 10.02.2010 09:11
Posty: 19
PostWysłany: 11.04.2014 22:26 
PRZECZEPA DO QUADA
Witam
chciałbym zakupić przyczepę do quada chodzi mi jakie zawieszenie żeby nie skakała jak oszalała po całej drodze, się dobrze nią jechało. chodzi głównie o zawieszenie jakie polecicie ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.10.2011 20:53
Posty: 878
Miejscowość: Tłustomosty / Wrocław
Quad: Sprzedany ale są już plany nowej zabawki :D
PostWysłany: 12.04.2014 08:04 
Re: PRZECZEPA DO QUADA
Dużego wyboru to w tej dziedzinie nie masz. Przyczepka to do czego (jakiej pracy) płaska podłoga czy nie. Głównie skacze bo jest lekka i jak koła są mocno napompowane. Z doświadczenia u mnie najlepiej sprawdziła się przyczepka na sztywnej belce amortyzowana na sprężynach i amorkach. Ale teraz coraz ciężej o tego typu rozwiązania bo w 90% zakładają belkę i amortyzacja jest na kształtkach gumowych.

_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych ...


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.02.2011 23:13
Posty: 867
Quad: Out XXC
Poprzednie quady: Było ich trochę ;-) Can-amy, Polarisy, Rincony, Yamahy, Chińczyki ...
PostWysłany: 12.04.2014 09:17 
Re: PRZECZEPA DO QUADA
POLARIS_LUPEK napisał(a):
Witam
chciałbym zakupić przyczepę do quada chodzi mi jakie zawieszenie żeby nie skakała jak oszalała po całej drodze, się dobrze nią jechało. chodzi głównie o zawieszenie jakie polecicie ?


Mikuś sprzedaje swoją przyczepkę :-)

https://www.facebook.com/motomikulski/p ... =1&theater


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 14.04.2014 16:43 
Re: PRZECZEPA DO QUADA
Byle nie była na resorach, mam taką i tragedia. Jeżeli się nic nie zmieni to będę też musiał nabyć coś na belce.
Bierz przyczepkę o trochę większych rozmiarach niż quad, nie na ścisk, może za jakiś czas zmienisz quada i będą problemy np z szerokością. W sumie najlepsza jest przyczepka uniwersalna, łatwiej ją sprzedać i i można używać jej nie tylko do transportu quada.

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil

Rejestracja: 11.04.2014 22:24
Posty: 4
Miejscowość: Wysowa Zdrój
Imię: Tadek
Quad: Polaris 850xp limited edytion
PostWysłany: 28.04.2014 21:54 
Re: PRZECZEPA DO QUADA
Polecam ci przyczepke brenderup 2330t sam mam taką i prowadzi się naprawde dobrze nawet przy wyższych prędkościach, pozatym gdy nie wozisz quada uzywasz ja do innych celów...ja troszeczke swoją przerobiłem( bo posiadam również skuter śnieżny) tzn dodałem podpory i zrobiłenm najazdy....







----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://olx.pl/oferta/przyczepa-brenderu ... 85fac68a78


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.