Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Muzzy Dual + Muzzys Digi Tune
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 23:44



Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Muzzy Dual + Muzzys Digi Tune 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23.01.2014 10:53
Posty: 3005
Imię: Jacek
Quad: Renegade 850XXC, CF Moto 500
Poprzednie quady: MXU 500i IRS,KingKaczka 750, Renegade 800X
PostWysłany: 26.02.2015 01:34 
Re: Muzzy Dual + Muzzys Digi Tune
krzychu718293 napisał(a):

a mam jeszcze pytanie czy duża różnica jest w porównaniu Dalton i najcięższe Ciężarki vs CVTech ? bo aktualnie mam Daltona ale na pośrednich odważnikach i nie wiem jak byłoby na najcięższy ? a chwilowo nie mam okazji tego sprawdzić ..

i tak pytam , bo jeszcze waham się nad zakupem a jak będzie mała różnica to chyba nie ma sensu tego zmieniać Ale coś czuję że będzie i tak kolosalna różnica :)


Nie mogę wypowiedzieć się wiążąco bo nie miałem osobiście możliwości porównania tych 2 rozwiązań więc mogę służyć opiniami z forów w USA gdzie takie porównania się pojawiają.
"Old 05-29-2014, 06:06 AM
Renee
Senior Member
I just removed the Dalton kit off my Xmr for a cvtech primary. The Dalton kit was a noticable difference but the cvtech is night and day. Not sure about your tire size as i run 31" outlaws, but if it was me i would get a primary if the funds are available."


http://www.can-amforum.com/forums/can-am-renegade/51814-cv-tech-qsc-dalton.html

Na tym filmie możesz zobaczyć różnicę pomiedzy seryjnym sprzęgłem (na początku filmu), proces montażu (prawda że proste) i zmianę reakcji quada po zamontowaniu CVTecha

_________________
Szukam towarzyszy do wspólnych wypadów z okolic Babic, Ożarowa Mazowieckiego i ogólnie zachodniej części Wa-wy


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 27.02.2015 08:18 
Re: Muzzy Dual + Muzzys Digi Tune
http://www.vforcejohn.com/

ja bym zrobił sprzegło równiez u johna

możesz u niego odpowiedni setup sprżegła stage1 - stage 3
różne sprężyny i ciężarki
piszesz mu co chcesz i masz
http://www.can-amforum.com/forums/inter ... tches.html
http://www.can-amforum.com/forums/can-a ... 000-a.html

możesz zamówić nowe sprzęgło lub wysłac swoje do przeróbki (taniej)

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.06.2011 21:07
Posty: 144
Miejscowość: Pogórze ! :D
Imię: Krzysiek
Quad: Can-Am Outlander XT-P Max 1000
Poprzednie quady: Cectek Gladiator T5 EFI / Diablo 200
PostWysłany: 27.02.2015 18:47 
Re: Muzzy Dual + Muzzys Digi Tune
DKfan Rozumiem . No montaż bardzo prosty ! :) nie ma co zaprzeczać no i na filmiku robi to wrażenie ale na pewno przy tych kołach nie jest to ten z aukcji podstawowy model tylko robiony pod zamówienie .. i cz do tego są jakieś ciężarki jak np w Daltonie ? można dokupić czy to jest inna budowa ?

paulus71

ja bedę jak już brał sprzęgło raczej CVTech jakoś bardziej lepiej wygląda wykonanie a i też dużo więcej opinii zagranicznych filmów itp to wydaje się pewnie lepsze, jak duża większość osób takich jak amerykanie co śmigają na kołach 31' -32 cale i to wybierają to raczej powinno być lepsze ;) Nie wiem jak moża takimi " Traktorami " jeździć ;)

_________________
ATV & UTV Masters

Fast & Fun and MASTERfully !


 
Profil Gadu-Gadu WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.