Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Jakie opony do ArcitcCata 350?
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.04.2024 11:33



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Jakie opony do ArcitcCata 350? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 03.11.2014 19:59
Posty: 10
Imię: Roman
Quad: Arctic Cat 350
Poprzednie quady: PIERWSZY QUAD
PostWysłany: 08.11.2014 23:59 
Jakie opony do ArcitcCata 350?
Witam
Niedawno kopiłem sobie zabawkę w formie arctica cat z 2011.
Przedtem nie miałem nigdy do czynienia z quadami ale widząc swoich sąsiadów jak każdy ma na swojej posesji postanowiłem też mieć :)
Nadarzyła się okazja(tak myślę)a, że nie chciałem żadnych Linhajów czy innej chińszczyzny wydawała mi się marka ok
dopiero później stwierdziłem, że produkcja jest też z dalekiego wschodu w fabryce Kymco
choć podobno dość renomowana, wprawdzie AC jest produkowany na jednej taśmie to rożni się jakościowo i innymi częściami ale kupiony i zatransportowany do kraju wiec już wiele nie zmienię.
Choć muszę powiedzieć, że jak na razie nie narzekam ale chciałem być przebieglejszy i chciałem zamiast oryginalnych opon Kenda pfatfinder 24x8-12 i 24x10-12 na zimę zakupić trochę z agresywniejszym bieżnikiem opony
tak też poszukałem i znalazłem Dunlop KT 421 i KT 425 25x8-12 i 25x10-12 ZA PRZYZWOITA CENĘ bo ok 500 złotych
nie znając wcześniej tego fora myślałem ze sama marka mówi za siebie,nie chcąc zdejmować pfatfinderow z felg szukam innych felg z rozstawem jak się nie mylę 4x115 i nie mogę nigdzie nic znaleźć może znajdzie się jakaś dobra dusza i poda mi jakieś wskazówki gdzie mogę dostać chodzi mi ale o stalówki bo w większości używane będą tylko w terenie (75%) i czy nie narobię sobie więcej problemow z kotem używając tego własnie rozmiaru opon
dodatkowo szukam wymiarów felg lub kodu bo znalazłem nawet z AC ale ze względu na ręczny hamulec na tylnej osi nie mogę ich stosować, felga nie wejdzie
co pozostanie mi innego, kupić inne felgi i założyć jakieś reduktory jeżeli tak to następny problem :( GDZIE
PROSIŁBYM WYPOWIEDZI ODNOŚNIE samego ARCTICA 350 4x2 rok 2011, opon dunlop O ICH JAKOŚCI i wytrzymałości
i skutkami założenia takowych na quada, znalezienia odpowiednich felg.
Za wszelkie posty (opinie testy) już teraz wielkie dzięki.

Pisownia! //Nazir


Ostatnio zmieniony przez Nazir, 08.11.2014 23:59, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.04.2011 09:46
Posty: 536
Quad: AC 500
PostWysłany: 09.11.2014 14:13 
Re: Jakie opony do ArcitcCata 350?
Ideą quadzika 350 i do tego jeszcze 2x4 jest co najwyżej lekki teren.
To ośka,tylko pewnie cięższa.
W zimie na niewiele się zda.
Wg mnie daj sobie spokój z większymi i agresywniejszymi oponami,bo z sowy i tak sokoła nie zrobisz.
Jak sąsiedzi mają Linhaie ,choćby nawet 4x4 to i tak jesteś lepszy. 8)
Zamiast pakować się w niewiadomo jakie przeróbki,trzeba było pomyśleć o 4x4.to jest esencja quada.
2x4 to dla dziecka na komunie,do sadu po jedną skrzynkę jabłek,czy spacerek po w miarę dobrej drodze gruntowej.

Jak się jednak upierasz przy tych felgach,to sprawdź tutaj http://www.ac-usa.pl/lista-dealerow
mamy w PL tylu dealerów Arctica,jak prawie w USA, na pewno któryś Ci pomoże.

Proszę podziel się relacją po kontakcie z Nimi. 8)

_________________
Ludzie tracą zdrowie żeby zarabiać pieniądze,a potem tracą pieniądze żeby odzyskać zdrowie...


 
Profil

Rejestracja: 03.11.2014 19:59
Posty: 10
Imię: Roman
Quad: Arctic Cat 350
Poprzednie quady: PIERWSZY QUAD
PostWysłany: 09.11.2014 19:33 
Re: Jakie opony do ArcitcCata 350?
dzięki za odpowiedz choc jeden się wypowiedzial
nie chcialem być zle zrozumiany ,nie mam zamiaru konkurowac z sasiadami ,chcialem tylko ulatwic sobie zycie gdyz ta zabawka sluzy tylko i wylacznie dla rekreacji,nie zamierzam pobijac rekordow swiata chce tylko w razie potrzeby samemu sobie pomoc jeżeli już utkne w jakims nie przewidzianym malym bajorku
wiem również ze nie jest to szczyt techniki ten kocik ale na poczatek myslalem ze już i tak wysoko ustawilem poprzeczke
może nastepne beda już z prawdziwego zdarzenia, mysle ze przy pomocy waszego forum uda mi się wybrac cos dobrego,
co do opon tak jak pisalem byla to spontaniczna reakcja na ogloszenie nie zmienie już tego mam je wiec muszę je jakos wykorzystac
co do dealerow, hm będę na pewno się z ktoryms kontaktowal z jakim efektem dam na pewno znac
Myslalem też ze forum jest po to aby sobie nawzajem pomagac i doradzac.

Niestety mieszkam za granicami Polski i nie posiadam polskich znakow w swoim systemie czasami tekst jest trochę znieksztalcony choc sens wypowiedzi jest poprawny do zrozumienia a mimo to otrzymuje wiadomosci od mlodych moderatorow z grozbami ze zostane usuniety lub przesuniety do innego dzialu jeżeli nie będę pisal po polsku.
Dlatego wszystkich użytkowników majacych problemy z odczytaniem
bardzo przepraszam


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 66 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.